Wbrew pozorom. Biuro. Tom 2

  5 recenzje

Sprytna i przebojowa Ewa Sokołowska stara się o posadę asystentki braci Ostrowskich. Przyszłym szefem kobiety może zostać Przemek Ostrowski, jej przyjaciel z dzieciństwa. Dawniej byli ze sobą bardzo blisko, ale ich drogi się rozeszły.Już podczas rozmowy rekrutacyjnej Ewa orientuje się, że Przemek jej nie poznaje. Minęło wiele lat i dziewczyna zdecydowanie nie wygląda tak jak kiedyś, w dodatku ma iCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: NieZwykłe
  • Data premiery: 2022-06-15
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 295
  • Wymiary: 203 x 139
więcej parametrów

O książce

Sprytna i przebojowa Ewa Sokołowska stara się o posadę asystentki braci Ostrowskich. Przyszłym szefem kobiety może zostać Przemek Ostrowski, jej przyjaciel z dzieciństwa. Dawniej byli ze sobą bardzo blisko, ale ich drogi się rozeszły.

Już podczas rozmowy rekrutacyjnej Ewa orientuje się, że Przemek jej nie poznaje. Minęło wiele lat i dziewczyna zdecydowanie nie wygląda tak jak kiedyś, w dodatku ma inne nazwisko. Ona jednak go nie zapomniała. Dawny przyjaciel odniósł życiowy sukces i wychodzi na to, że... jest zajęty.

Kobieta stara się, aby ich relacja była czysto profesjonalna, co okazuje się trudne, bo na widok Przemka jej serce bije jak szalone. Czy on w końcu ją rozpozna? Czy Ewa zdecyduje się na flirt z szefem, który ewidentnie kogoś ma?

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3255977
Tytuł
Wbrew pozorom. Biuro. Tom 2
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
295
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2022-06-15
Rok wydania
2022
Wymiary
203 x 139
Waga
0.32 kg
Wysokość
139 mm
Długość
203 mm
Głębokość
23 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
31,89 zł

Opinie i recenzje książki Wbrew pozorom. Biuro. Tom 2

4,2/5
 
5 recenzji
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Joanna L. Klient niezweryfikowany
    4.0
     
    2022-07-02Recenzja zweryfikowana
    Ludzie od dawna stwarzają wokół siebie pozory, które sprawiają, że w określony sposób są odbierani przez otoczenie. Niektórzy stawiają na chłodną fasadę, za którą kryją się ludzie o dobrym sercu, które wielokrotnie było już pokiereszowane. Inni natomiast za maską świetnego kompana, skrywają swoje prywatne demony i problemy. Jedno jest pewne- nie można ludzi oceniać na podstawie właśnie pozorów. Bo dopiero próba wglądu za wyspecjalizowaną do perfekcji prezencję, pozwala naprawdę poznać drugiego człowieka i ocenić. Lecz, wbrew pozorom, nie jest to takie proste. Przemek jest dobrym policjantem w rodzinnej firmie. Każdy pracownik woli zwrócić się do niego, omijając przy tym szerokim łukiem jego warczącego na wszystko i wszystkich brata. To on jawi się jako zabawny, dobry kumpel, znający szczegóły z życia podwładnych, gotów do pomocy i zdecydowanie ludzki, zwyczajnie przystępny. Jednak kryje w sobie maniaka kontroli, o którym mało kto wie, a także groźnego przeciwnika zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Gdy obierze sobie jakiś cel nie ma takich przeszkód, których by nie pokonał, by go osiągnąć. Kobiety to dla niego temat nieznany, przynajmniej w kwestii związków, bo jeśli chodzi o inne tematy to jest w tym praktycznie mistrzem. Czy ktokolwiek będzie w stanie skruszyć jego zbroję i zdobyć serce, które wydaje się być nieosiągalne dla zwykłej śmiertelniczki? Ewa pojawia się znikąd, by aplikować na stanowisko asystentki Daniela i Przemka. Jedno jest pewne - strasznie zależało jej na tym, by je dostać, na szczęście zakończyło się to dla kobiety sukcesem. Z Przemkiem wiążą ją naprawdę ciepłe wspomnienia z dzieciństwa, jednak splot wypadków sprawia, że Ewa postanawia trzymać ten fakt w tajemnicy. Dzięki sprytowi i zaradności świetnie radzi sobie z obowiązkami w pracy, choć staje się odrobinę rozproszona poprzez nieukrywane pożądanie, które przyciąga ją do Przemka. Zdecydowanie, ich relacja nie przypomina tej, którą Ewa ma we wspomnieniach. Dziewczyna nigdy nie wikłała się w stałe związki, uważając to za stratę czasu i energii, lecz jej szef zdaje się powoli aczkolwiek skutecznie łamać wszystkie jej reguły. "Wbrew pozorom" to kontynuacja serii Biuro i nie lada gratka dla fanów poprzedniej części z uwagi na pojawianie się Róży i Daniela, a także możliwość podpatrzenia jak ich relacja się rozwinęła. Kreacja Przemka okazała się dużym zaskoczeniem, bowiem nie taki obraz jego osoby mieliśmy w głowie po lekturze pierwszej części i uważam to za ogromny plus tej książki. Tajemnice i zaskoczenia w fabule zawsze stanowią wartość dodaną lektury. Jeśli chodzi o Ewę mam co do niej mieszane uczucia, co najbardziej spotęgowały jej nieustanne rozmowy ze swoim wewnętrznym ja. Bywała zbyt infantylna, zbyt skupiona na seksualnej stronie rozwijającej się relacji z Przemkiem i po prostu to mnie do niej zniechęcało. Także nie do końca trafiła w moje poczucie humoru, więc może także stąd bierze się moja ocena jej osoby. O wiele lepiej czytało mi się rozdziały z perspektywy Przemka i żałuję, że było ich mniej. To naprawdę bohater z charakterem, wiedzący czego chce ale i skrywający swoje troski głęboko w sobie. Z przyjemnością obserwowałam jego powolną zmianę na przestrzeni fabuły. Książka jest przepełniona pożądaniem oraz doprecyzowanymi, mocnymi scenami erotycznymi, co na pewno przypadnie do gustu miłośnikom takich wątków. Czyta się lekko i płynnie, dzięki czemu stanowi ciekawą odskocznię, aczkolwiek w mojej ocenie nie dorównuje swojej poprzedniczce. Niemniej jednak dla szukających czegoś lżejszego i liczących na dobrą zabawę przy czytaniu z pewnością jest to dobra propozycja.
  • historie_budzace_namietnosc Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2022-06-24Recenzja zweryfikowana
    „Nie zawsze dostajemy w życiu to wszystko, czego nawet najbardziej w świecie pragniemy. Czasami trzeba sobie zasłużyć. A czasami trzeba oddać kontrolę komuś innemu… Choć, patrząc na przykład Przemka, może to cholernie boleć.”

