Uroczysko. Zbrodnie czorsztyńskie. Tom 3
Z Opery Krakowskiej znika w trakcie przedstawienia Nadia Volkov - pierwsza solistka zespołu baletowego.Śledztwo w tej sprawie prowadzi Anna Zdrojewska, jednak odkrywane przez nią tropy, zamiast przybliżać ją do rozwiązania sprawy, mnożą powody, które mogły doprowadzić do zniknięcia tancerki.Tymczasem Igor Schutt, który miał przeprowadzić wywiad z zaginioną, rozpoczyna swoje własne śledztwo.Czy odkCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Zwierciadło
- Data premiery: 2025-04-23
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 300
- Wymiary: 205 x 145
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3616504
Tytuł
Uroczysko. Zbrodnie czorsztyńskie. Tom 3
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
300
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2025-04-23
Rok wydania
2025
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
205 x 145
Waga
0.36 kg
Wysokość
145 mm
Długość
205 mm
Głębokość
24 mm
Szerokość
145 mm
Nasza cena
30,99 zł
Symbol produktu:
9788381326605
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Uroczysko. Zbrodnie czorsztyńskie. Tom 3” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









