Xi

Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli

praca zbiorowa

"Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli" zapewnia inspirującą pomoc dla wszystkich osób opiekujących się małymi dziećmi. To prosta w strukturze książka, która dotyczy przedziału wiekowego od narodzin do wieku szkolnego. Znajdziesz w niej nie tylko zagadnienia teoretyczne! Zawiera również wiele propozycji zabaw, a także różne scenariusze zajęć.Zamieszczone tu techniki i gry edukacyCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Jedność
 • Data premiery: 2011-11-17
 • Okładka: twarda
 • Liczba stron: 592
 • Wymiary: 268 x 202
Polecamy podobne produkty

"Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli" zapewnia inspirującą pomoc dla wszystkich osób opiekujących się małymi dziećmi. To prosta w strukturze książka, która dotyczy przedziału wiekowego od narodzin do wieku szkolnego. Znajdziesz w niej nie tylko zagadnienia teoretyczne! Zawiera również wiele propozycji zabaw, a także różne scenariusze zajęć.

Zamieszczone tu techniki i gry edukacyjne pobudzają rozwój dziecka. Podręcznik proponuje aż 600 pomysłów, z których wybierzesz najbardziej odpowiedni scenariusz. Część z nich możesz wykorzystać również podczas pracy w grupach. Dzięki tej wspaniałej książce poznasz szczegółowo techniki pedagogiczne, oparte na współczesnych badaniach naukowych. To świetna okazja, by poszerzyć swoją wiedzę pedagogiczną!

Wiele praktycznych porad ułatwia planowanie różnych zajęć z dziećmi w nowoczesny oraz rozwijający sposób. Jeżeli pracujesz w przedszkolu, jesteś nauczycielem, psychologiem lub logopedą, ten podręcznik będzie idealnym wyborem! To jednak również książka po prostu dla wszystkich osób, które chcą pomagać dziecku w nabywaniu nowych umiejętności i od najmłodszych lat towarzyszyć mu w rozwoju. Podręcznik sprawdzi się w placówkach edukacyjno-wychowawczych, a także w domu, gdzie skorzystają z niego rodzice.

Gotowe scenariusze będą świetną inspiracją dla profesjonalistów, a teoretyczne komentarze umożliwią im dobre zrozumienie poruszanych zagadnień. "Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli" daje szansę, by zapoznać się z nowatorskimi rozwiązaniami dydaktycznymi, a następnie sprawnie wykorzystać doświadczenie specjalistów w praktyce! Nieustanne zmiany w systemie edukacji bywają bardzo kłopotliwe, ale teraz możesz już uporządkować swoją wiedzę oraz umieć odpowiednio zareagować na wszystkie z nich. Dzięki temu podręcznikowi nie tylko poznasz najświeższe kierunki w naukach pedagogicznych, ale także dobrze przygotujesz się do zajęć ze swoją grupą dzieci!

