Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.

Pani Bukowa

broszurowa

Wydawnictwo : ZNAK
Ilość stron: 304

Opis

Wielu ludzi pyta mnie, co tak naprawdę liczy się w życiu. No, w sumie to niewielu. Właściwie to nikt. I bardzo słusznie bo nie wiem.
Nie chodzę na fitness, nie jem jarmużu, nie przesiaduję z ajfonem w popularnych kawiarniach popijając latte macchiato, ani nie biegam (Boże broń!). A mimo to żyję i mam się dobrze. Szokujące, wiem.
Ta książka pokaże wam, jak być szczęśliwym nie robiąc niczego, co się powinno.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 733232
Tytuł Wielki Ogarniacz Życia, czyli jak być szczęśliwym, nie robiąc niczego.
Autor Pani Bukowa
Wydawnictwo ZNAK
Rodzaj okładki broszurowa
Liczba stron 304
Wymiary 0 × 18 × 13
Cena okładkowa 29,90 zł
Nasza cena 20,92 zł

Recenzje

5 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Dodaj recenzję:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 06-12-2017
Po prostu rewelacja! Dawno się tak nie uśmiałam. Warta każdego grosza, a i tak kupiona była w dobrej cenie. Gorąco polecam ludziom z poczuciem humoru i dystansem do rzeczywistości. Dobre lekarstwo na jesienno-zimową szarą rzeczywistość.

klient anonimowy

| 02-02-2018
Rewelacyjna! Uśmiałam się, nie raz pokiwałam głową :) Poza tym, po prostu o mnie :))) Poszła dalej do córki i synowej :) Warto przeczytać. Każda kobieta powinna ją przeczytać :) Polecam ją wszystkim znajomym :)

klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 22-03-2018
Bohaterką książki pt. '' Wielki Ogarniacz Życia, czyli Jak być szczęśliwym nie robiąc niczego'' jest Pani Bukowa, która zdradza sekrety swojego życia osobistego i zawodowego. Jak to każda kobieta lubi rozmawiać, poznawać ciekawych ludzi, a przy tym ich obserwować, dobrze zjeść, pod koniec dnia kończy pizzą oraz lampką wina. Korzysta z portali internetowych, Facebooka, udziela porad mających na celu pomoc napisanie pracy dyplomowej, opowiada o swojej pracy, na czym polega praca zdalna. Najlepsze są sytuacje nieprzewidywalne, które jak, twierdzi bohaterka, są nieplanowane. Zaproponowane przez Panią Bukową rady nie przypadły mi osobiście do gustu. Sama do końca nie umie się określić, gdyż posiada chwile zawahania, ale spokojnie, można się z nią zaprzyjaźnić pod warunkiem jak, zmieni swój styl odżywiania się. Nie zabraknie dobrego humoru Pani Bukowej, która jednocześnie jest szczera, a przede wszystkim zaraża luźnym podejściem do życia. Zaskoczyło mnie jej negatywne podejście do mamy, której porad nie lubi. Jedyne co jest w niej zabawne, że lubi rozmawiać ze swoimi Excelowskimi tabelkami, z którymi pracuje każdego dnia w pracy. Temperamentu jej nie brakuje, ale jakby troszkę więcej myślała, o ludziach pozytywniej to może inaczej widziała, by jak to jest kiedy, jesteśmy, szczęśliwi wykonując, to co lubimy. Tekst zawarty w książce czyta się szybko ze względu na dobrze dobraną czcionkę. Elementem dodatkowym są tutaj komiksy rysunkowe przedstawiające bohaterkę, Panią Bukową, w różnych sytuacjach jej życia. Polecam przeczytać tę książkę.

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
26 Czerwiec, Środa 0,00 zł Niedostępne
28 Czerwiec, Piątek 5,99 zł Niedostępne
26 Czerwiec, Środa 7,99 zł Niedostępne
26 Czerwiec, Środa 8,99 zł 11,99 zł
25 Czerwiec, Wtorek 8,99 zł Niedostępne
25 Czerwiec, Wtorek 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Produkty od Autora:

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...