W ciszy wyszeptane
Oto zbiór wierszy wygrzebany z czeluści zapomnianej szuflady. Owe wiersze przeleżały w tej lub podobnej szufladzie 17 lat. Poetka kilkukrotnie zbierała się na odwagę, aby przesłać je do oceny innym z nadzieją na swój własny tomik poezji. Do dnia dzisiejszego nie miała na to odwagi. Strach minął i do rąk Czytelników trafia ten zbiór mądrych pełnych wrażliwości wierszy. Strach Boję się światła,któreCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 42
- Wymiary: 210 x 151
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3529895
Tytuł
W ciszy wyszeptane
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
42
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2024
Wymiary
210 x 151
Waga
0.06 kg
Wysokość
151 mm
Długość
210 mm
Głębokość
5 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
148 mm
Nasza cena
23,19 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “W ciszy wyszeptane” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









