W cieniu tryzuba
W drugiej połowie stycznia zwiad grupy manewrowej WOP w Cisnej, dzięki zeznaniom ujętego banderowca, zdołał namierzyć podziemny szpital kurenia Rena, znajdujący się w lesie na północ od wsi Wola Michowa. Schwytany członek obstawy szpitala wyjawił żołnierzom rozkład jego pomieszczeń. Szpital składał się z sali operacyjnej, dwóch izb wypoczynkowych, kuchni, magazynu, pomieszczenia dla lekarzy i pielCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Mireki
- Data premiery: 2024-12-02
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 394
- Wymiary: 211 x 146
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3575193
Tytuł
W cieniu tryzuba
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
394
Typ okładki
miękka
Wydanie
II
Data premiery
2024-12-02
Rok wydania
2024
Wymiary
211 x 146
Waga
0.45 kg
Wysokość
146 mm
Długość
211 mm
Głębokość
18 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
143 mm
Nasza cena
38,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “W cieniu tryzuba” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









