Xi

Wędrówka dusz

Każdy człowiek prędzej czy później zastanawia się, co dzieje się po śmierci. Nie zawsze ma to wymiar związany z religią, czasami są to pytania natury egzystencjonalnej, które pojawiają się w chwilach smutku po stracie, czy podczas prób uporządkowania wiedzy o życiu.Najczęściej powtarzane relacje mają związek z tunelem i światłem na jego końcu. Pojawiają się także głosy, że to zwykłe halucynacje, kCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Illuminatio
 • Data premiery: 2020-01-29
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 432
 • Wymiary: 207 x 147

Każdy człowiek prędzej czy później zastanawia się, co dzieje się po śmierci. Nie zawsze ma to wymiar związany z religią, czasami są to pytania natury egzystencjonalnej, które pojawiają się w chwilach smutku po stracie, czy podczas prób uporządkowania wiedzy o życiu.

Najczęściej powtarzane relacje mają związek z tunelem i światłem na jego końcu. Pojawiają się także głosy, że to zwykłe halucynacje, które są wynikiem reakcji chemicznych zachodzących w ciele i są one wytłumaczalne naukowo. Jednak nie wszystko zostało całkowicie naukowo udowodnione, wciąż pozostają kwestie niejasne. Jak choćby powtarzana w relacjach opcja wyjścia ze swego ciała połączona z możliwością widzenia i słyszenia tego, co dzieje się wokół. Rozmowy najbliższych, rozmowy kadry medycznej na korytarzu, aż w końcu wizje przeszłości, których nie mamy prawa pamiętać, bo nie są naszymi doświadczeniami.

Wątpliwości stara się rozwiać dr Michael Newton - autor książki, który jest dyplomowanym hipnoterapeutą prowadzącym prywatną praktykę poświęconą regresji. Wprowadza on swoich pacjentów w stan hipnozy i cofa ich umysły do poprzednich wcieleń. To na podstawie jego doświadczeń i słów jego pacjentów, czytelnicy dowiadują się, kim bohaterowie byli w poprzednich wcieleniach i jak wygląda świat po drugiej stronie. Badacz nie szczędzi szczegółów i skrupulatnie opisuje wędrówkę dusz. Newton przytacza 29 historii, które brzmią bardzo podobnie, co może utwierdzać czytelników, że każdy z nas trafi w to samo miejsce, nic wiec dziwnego że ludzie opisują je prawie jednakowo.

Dla części czytelników ten zbiór 29 relacji stanowić będzie czystą abstrakcje, dla innych ogromne pocieszenie, dla kolejnych impuls do zmiany swojego życia oraz stosunku wobec trudności i wyzwań. Metoda regresji, którą od lat stosuje autor, pozwala na przywołanie wspomnień poprzednich wcieleń oraz odpowiada na pytania dotyczące duszy, śmierci, duchowego aspektu naszej osobowości oraz kwestii bratnich dusz.

Czytelnicy z ogromnym poruszeniem będą śledzić kolejne historie, które siłą rzeczy będą odnosili do swojego życia. Jednym z najbardziej przełomowych fragmentów książki jest opis przebiegu wyboru ciała dla kolejnego wcielenia. Ten wątek wydaje się całkowicie fantastyczny, jednak przenosi odbiorcę do wyjątkowego miejsca, opisanego przez jednego z pacjentów Newtona.

Książka jest napisana w bardzo przystępny sposób, również dzięki lekkiemu stylowi lektura ani nie męczy, ani nie nudzi. Większość treści stanowią dialogi, rozmowy doktora z pacjentami, co nadaje całości odpowiedniego tempa. Książka wzbudza ogromne emocje, jednak każdy odbierze ją zupełnie inaczej, wiele zależy od oczekiwań, a także przekonań czytelników.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3229678
Tytuł
Wędrówka dusz
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
432
Data premiery
2020-01-29
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
207 x 147
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.42
Długość
144
Głębokość
204
Wysokość
28
Nasza cena
28,39 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
4 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Dawid D. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-06-08
  Kupiłem tę książkę trochę dla żartu, a okazało się, że autor prawie mnie przekonał! Przede wszystkim książka jest bardzo dobrze napisana i brak w mniej nachalnego przekonywania do swojej teorii. Zostają przywołane historie pacjentów Newtona, sporo wspomnień i wiele wspólnych cech, a autor tylko je pokazuje i pyta czytelnika czy to może być przypadek? Czy może w tych powtarzających się opowieściach jest ziarnko prawdy, które nie jest związane z procesami chemicznym? Bardzo polecam i dla zagłębienia tematu i dla rozrywki po prostu.
 • Bernadetta F. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-06-04
  Byłam bardzo sceptyczna przed lekturą, myślałam, że to takie typowe czary-mary i wyjęte z rękawa teorie. I OK nie jest to książka stricte naukowa, ale przekonuje i jestem pewna, że przekona nawet niedowiarków. Przekona ich nie do teorii głoszonej przez autora, ale raczej do całokształtu wędrówki dusz. Naprawdę ciężko uwierzyć, że pewne motywy powtarzają się nagminnie u osób, które były "po tamtej stronie" i to nie tylko u pacjentów Newtona, tylko w ogóle w relacjach z całego świata. Książka bardzo klarownie przedstawia teorie o duszach i podaje wspomnienia pacjentów, które tego dowodzą. Świetnie się ją czyta i nawet, jeśli ktoś nie kupi całej tej teorii, to na pewno nie zmarnuje czasu.
 • Zuzanna E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-31
  Ta książka jest magiczna! Bardzo polecam wszystkim osobom, które się interesują ezoteryką, ale też po prostu, które chciałyby się dowiedzieć więcej o naszym miejscu we wszechświecie. Bez względu na to, czy wierzy się w takie rzeczy czy nie, jest w tej książce coś niesamowicie kojącego, coś co daję nadzieję, że nie jesteśmy tylko organizmem biologicznym. Można podejść do lektury jak do typowej fantastyki i nie będzie w tym nic złego, bo treść mówi sama za siebie. Polecam wszystkim, którzy szukają jakiegoś większego sensu, chyba nawet bez względu na wyznawaną wiarę, ta książka daje nadzieję.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3229678
Ładowanie...