Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot
Wydawnictwo: Illuminatio
Liczba stron: 432

Kup w zestawie:

Wędrówka dusz
5/5
31,17 zł 44,90 zł
Nieskończone życie
5/5
28,65 zł 39,90 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
127,70 zł
87,84 zł
oszczędzasz 39,86 zł (31%)
-31%

44,90 zł

31,17 zł

oszczędzasz 13,73 zł (31%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł

Opis

Każdy człowiek prędzej czy później zastanawia się, co dzieje się po śmierci. Nie zawsze ma to wymiar związany z religią, czasami są to pytania natury egzystencjonalnej, które pojawiają się w chwilach smutku po stracie, czy podczas prób uporządkowania wiedzy o życiu.

Najczęściej powtarzane relacje mają związek z tunelem i światłem na jego końcu. Pojawiają się także głosy, że to zwykłe halucynacje, które są wynikiem reakcji chemicznych zachodzących w ciele i są one wytłumaczalne naukowo. Jednak nie wszystko zostało całkowicie naukowo udowodnione, wciąż pozostają kwestie niejasne. Jak choćby powtarzana w relacjach opcja wyjścia ze swego ciała połączona z możliwością widzenia i słyszenia tego, co dzieje się wokół. Rozmowy najbliższych, rozmowy kadry medycznej na korytarzu, aż w końcu wizje przeszłości, których nie mamy prawa pamiętać, bo nie są naszymi doświadczeniami.

Wątpliwości stara się rozwiać dr Michael Newton - autor książki, który jest dyplomowanym hipnoterapeutą prowadzącym prywatną praktykę poświęconą regresji. Wprowadza on swoich pacjentów w stan hipnozy i cofa ich umysły do poprzednich wcieleń. To na podstawie jego doświadczeń i słów jego pacjentów, czytelnicy dowiadują się, kim bohaterowie byli w poprzednich wcieleniach i jak wygląda świat po drugiej stronie. Badacz nie szczędzi szczegółów i skrupulatnie opisuje wędrówkę dusz. Newton przytacza 29 historii, które brzmią bardzo podobnie, co może utwierdzać czytelników, że każdy z nas trafi w to samo miejsce, nic wiec dziwnego że ludzie opisują je prawie jednakowo.

Dla części czytelników ten zbiór 29 relacji stanowić będzie czystą abstrakcje, dla innych ogromne pocieszenie, dla kolejnych impuls do zmiany swojego życia oraz stosunku wobec trudności i wyzwań. Metoda regresji, którą od lat stosuje autor, pozwala na przywołanie wspomnień poprzednich wcieleń oraz odpowiada na pytania dotyczące duszy, śmierci, duchowego aspektu naszej osobowości oraz kwestii bratnich dusz.

Czytelnicy z ogromnym poruszeniem będą śledzić kolejne historie, które siłą rzeczy będą odnosili do swojego życia. Jednym z najbardziej przełomowych fragmentów książki jest opis przebiegu wyboru ciała dla kolejnego wcielenia. Ten wątek wydaje się całkowicie fantastyczny, jednak przenosi odbiorcę do wyjątkowego miejsca, opisanego przez jednego z pacjentów Newtona.

Książka jest napisana w bardzo przystępny sposób, również dzięki lekkiemu stylowi lektura ani nie męczy, ani nie nudzi. Większość treści stanowią dialogi, rozmowy doktora z pacjentami, co nadaje całości odpowiedniego tempa. Książka wzbudza ogromne emocje, jednak każdy odbierze ją zupełnie inaczej, wiele zależy od oczekiwań, a także przekonań czytelników.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3229678
Tytuł Wędrówka dusz
Autor Michael Newton
Wydawnictwo Illuminatio
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 432
Data premiery 2020-01-29
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 204 x 144 x 28
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.42
Cena detaliczna 44,90 zł
Nasza cena 31,17 zł
Powiązane tematy: Bestseller

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Dawid D.

4/5
| 08-06-2022
Kupiłem tę książkę trochę dla żartu, a okazało się, że autor prawie mnie przekonał! Przede wszystkim książka jest bardzo dobrze napisana i brak w mniej nachalnego przekonywania do swojej teorii. Zostają przywołane historie pacjentów Newtona, sporo wspomnień i wiele wspólnych cech, a autor tylko je pokazuje i pyta czytelnika czy to może być przypadek? Czy może w tych powtarzających się opowieściach jest ziarnko prawdy, które nie jest związane z procesami chemicznym? Bardzo polecam i dla zagłębienia tematu i dla rozrywki po prostu.

Bernadetta F.

5/5
| 04-06-2022
Byłam bardzo sceptyczna przed lekturą, myślałam, że to takie typowe czary-mary i wyjęte z rękawa teorie. I OK nie jest to książka stricte naukowa, ale przekonuje i jestem pewna, że przekona nawet niedowiarków. Przekona ich nie do teorii głoszonej przez autora, ale raczej do całokształtu wędrówki dusz. Naprawdę ciężko uwierzyć, że pewne motywy powtarzają się nagminnie u osób, które były "po tamtej stronie" i to nie tylko u pacjentów Newtona, tylko w ogóle w relacjach z całego świata. Książka bardzo klarownie przedstawia teorie o duszach i podaje wspomnienia pacjentów, które tego dowodzą. Świetnie się ją czyta i nawet, jeśli ktoś nie kupi całej tej teorii, to na pewno nie zmarnuje czasu.

Zuzanna E.

5/5
| 31-05-2022
Ta książka jest magiczna! Bardzo polecam wszystkim osobom, które się interesują ezoteryką, ale też po prostu, które chciałyby się dowiedzieć więcej o naszym miejscu we wszechświecie. Bez względu na to, czy wierzy się w takie rzeczy czy nie, jest w tej książce coś niesamowicie kojącego, coś co daję nadzieję, że nie jesteśmy tylko organizmem biologicznym. Można podejść do lektury jak do typowej fantastyki i nie będzie w tym nic złego, bo treść mówi sama za siebie. Polecam wszystkim, którzy szukają jakiegoś większego sensu, chyba nawet bez względu na wyznawaną wiarę, ta książka daje nadzieję.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
6. lipca, śr. — 7. lipca, czw.
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. lipca, czwartek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. lipca, środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
5. lipca, wtorek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
6. lipca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
7. lipca, czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. lipca, czwartek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
5. lipca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...