Xi
 » Książki  » Kuchnia i diety  » Książki kucharskie

Czym mógłby raczyć się w przydrożnej gospodzie sam Geralt z Rivii? Walory jakiej potrawy zainspirowałyby Jaskra do napisania wspaniałej pieśni? Co powiesz na potrawkę z potężnego smoka? Odkryj kulinarne opowieści o podróży po słynnej krainie fantasy! "Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska" Anity Sarny i Karoliny Krupeckiej to wyjątkowa okazja, by odwiedzić kuchnie świata Andrzeja Sapkowskiego, a także pełna ciekawostek o popularnym uniwersum publikacja, którą pokochają nawet najwierniejsi fani polskiego pisarza. Dzięki autorkom tym razem zachwycisz się nie tyle następną wyprawą Wiedźmina, co raczej pełnymi magicznego smaku daniami z różnych krain fantastycznego świata!

Jakie przepisy tu znajdziesz i właściwie o czym jest "Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska"?

Sam Andrzej Sapkowski rozpoczyna krótką przedmową tę pełną smaku przygodę, a następnie Anita Sarna i Karolina Krupecka przystępują do kulinarnego dzieła pełnego wyjątkowego czaru. Znajdziesz tu przepisy nawiązujące do tradycji najwspanialszych miejsc świata Wiedźmina. Księgi z Oxenfurtu oraz pieśni najlepszych bardów, wśród których nie mogło zabraknąć samego Jaskra, odkryją przed czytelnikiem niezwykłe bogactwo smaków krainy przemierzanej przez Białego Wilka.

Mahakamska zalewajka czy danie z owoców Białego Sadu? Znajdziesz tu domowe posiłki przyrządzane przez mieszkańców osad okolicy Velen, a także trafisz do Oxenfurtu pełnego niespotykanych nigdzie indziej receptur. Rozgrzej się dobrze aromatycznym grzańcem przed wyprawą przez bezdroża lodowego Skellige! A może wolisz skosztować tradycyjnych dań podawanych w Novigradzie? Dla prawdziwych koneserów smaku przygotowano również ucztę wprost z Toussaint - oczywiście z dodatkiem znakomitego wina, którego z pewnością nie odmówi strudzony wędrowiec! Może nawet znajdzie się tu również coś z wiedźmińskiego stołu?

"Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska" - opinie o pełnej dobrego smaku opowieści

Przygody Geralta powracają w niespodziewanej formie! "Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska" to zbiór rewelacyjnych przepisów z krainy fantasy, którymi możesz nawet zainspirować się w swojej kuchni, w tak niezwykły sposób ponownie odwiedzając najdalsze zakątki popularnego uniwersum. Dzięki tej rewelacyjnej książce poznasz smaki świata Wiedźmina, a także bogatą kulturę różnych regionów tej krainy. Rewelacyjnie wydana książka powinna ozdobić księgozbiór każdej osoby, która lubi wracać do wspaniałej twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

Świat Wiedźmina znów zachwyca, odkrywając przed czytelnikiem bogactwo smaku i aromatu fantastycznych potraw. Czy wyruszysz na tak nietypową wyprawę, godną jednak każdego prawdziwego poszukiwacza przygód? Pieśni o daniach z całej krainy już wybrzmiewają w przydrożnej karczmie, zapraszając na kulinarną przygodę każdego wędrowca!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3411403
Ładowanie...