Xi

Uważność i spokój żabki + MP3. Proste ćwiczenia, które pomogą twojemu dziecku rozwiać niepokój, poprawić koncentrację i poradzić sobie z trudnymi emocjami.

Snel Eline

(okładka miękka)

Wydawnictwo: CoJaNaTo
Liczba stron: 160

Produkty powiązane:

-38%

57,00 zł

35,57 zł

oszczędzasz 21,43 zł (38%)

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Dzisiejsze dzieci z każdej strony są narażane na tysiące różnorodnych bodźców. Elektroniczne urządzenia rozpraszające uwagę towarzyszą im niemal od urodzenia. W efekcie małe dzieci potrafią być tak samo zestresowane i spięte, jak dorośli. Trudno im skupić się na zadaniu, mają problemy z zasypianiem, nie potrafią radzić sobie w własnymi emocjami. W szkole nauczyciele wymagają skupienia i koncentracji w czasie lekcji, ale uczniowie nie dysponują podstawowymi narzędziami do opanowywania swoich emocji. Specjaliści w zakresie rozwoju dziecka donoszą, że antidotum na te problemy jest nauka uważności (mindfulness) i praca nad koncentrację uwagi.
Holenderska terapeutka mindfulness, Eline Snel, opracowała metodę prostej (świeckiej) medytacji dla dzieci, która pomaga najmłodszym pracować nad skupieniem uwagi, rozwijać świadomość własnego ciała i poznawać własne emocje. Autorka współpracuje ze szkołami i organizuje kursy dla dzieci, rodziców i pedagogów. Jej publikacje oparte na “metodzie żabki” zyskują zwolenników na całym świecie.
“Uważność i spokój żabki” to proste ćwiczenia uważności dedykowane dzieciom w wieku 5-8 lat. Książka uczy dzieci jak być spokojnym i opanowanym, radzić sobie z emocjami i ćwiczyć życzliwość. Ćwiczenia gwarantują dzieciom chwile spokoju i wyciszenia. Lektorem płyty do polskiego wydania jest Agnieszka Marszałek, muzykolog, nauczycielka i trenerka rozwoju osobistego.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 550386
Tytuł Uważność i spokój żabki + MP3. Proste ćwiczenia, które pomogą twojemu dziecku rozwiać niepokój, poprawić koncentrację i poradzić sobie z trudnymi emocjami.
Autor Snel Eline
Wydawnictwo CoJaNaTo
Język wydania polski
Język oryginału niderlandzki
Liczba stron 160
Data premiery 2016-02-15
Rok wydania 2016
Wymiary produktu [mm] 210 x 11 x 122
Okładka Miękka
Cena detaliczna 57,00 zł
Nasza cena 35,57 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Marlena S.

5/5
| 10-05-2020
Zawarte w tej książce ćwiczenia są jasno wytłumaczone i łatwe do wykonania. Pozwalają dziecku się wyciszyć, poćwiczyć koncentrację. Na co dzień nie zawsze mamy czas, aby wspólnie usiąść, porozmawiać, a ta książka daje ku temu okazję.

Adam F.

5/5
| 25-04-2020
Świetna książka nie tylko dla dzieci, ale też dla rodziców. Zawarte w niej ćwiczenia pozwalają skupić się na tym, co ważne, dają też chwilę wyciszenia i spokoju. Myślę, że najbardziej spodoba się dzieciom, które chcą zawsze robić kilka rzeczy równocześnie, są roztargnione, zamyślone.

Arleta I.

5/5
| 11-04-2020
Moja córka ma dopiero 6 lat, a już zauważyłam, że wiele razy w ciągu dnia trudno jej się skupić na jednej rzeczy. Wypróbowałam tę książkę i zauważyłam poprawę. Oczywiście nie wszystkie proponowane przez autorkę ćwiczenia przypadły córce do gustu, ale nie zmienia to faktu, że książka jest godna polecenia.

Piotr L.

5/5
| 26-03-2020
Ta książka może być pomocna dla wielu dzieci, które mają na co dzień problemy z koncentracją. „Uważność i spokój żabki” to zbiór wielu ciekawych ćwiczeń, dzięki którym najmłodsze dzieci będą mogły potrenować opanowanie, cierpliwość, wyrażanie emocji. Pozycja naprawdę warta zakupienia.

Dorota K.

5/5
| 14-01-2018
Świetna książka dla całej rodziny nie tylko dla dzieci, pozwala dostrzec rzeczy które na co dzień nam umykają. Praktyczne i proste ćwiczenia, przedstawione w prostej i przystępnej formie, zdecydowanie polecam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7 Lipiec, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
8 Lipiec, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
8 Lipiec, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
8 Lipiec, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
7 Lipiec, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
7 Lipiec, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Literatura obyczajowa, erotyczna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Ładowanie...