W potrzasku kłamstw
Przedstawiamy kolejną wydaną pozycję Autorki Weroniki Szychy, tym razem jest to książka o tytule W potrzasku kłamstw. Oto jej fragment: Wraca. Słyszę jego kroki. Przynosi mi jedzenie. Masz, jedz. Przysuwa się z talerzem w moją stronę i próbuje mnie nakarmić. W momencie, gdy zaciskam usta i odwracam głowę, dostaję pięścią w twarz. Co ty sobie myślisz, głupia suko! Zaraz nauczę cię posłuszeństwa. RzCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Debiutant
- Data premiery: 2025-08-26
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 100
- Wymiary: 212 x 152
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3684738
Tytuł
W potrzasku kłamstw
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
100
Typ okładki
miękka
Data premiery
2025-08-26
Rok wydania
2025
Wymiary
212 x 152
Waga
0.18 kg
Wysokość
152 mm
Długość
212 mm
Głębokość
5 mm
Szerokość
150 mm
Nasza cena
25,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “W potrzasku kłamstw” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









