Xi
 » Książki  » Religia  » Chrześcijaństwo

Objawienia w Trevignano Romano uważane są̨ za kontynuację dramatycznych orędzi Maryi z Tre Fontane, gdzie przestrzegała Ona przed ateizmem, demoralizacją i zagrożeniem ze strony islamu. Włoska mistyczka i stygmatyczka Gisella Cardia, która w Wielkim Poście fizycznie doświadcza cierpienia Chrystusa, właśnie w Trevignano Romano otrzymuje kolejne przepowiednie dotyczące końca czasów. Maryja mówi tam o zagrożeniu ze strony Chin, przestrzega przed epidemią, wojną światową czy klęskami klimatycznymi. Przede wszystkim jednak wzywa do nawrócenia, pokuty i przyjmowania sakramentów.

Objawienia w Trevignano Romano – podobnie jak w Akicie – Maryja potwierdza krwawymi łzami. Jej przesłania nie pozostawiają wątpliwości: powtórne przyjście Chrystusa jest już blisko.

W tej książce zamieszczono poruszające, a nierzadko osobiste przesłania Maryi, które otrzymała Gisella Cardia.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Kołodziej

Klient zweryfikowany

5/5
| 13-07-2021 | Recenzja zweryfikowana
Super książka w super cenie jestem bardzo zadowolona.

Emilia Z.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 02-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
W drodze z Maryją. Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Cardia. Co się wypełniło i co nas czeka to jedna z lepszych książek jakie czytałam w tym roku, o ile nie najlepsza. Wciąga już od pierwszych stron a po zakończonej lekturze nie pozwala o sobie zapomnieć. Polecam z całego serca.

Barbara D.

Klient zweryfikowany

5/5
| 10-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Polecam. Aczkolwiek ostrożność i dystans do treści książki bardzo się przyda.

Edward

Klient zweryfikowany

5/5
| 29-09-2020 | Recenzja zweryfikowana
Objawienia w Trevignano Romano są przejmujące wręcz porażające.Trwające od 2016 roku objawienia Pana Jezusa i Maryi przekazują nam jaki jest stan duchowy kościoła , nas katolików ,co dzieje się na świecie i co stanie się w najbliższej przyszłości.Czasu już nie ma.Ludzkość zamiast zwrócić się do Pana Boga idzie na zatracenie.Ta książka powinna znaleźć się w każdej rodzinie.

Dostawa

2838512
Ładowanie...