    Przemek zamierza skorzystać ze zmiany zasad i zatrudnić asystentkę. Nie kryje się dlaczego chce to zrobić. Do tego ten przyjacielski, sympatyczny facet, którego wszyscy uwielbiają ma swoje drugie obliczę. Obliczę które do tej pory nikt nie poznał. Uwielbia mieć kontrolę nad wszystkim. I wtedy w jego życiu i pracy pojawia się Ewa. Gdy ją zatrudnia nie zdawał sobie sprawy kim jest i jakie tajemnice skrywa, a do tego jak zmieni się jego życie przez to. Ewa za wszelką cenę chciała zacząć pracę u braci Ostrowskich i dopięła swego. Między tą dwójką od samego początku lecą iskry pożądania. Ta kobieta nie jest uległa i uwielbia się stawiać i jest niekiedy nieobliczalna. To ona odkryje mroczną stronę Przemka. Czy spodoba się jej ona? I dokąd zaprowadzi ich ta współpraca? Czy Przemek będzie umiał oddać kontrolę komuś innemu?

    „Jakim cudem dałem się tak nabrać? Przecież to była Ewa! Pieprzone ucieleśnienie zła! Byłem pewnie, że bał się jej sam diabeł, bo robiła mu niezłą konkurencję!”

    Czekałam jak na szpilka na tę część, żeby bliżej poznać Przemka. Byłam ogromnie ciekawa co skrywa i jaki jest naprawdę. No i się doczekałam. Dostałam po raz kolejny świetną historię pełną humoru, emocji, przyciągania, która jest przesiąkniętą namiętnością i pożądaniem. Każda ich rozmowa, sprzeczka tylko jeszcze bardziej nakręcały ich. Wraz z Ewą poznajemy Przemka z zupełnie innej strony i to z tej która jeszcze bardziej przyciąga do niego. Sprawiając, że chce się być na jej miejscu. Nie potrafiłam się oderwać od czytania. Co chwilę śmiałam się jak wariatka, z tych tekstów i jej rozmów z samą sobą. Cóż postać Ewki skradła moje serce i sympatię od pierwszego zdania, a potem to już się polubiłam z nią. Pikantnych i gorących scen nie zabraknie, rozpalały moją wyobraźnię do czerwoności. Magda Szponar po raz kolejny pokazała jaką radość sprawia jej pisanie i tworzenie tak niesamowitych historii i postaci. Przelewa w to serce dając nam możliwość przeniesienia się na kilka godzin w jej wyobraźnie. Jestem ogromnie ciekawa czym jeszcze mnie zaskoczysz i co nam zaserwujesz. Gorąco polecam wam tą serie.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka