Xi

Wielka księga supermocy. Edukacja emocjonalna dziecka.

Isern Susanna, Rocio Bonilla

(okładka twarda)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Mamania
Liczba stron: 40

Kup w zestawie:

-40%

39,90 zł

23,94 zł

oszczędzasz 15,96 zł (40%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

„Wielka księga supermocy” zachęca dziecko do odkrycia tego, co umie robić najlepiej i co najbardziej je interesuje. Skłania do zastanowienia się nad własnym charakterem oraz zdolnościami. Może to być taniec, matematyka lub poczucie humoru, ale każda taka „supermoc” czyni dziecko wyjątkowym. Zbiór ilustrowanych umiejętności został opracowany przez Susanne Istern, która poza pisaniem zajmuje się także profesjonalnie psychologią i jest profesorem Europejskiego Uniwersytetu Atlantyckiego. Wychowuje również trójkę dzieci. Jest autorką ponad trzydziestu książek dziecięcych oraz laureatką nagrody Moonbeam Children’s Books Awards. „Wielką księgę supermocy” uzupełniają ilustracje, które wykonała Rocio Bonilla. Ilustratorka ukończyła Wydział Sztuk Pięknych Uniwerstytetu w Barcelonie, studiowała ilustrację u Ignasiego Blancha i Rogera Olmosa oraz zdobyła nagrodę hiszpańskiego Ministerstwa Kultury i Edukacji za najlepszą książkę.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 1352288
Tytuł Wielka księga supermocy. Edukacja emocjonalna dziecka.
Autor Isern Susanna, Rocio Bonilla
Wydawnictwo Mamania
Język wydania polski
Język oryginału hiszpański
Liczba stron 40
Data premiery 2020-03-04
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 248 x 315
Okładka Twarda
Cena detaliczna 39,90 zł
Nasza cena 23,94 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Aurelia R.

5/5
| 31-08-2020
Każdy rodzic wie, że każde dziecko jest wyjątkowe… ale jak mu to udowodnić? Przed wami książka, która pokazuje, ile niezwykłych umiejętności kryje się w naszym wnętrzu. Dzięki barwnym ilustracjom dziecko może łatwiej zainteresować się odkrywaniem tego, co wychodzi mu najlepiej! Znajdziecie tu zachęcające opisy bardzo różnych umiejętności naukowych, artystycznych i sportowych.

Aldona R.

5/5
| 16-08-2020
Książka autorek, które wykorzystują swoją wiedzę psychologiczną, żeby zainteresować dzieci nowymi umiejętnościami i ułatwić odkrycie tych, w których są najlepsze! To nie tylko opis wielu ciekawych rzeczy, jakie dziecko może robić, ale także ćwiczenie emocji oraz wrażliwości. Książka umożliwia dziecku zastanowienie się nad tym, co najbardziej mu się podoba i czym chciałoby się zająć w przyszłości. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na szczegółowe, duże ilustracje.

Marek C.

5/5
| 01-08-2020
Edukacja emocjonalna to hiper wazna sprawa w dzisiejszym świecie, gdzie emocje często są pomijan,e a dzieci musza same sobie z nimi radzić. Ta książka wskazuje na bardzo ważną rzecz: KAŻDY z nas ma cechy, które są supermocami! W książce jest lista, gdzie dziecko może także zaznaczyć, które moce ma. Bardzo fajna, mądra lektura z nienachalnymi ilustracjami :) 

Ilona Z.

5/5
| 01-08-2020
Dzieci mają moc! I ma ją absolutnie każde dziecko, co ta książka świetnie obrazuje! Naprawdę warto umocnić dziecko, pokazać mu, że jest wartościowe, i że każdą, pozornie nieznaczącą cechę może nazywać swoją mocą - może jest wrażliwe, miłe dla innych, bystre? Sami możemy znajdować mnóstwo takich cech, a książka jest świetną inspirajcą.

Adrianna G.

4/5
| 01-08-2020
Książka w porządku, pokazuje, że każdy z nas jest wartościowy. Mam z nią jednak jeden podstawowy problem - ta księga nie jest zbyt wielka, właściwie, to książeczka, a nie księga. Jej objętość jest po prostu mała,a tytuł sugeruje coś innego.

Zbigniew R.

5/5
| 01-08-2020
Zbiór ilustrowanych umiejętności zachęcających do działania! To świetny pomysł na prezent dla dziecka, który wzmacnia pewność siebie i uczy, że każdy człowiek jest wartościowy, a ponadto powinien odkryć swój wewnętrzny dar. Książka skłania dziecko do przemyślenia swoich umiejętności, ale także pokazuje nowe, które mogą je zainteresować. Sprawdźcie, jeśli szukacie nietypowej książki edukacyjnej!

Arkadiusz P.

5/5
| 26-07-2020
Pamięć, ciekaowść czy adaptacja mogą być dziecięcymi mocami - nie trzeba od razu znać 5 języków i tańczyć w balecie. To fajne i króciutkie historyjki, które u nas sprawdzają się dla dwójki przedszkolaków, które nie umieją długo supić uwagi. Polecam!

Konrad I.

5/5
| 23-07-2020
Emocje towarzyszą nam całe życie, a dziećmi, których mózgi wciąż się rozwijają dosłownie rządzą. Dlatego są ważne. Buduowanie pewności siebie to długoterminowa inwestycja w przyszłość naszych maluchów, a książka "Wielka księga supermocy" bardzow tym pomaga. Polecam!

Tomasz C.

3/5
| 21-07-2020
Oczekiwałem czegoś więcej. Muzyka albo czytanie to jakaś moc? Na plus spójność, krótkie teksty, ładne obrazki.

Michał I.

5/5
| 17-07-2020
Książka, która próbuje uzmysłowić dziecku, jaka jest jego niezwykła wartość! Opisuje różne umiejętności uzupełnione o kolorowe ilustracje, które mają pokazać, że jest zdolne do wielu pięknych i wyjątkowych rzeczy. Może to być jakaś umiejętność artystyczna lub techniczna, ale nawet niespotykana skłonność do żartowania. To coś, co pokazuje dziecku, ile fantastycznych umiejętności znajduje się ukrytych w jego wnętrzu, a także podkreśla, jak ważne jest ich odkrycie oraz pielęgnowanie!

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
27 Październik, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
26 Październik, Poniedziałek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...