Jedność to wydawnictwo oferujące głównie książki o tematyce religijnej, regionalnej, psychologicznej, filozoficznej oraz książki pedagogiczne. Ponadto znajdziesz w jego ofercie literaturę piękną oraz mądre bajki. Za swoją działalność zdobyło wiele nagród i jest jednym z najważniejszych wydawnictw katolickich w Polsce.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
361524
Tytuł
Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli
Autor
praca zbiorowa
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
włoski
Liczba stron
592
Data premiery
2011-11-17
Rok wydania
2014
Wymiary produktu [mm]
268 x 202
Okładka
okładka twarda
Waga Produktu [kg]
2.06
Długość
261
Głębokość
200
Wysokość
68
Nasza cena
47,79 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
33 recenzji
 • 5
  28
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Danuta K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-30
  Żałuję że wcześniej nie było takiej książki kiedy studiowalam Pedagogike i pracowałam w przedszkolu. Na pierwszy rzut oka można sie przestraszyć,że gruba książka. Nie potrzebmy byl ten strach bo napisana jest sposób czytelny. Nie ma takiego natłoku informacji tylko co ważne. Gotowe scenariusze zajęć i masa przydatnych informacji na co zwrócić uwagę
  przy dziecku w danym wieku. Opisane od niemowlęcia do młodzieży rozwój poszczególnych etapów. Takie VADEMECUM :rodzica, opiekuna żłobku, nauczyciela w przedszkolu lub w szkole. Powinno się na studiach pedagogiki czy psychologi dziecięcej jako obowiązkowa lektura. Na praktykach nie zawsze wiedzialam jak najlepiej zająć dzieckiem by pomóc mu jak najbardziej rozwijać.
 • Dominika K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-18
  Książka super, godna polecenia. Twarda oprawa... zawarte w niej treści bardzo interesujące, wszystko jasno opisane.... bardzo przydatna
 • Agnieszka S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-07-12
  Super książki pięknie zobrazowane bardzo ciekawe tematy polecam.
 • Sandra I. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Bardzo lubię ten podręcznik. W zasadzie to bardziej taki poradnik, o tym jak przeprowadzać zajęcia z dziećmi, żeby nauka była efektywna, a jednocześnie stanowiła rozrywkę dla najmłodszych. A o to wcale nie jest łatwo, bo wiadomo, dzieci, jak to dzieci, szybko się nudzą. Wcześniej musiałam dwoić się troić żeby zainteresować dzieciaki. Dzięki tej książce wiem co i jak, zdobyłam odpowiednią wiedzą, a przede wszystkim w przypadku braku kreatywności mogę sięgać do niej po gotowe inspiracje.
 • Maria K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Żałuję, że natrafiłam na tą pozycję tak późno. Kiedyś byłam nauczycielem w przedszkolu i miałam ogromne problemy z rozwiązaniem pewnych kwestii. Może gdybym miała tą lekturę, posiadła tą wiedzę, to byłoby lepiej. W przedszkolu szło mi już znacznie lepiej. Staram się na bieżąco rozwijać czytając tego typu podobne pozycja. Tutaj znalazłam gotowe schematy do prowadzenia zajęć, wiele cennych porad i wskazówek. Polecam gorąco.
 • Justyna A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli to poradnik dla wychowawców, którzy mają czasem problem z wymyślaniem zabaw edukacyjnych dla swoich podopiecznych. Tutaj mamy zbiór usystematyzowanej wiedzy. Są propozycje zajęć na cały dzień. Czasem korzystam z tego poradnika, jednak wiele zabaw urozmaicam o swoje pomysły, które zawsze się sprawdzają. Szata graficzna jest bardzo przyjemna. Polecam.
 • Danuta R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-06
  Polecam wszystkim rodzicom, którzy pragną w kreatywny sposób spędzać czas ze swoimi dziećmi. Moja córka ma już 7 lat , a ja nadal od czasu do czasu sięgam do tej książeczki po inspiracje. Coś czuję, ze niektóre zabawy będą nam towarzyszyły jeszcze na długo. Poza propozycjami gier znajdziecie w tej książce mnóstwo porad i wskazówek w kwestii wychowania. Mi się bardzo przydały.
 • Edyta N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-29
  Jedno z moich większych odkryć w tym roku. To zdecydowanie książka do której ostatnio sięgam najczęściej. Moje dziecko to istny wulkan energii i ciężko go czymś zaciekawić na dłużej. Autorki podają nam multum inspiracji do zabaw, które w naszym przypadku sprawdzają się rewelacyjnie. Z czystym sumieniem polecam!
 • Iga R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-28
  Dobra książka która z całą dozą pewności posłuży nie tylko nauczycielom żłobków, czy przedszkoli, ale i wszystkim tym którzy mają jakąkolwiek styczność z dziećmi, czyli opiekunom oraz oczywiście rodzicom. Dla mnie to dobre źródło wiedzy na temat wspólnych zabaw. Genialnie staram się po nią nie sięgać za często, ale czasem muszę. Wiadomo, że raz na jakiś czas w głowie pojawia się pusta i nie jestem tak kreatywna. Tutaj zawsze znajdę jakaś podpowiedź, polecam.
 • Bernadetta S. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-25
  Rewelacyjna książka i jednocześnie nieoceniona pomoc dydaktyczna dla każdej osoby, która ma w swoim otoczeniu dziecko i przypada jej się nim zajmować. Dorze wiedzieć jak to robić. Jak za pomocą prostych technik i zabaw, nie tylko zapewniać rozrywkę, ale także uczyć. Wszystko przedstawione jest w przystępny, całkiem miły w odbiorze sposób. Jedynie szata graficzna mogłaby być nieco bardziej atrakcyjna. Z drugiej strony jak sam tytuł, mówi jest to podręcznik.
 • Iza E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-23
  To must have dla każdej osoby, która ma jakąkolwiek styczność z dziećmi. Książkę poleciła nam przedszkolanka i ja teraz polecam ją wam. Nie sądziłam, że istnieje tyle sposobów na zabawy z dzieckiem. Dotychczas szukałam inspiracji w internecie. Niepotrzebnie, bo tu mam kompetentne źródło wiedzy. Polecam!
 • Eliza R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-20
  Wielki podręcznik dla nauczycieli żłobków i przedszkoli to pozycja z której z powodzeniem mogą korzystać nie tylko nauczyciele, ale i rodzice, czy opiekunki do dzieci. Ja sama jestem nianią i staram się zapewnić bardzo efektywny czas moich podopiecznymi,. Nie ustawiam ich przed telewizorem, czy nie wręczam tableta. Chcę aby czas spędzony ze mną był dla nich rozwijający, co udało mi się osiągnąć z tą książkę. Polecam mocno.
 • Julita L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-16
  Fajna książka, która pomoże Wam w bardzo efektywny, a przede wszystkim sprawny sposób przeprowadzić zajęcia w przedszkolu, czy w żłobku. Mnóstwo pomysłów, cz inspiracji. Ja osobiście zawsze jedynie bazuje na przykładach autorów, zawsze staram się dać coś od siebie i za każdym razem scenariusz jest nieco inny, co bardzo podoba się dzieciom. Polecam z całego serca.
 • Sara R. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-15
  Uważam się za dość kreatywną osobę, jednak czasem mam problem wymyśleniem jakichś ciekawych zajęć dla dzieci w przedszkolu. W takich kryzysowych sytuacjach pomocą przychodzi ta książka, Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Niemniej zawsze staram się urozmaicać gry zaproponowane przez autora, żeby było coś ode mnie. Polecam.
 • Nina W. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-04-10
  Książka posłuży wszystkim wychowawcom przedszkoli oraz żłobków. Są tam nie tylko propozycje na wspólne zabawy, ale także cała masa ciekawostek na temat komunikacji z maluchem. Myślę, że spokojnie mogliby do niej zajrzeć także rodzice. Napisana jest przyjemnym językiem i ponadto bardzo ładnie wydana. Jedyne do czego mogę się przyczepić to cena, moim zdaniem jest zdecydowanie za wysoka. Z drugiej strony to naprawdę rzetelne źródło wiedzy.
 • Olga M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-08
  Świetna pomoc zarówno dla nauczyciela, jak i rodzica. Czasem gdy kończą mi się pomysły na zabawy z córką, to sięgam po ta pozycję. Nie wszystkie gry podobają się dziecku, ale w kilku z nich chętnie uczestniczy. Największym plusem jest to, że wszystkie propozycje autora mają walor edukacyjny, za każdym razem pociecha rozwija jakąś umiejętność, uczy się czegoś nowego. Polecam.
 • Amelia T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-04
  Uwielbiam tą książkę. Nie dość, że jest fajnie napisana, to jeszcze pięknie wydana. Z powodzeniem mogą po nią sięgać także rodzice. Ja często inspiruje się pomysłami autora w zabawach z moimi pociechami. Szczególnie gdy są chore i na przykład z tego powodu nie idą do przedszkola. Na półce mam kilka podobnych pozycji, ale uważam że ta jedna jedyna zasługuje na szczególną uwagę.
 • Janusz G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-02
  Jestem początkującym pedagogiem w żłobku. Posiadam ogrom teorii, ale mało praktyki. Ta książka bardzo mi pomogła. Na tacy mamy podane różne propozycje do zajęć z dziećmi. Wszystko opisane jest w bardzo przystępny sposób, z przykładami żeby łatwiej było zrozumieć. Myślę, że z powodzeniem mogą z tego podręcznika korzystać także rodzice.
 • Iga S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-31
  Bardzo fajna, ciekawa, pięknie wydane, a co najważniejsze niesamowicie wartościowa pod względem merytorycznym. No i nie ukrywam, że cena także jest atrakcyjna. Początkowo pożyczyłam tą książkę od koleżanki, ale gdy tylko ją przeczytałam, to zapragnęłam mieć własny egzemplarz. Nie jest to na pewno książka na raz. Ja osobiście wracam do niej dosyć często. Nieocenione źródło wiedzy. Polecam mocno.
 • Piotr O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-26
  Książka, która stanowi pomoc edukacyjną dla wszystkich osób, które mają jakąś styczność z pociechami. Jest w niej mnóstwo propozycji na edukacyjne zabawy. Dużo podpowiedzi na temat tego jak odnosić się do dzieci jak z nimi rozmawiać. To moim zdaniem skromnym zdaniem jedna z lepszych pozycji tego typu, jaka jest dostępna na polskim rynku wydawniczym. Wiem, bo naprawdę przeczytałam już tego naprawdę sporo. Polecam oczywiście.
 • Lidia S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-25
  Wykorzystuję tą książkę na co dzień w pracy w przedszkolu. Jest niezastąpiona. Jest dla mnie nieocenionym źródłem inspiracji. Najbardziej podoba mi się dział z przykładowymi scenariuszami jak poprowadzić zajęcia. Niektóre z nich nieco pozmieniałam, dodając różne atrakcje. Dzieciaki są zachwycone, aktywnie uczestniczą we wszystkich zabawach. Polecam!
 • Aneta C. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-23
  Doskonała pomoc naukowa dla wszystkich osób, które mają styczność z dziećmi, a którym skończyły się już pomysły na wspólne zabawy, czy gry edukacyjna. Dla mnie to nieoceniona pomoc naukowa. Często sięgałam po inspiracje do Internetu, ale odkąd mam tą pozycję to nie muszę. Wszystko pod ręką, w jednym podręczniku. Cena dość wysoka, ale wart wydania każdej złotówki. Polecam!
 • Michalina D. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-18
  Polecam tą książkę wszystkim osobom, które mają jakikolwiek wpływ na rozwój dziecka do narodzin do 5 roku życia. Uważam, że to pozycja nie tylko dla nauczycieli, czy pedagogów. To doskonała lektura także dla rodziców. Szczególnie tych, którzy chcą zwiększyć więź ze swoją pociechą. W środku znajdziecie mnóstwo propozycji do wspólnych zabaw. Wszystko z tłem edukacyjnym.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 16. kwietnia, wtorek
0,00 zł
361524
Ładowanie...