Wilczy lord

  2 recenzje

Wychowanka przytułku św. Barbary, Charlotte Summer, przejmuje opiekę nad zadłużonym sierocińcem. W związku z krytyczną sytuacją finansową musi szukać wsparcia z zewnątrz. Kto przychodzi jej na myśl? Człowiek do cna zepsuty, znany ze swojej bezwzględności i chłodu lord James Hamilton właściciel ekskluzywnego klubu dla dżentelmenów. Mężczyzna jest wszystkim, czym Charlotte pogardza. PorzCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Melisa Bel
  • Data premiery: 2022-03-15
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 324
  • Wymiary: 210 x 138
więcej parametrów

O książce

Wychowanka przytułku św. Barbary, Charlotte Summer, przejmuje opiekę nad zadłużonym sierocińcem. W związku z krytyczną sytuacją finansową musi szukać wsparcia z zewnątrz.
Kto przychodzi jej na myśl?
Człowiek do cna zepsuty, znany ze swojej bezwzględności i chłodu lord James Hamilton właściciel ekskluzywnego klubu dla dżentelmenów.
Mężczyzna jest wszystkim, czym Charlotte pogardza. Porzucona przez ojca hulakę widzi w lordzie odbicie jego cech, ma o nim jak najgorsze zdanie i wcale tego przed nim nie ukrywa.
Wbrew rozsądkowi prosi go o pomoc, odwołując się do jego szlachetnej natury, jednak Hamiltonowi już od pewnego czasu ta zgryźliwa i uparta panna chodzi po głowie, więc wpada na zupełnie inny pomysł
Czy dziewczyna zgodzi się na jego propozycję?
A może okaże się sprytniejsza niż osławiony król rozpusty?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3225356
Tytuł
Wilczy lord
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
324
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-03-15
Rok wydania
2022
Wymiary
210 x 138
Waga
0.34 kg
Wysokość
138 mm
Długość
210 mm
Głębokość
23 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
136 mm
Nasza cena
33,59 zł

Opinie i recenzje książki Wilczy lord

4,5/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Izabela B.
    4.0
     
    2023-05-29Recenzja zweryfikowana
    "Wilczy Lord" autorstwa Melissy Bell to książka, która skradła moje serce. Historia sama w sobie niecodzienna jeśli chodzi ten gatunek, była dama do towarzystwa Charlotte Summer przejmuje opiekę nad sierocińcem, w którym się wychowywała i postanawia pozyskać na sponsora owianego złą sławą właściciela jednego a największych klubów dla dżentelmenów w Londynie, Jamesa Hamiltona. Charlotte i James spotykają się już we wcześniejszej książce Bell, kiedy to młoda panna ucieka przed rozjuszonym tłumem, napotykając na swej drodze aroganckiego arystokratę, przypadkowo wzbudzając jego zainteresowanie. Szczerze się przyznam, że urzekła mnie postać Jamesa. W tej części autorka dokładnie opisuje pociąg głównego bohatera do swojej wybranki, pokazuje, jak dumny, skryty mężczyzna, całe życie walczący o niezależność i sukces powoli, lecz nieubłaganie zakochuje się w upartej i doświadczonej przez los kobiecie z niższej sfery. Ten szokujący Towarzystwo bezduszny arystokrata otwiera serce dla swojej ukochanej oraz dzieci, którymi się opiekuje. Sama Charlotte często zastanawia się nad motywami jego postępowania, nie zdając sobie sprawy z głębi jego uczuć. Dialogi między bohaterami są same w sobie wciągające, a sceny ich intymnych kontaktów pełne zmysłowości. Wiele jest też niespotykanych sytuacji, czy zwrotów akcji. Niestety, samo zakończenie rozczarowało mnie. Bell wplotła tu wiele wątków, o których wcześniej tylko wspomniała (czasem nawet w innym kontekście), ale nie rozwinęła, przez co czytelnik zatracił ogólny zarys fabuły, zastanawiając się: "O co właściwe chodzi?". Pomimo tego niefortunnego końca książka niezmiernie mi się podobała. Polecam ją każdej fance romansów historycznych.
  • Kamila S. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2022-07-23Recenzja zweryfikowana
    Charlotte wychowywała się w przytułku świętej Barbary, pomimo, że nie była sierotą. Jej mama pracowała w teatrze, ale nie wiadomo dlaczego oddała ją w ręce kochanej Pani Smith, a ojcu lepiej nawet nie wspominać. Gdy Lotte była już dorosła, postawiła przejąć sierociniec. Niestety nic nie było takie kolorowe, pieniędzy nie było, a pomysły na polepszenia życia domowników były ograniczone. Charlotte nie miała wysokiego statutu, ale za to znała kogoś kto był bardzo wysoko postawiony... James był typowym rozpustnikiem. Kobiety, alkohol i wiele więcej, ale czego można się spodziewać po właścicielu klubu dla dżentelmenów? Przy okazji był on sarkastyczny, oziębły, chłody..., ale trzeba mu oddać, że był też przystojny jak sam diabeł. Lotte podejmuje próbę - dość desperacką - znalezienia patrona dla swojego sierocińca. Dlaczego u niego? Nie mam pojęcia, ale myślę, że Charlotte sama nie jest tego pewna. Wszystko idzie dobrze do czasu, aż Lord Hamilton wpada na błyskotliwy pomysł, który nie jest zbytnio na miejscu..., bo damy nie klękają, prawda? Czy główna bohaterka zgodzi się na ten absurd? Czy może znajdzie inna drogę, dzięki której oszuka wilka? Jestem zakochana w tej historii. Byłam w szoku, bo mam chyba tylko jedną może dwie polskie autorki, które lubię... a tu proszę bardzo taki diament się znalazł. To był mój pierwszy historyczny romans i zostałam fanką, nie mogę się doczekać, aż przeczytam 2 pierwsze tomy. Już spokojnie czekają na mojej półce na swoją kolej. Byłam sceptycznie nastawiona na samym początku, ale po przeczytaniu dosłownie paru stron... przepadałam. Czułam się jakbym znalazła się w dziewiętnastowiecznej Anglii i musiała poradzić sobie sierocińcem. Nie było chwili, gdzie bym się znudziła albo zaczęła czytać wybiórczo. Wszystkie słowa spijałam jak kanarek. Większość kartek w tej książce są przeze mną zakreślone fioletowym zakreślaczem. Podobało mi się wszystko - postacie, ich charaktery, sposób bycia głównej bohaterki, rozmowy, sceny romantyczne. Nawet nie mam słów, żeby opisać jak zakochałam się w Lodzie Hamiltonie. Jego rozmowy z Lottie mnie tak bardzo bawiły albo ich przekomarznaki. Cudo! Oczywiście muszę tutaj wspomnieć o Helen (mam nadzieję, że pojawi się tom o jej historii), laska skradła kawałek mojego serca. Zaradna, inteligenta, piękna a przy okazji umiejąca poradzić sobie w każdej sytuacji. Jeszcze nie mogę pominąć Poppy, jest ona moją ikoną i nic nie jest wstanie tego zmienić. Jeśli takie są dzieci, to ja biorę w ciemno i po proszę przy okazji od razu dwa. Dziewczynka była dla mnie promieniem słońca w tej książce - co by nie powiedziała albo czego by nie zrobiła, rozbrajało mnie. Jestem zakochana w tej historii, najbardziej się cieszę, że mogę wam oddać wilczy Lord w wasze ręce z czystym sercem, bo naprawdę jest warta przeczytania. ❤ Polecam serdecznie, każdemu kto chciałby przeczytać coś pięknego!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka