Wciąż żyję
Myślałam, że cię pokonam. Już cię nie byłoMinęły cztery lata. Ira i Arto połączyli siły i oboje pracują jako dziennikarze kryminalni w gazecie Helsingin Aviisi. Wszystko układa się pomyślnie, dopóki Ira nie zaczyna podejrzewać, że w Helsinkach grasuje seryjny morderca.Morderstwa bada nadkomisarz Kerttu Leppnen, szefowa helsińskiej jednostki zajmującej się brutalnymi przestępstwami, która z niecierCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Czarna Owca
- Data premiery: 2025-02-26
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 248
- Wymiary: 213 x 136
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3580078
Tytuł
Wciąż żyję
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
248
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2025-02-26
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
213 x 136
Waga
0.3 kg
Wysokość
136 mm
Długość
213 mm
Głębokość
20 mm
Szerokość
135 mm
Nasza cena
35,49 zł
Symbol produktu:
9788382522136
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wciąż żyję” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









