Uwaga! Koncentruję się! Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość dla uczniów klas VII - VIII (praca zbiorowa) - tantis.pl
Xi

Uwaga! Koncentruję się! Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość dla uczniów klas VII - VIII

praca zbiorowa

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Harmonia
Liczba stron: 72

Kup w zestawie:

Uwaga! Koncentruję się! Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość dla uczniów klas VII - VIII
praca zbiorowa
5/5
15,59 zł
Uwaga! Koncentruję się! 2
Magdalena Hinz, praca zbiorowa
4/5
17,19 zł
2 produkty
wartość produktów w zestawie:
32,78 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 21,00 zł

15,59 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 14,89 zł

Opis

Ten zestaw ćwiczeń usprawniających koncentrację i spostrzegawczość został przeznaczony dla uczniów klas VII oraz VIII. We współczesnym świecie prawdziwy nadmiar informacji staje się uciążliwy również dla dzieci, skutecznie odwracając ich uwagę na lekcjach. Szybkie pozyskiwanie coraz większej ilości danych sprawia, że czasem ciężko jest skupić się na jednym dłuższym zadaniu.

Specjalnie opracowany zbiór ćwiczeń pomaga dzieciom w uważnym wykonywaniu zadań. Wpływa również na koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną, pamięć i rozwija logiczne myślenie. Sprawdza się w szkole, a także podczas samodzielnego ćwiczenia w domu. Zadania zostały opracowane w taki sposób, by skutecznie podtrzymywać zainteresowanie dziecka. Na czym dokładnie polegają? Głównie zadaniem ucznia będzie tu poszukiwanie różnic na ilustracjach, uzupełnianie brakujących elementów, dobieranie par odpowiednich obiektów, rysowanie różnych figur w ustalony w zadaniu sposób, a także rozwiązywanie prostych zagadek logicznych.

Wydawnictwo Harmonia zajmuje się głównie książkami edukacyjnymi, które pomagają również w prowadzeniu zajęć terapeutycznych. Bierze pod uwagę potrzeby uczniów niepełnosprawnych. Książki tego wydawnictwa pomagają w przedszkolu oraz w szkole, a także wspierają rodziców w wychowywaniu dzieci. Różna materiały edukacyjne, karty pracy, zbiory ćwiczeń, scenariusze zajęć, historie obrazkowe, bajki psychoterapeutyczne, materiały grafomotoryczne, testy do badania mowy, gry logopedyczne, a także publikacje naukowe pomagają nauczycielom i uczniom ze szkół w całej Polsce. Wydawnictwo stara się wspierać dzieci z problemami rozwojowymi, znacznie utrudniającymi im pozyskiwanie wiedzy. Dzięki odpowiedniemu podejściu do prezentowania informacji, a także odpowiedniej formie książek, ułatwia dziecku zrozumienie oraz zapamiętanie poznawanego tematu. Natomiast publikacje specjalistyczne znajdują zastosowanie w licznych gabinetach terapeutycznych oraz logopedycznych. Wydawnictwo od wielu lat współpracuje ze znanymi specjalistami, pomagającymi w opracowywaniu wysokiej jakości oferty wydawniczej.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 832392
Tytuł Uwaga! Koncentruję się! Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość dla uczniów klas VII - VIII
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Harmonia
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 72
Data premiery 2019-01-31
Rok wydania 2018
Wymiary produktu [mm] 29
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.22
Cena detaliczna 21,00 zł
Nasza cena 15,59 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Edyta P.

Klient zweryfikowany

3/5
| 08-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Typowy zeszyt ćwiczeń z kartami pracy. Trochę jak łamigłówki.

Joanna M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 28-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Wspaniała pomocy w pracy rewalidacyjnej. Gorąco polecam.

Julita E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 20-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Pozycję „Uwaga! Koncentruję się! 3 Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość dla uczniów klas 7-8” jest naprawdę świetna. Rozwija chyba każdy aspekt u dzieci. Od spostrzegawczości, po umiejętność logicznego myślenia. Do tego wszystko jeszcze zrobione w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę młodych czytelników. Ciekawa szata graficzna, dobra cena. Tak naprawdę to czego chcieć więcej? Polecam bardzo mocno wszystkim rodzicom zakup tej pozycji.

Katarzyna D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 18-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Świetne ćwiczenia znacząco poprawiające koncentrację dzieci. I poza tym jeszcze szereg innych zdolności. Najfajniejsze jest to, że te wszystkie zadania mają formę świetnej zabawy. Tak naprawdę dziecko w żaden sposób nie odczuwa, że robi coś co go rozwija. Bynajmniej tak było z moim synem. Szkoda tylko, że rozwiązywanie tych wszystkich łamigłówek poszło mu tak szybko. Mam nadzieję, ze wydawcy niebawem stworzą coś nowego, równie fajnego. A tymczasem tą część serdecznie polecam.

Elzbieta N.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 17-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Ta książka to zdecydowanie nasze najnowsze odkrycie. Pełna ciekawych zadań, które mocno angażują młodego czytelnika. Jedna łatwiejsze, inne trudniejsze, jednak wszystkie w jakiś sposób fajnie wpływające na rozwój dziecka. Mój syn najbardziej lubię te zadania dotyczące odnajdowania różnic. Fajnie, że powstają takie pozycje, i to jeszcze w tak dobrej cenie. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Elżbieta I.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 08-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Kupiłam tą książkę dal mojej córki za radą koleżanki z pracy,. Twierdziła, że dzięki niej, dzięki tym zadaniom, jej córka poradziła sobie z rozkojarzeniami,a co za tym idzie nauka szła jej o wiele lepiej. Nie wierzyłam w te cuda, no ale zaryzykowałam. Zadania, generalnie ta cała książeczka od razu przykuła uwagę mojej córki. Od razu przysiadła do rozwiązywania tych różnych łamigłówek, tak że nie sposób było ją oderwać. Mega jej się podoba, a ja cieszę się, bo książka działa rozwijająca. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam.

Kasia K.

Klient zweryfikowany

4/5
| 07-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Nieoceniona pomoc w rozwijaniu bardzo ważnej umiejętności dzięki, której jesteśmy w stanie podejmować wyzwania związane z rozwojem. Polecam.

Julia M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 03-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Jedna z lepszych książek tego typu, jaka pojawiła się na polskim rynku wydawniczym. Wypełniona po brzegi różnymi zadankami, ćwiczeniami, które mają na celu skupić mocno uwagę dziecka. Moim zdaniem to na maxa działa. Mam nadzieję, że autorom nie skończyły się pokłady kreatywności i będą jeszcze tworzyć i tworzyć kolejne książki. Ta jest extra, polecam wszystkim znajomym co mają dzieci w 7-8 klasie, polecam też wam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...