Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Romanse

Produkty powiązane:

Najczęściej kupowane razem

Unique. Students. Tom 4
43,39 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
113,17 zł

Przed czytelnikami czwarty tom serii, która bije rekordy popularności na polskim rynku. Wszystko wskazuje, że zepnie on solidną klamrą perypetie bohaterów, których pokochały tysiące czytelniczek. Jeśli macie już za sobą lekturę poprzednich trzech tomów cyklu autorstwa Aleksandry Negrońskiej, nie pozostaje nic innego, tylko zasiąść do lektury czwartej części!

O czym jest książka "Unique. Students. Tom 4"

Głównych bohaterów Zaydena i Rosie zastajemy niedługi czas po zakończeniu poprzedniej części. Pozornie wydawało się, że ich życia wraca na dobre tory, a tę dwójkę czeka przyszłość bez trosk, przyszłość na która zasługiwali. Niestety jednak, niespodziewanie dla wszystkich ojciec Zayden zostaje wypuszczony z więzienia, a życie pary, wokół której skupiona jest fabuła, obraca się o 180 stopni.

Wszystko wskazuje na to, że Taylora Williams zrobi wszystko, aby zemścić się na bohaterach, w końcu to za ich sprawą trafił za kratki. Naprzemiennie kontaktuje się to z Zaydenem, to z Rosie, którą przekonuje, że zależy mu jedynie na spotkaniu z synem.

Mężczyzna jednak nie zamierza poświęcać ojcu ani chwili. Ciąg bardzo podejrzanych zdarzeń, w tym niebezpieczny wypadek Rosie sprawiają w końcu, że Zayden postanawia raz na zawsze policzyć się z ojcem i sprawić, by ten zniknął z ich życia.

Książka "Unique. Students. Tom 4" zbiera świetne opinie

Fani serii bez zastanowienia oceniają, że ostatnia część, choć oznacza pożegnanie z bohaterami, jest zdecydowanie najlepsza z całego cyklu. Autorka ponownie zabiera czytelników na przejażdżkę kolejką, która sięga najbardziej skrajnych emocji.

Podczas lektury raz śmiejemy się do łez, by za chwilę zalać się łzami rozpaczy śledząc bohaterów i ich usilne próby przywrócenia ich życia na bezpieczne tory. Choć ich związek wiele przeszedł, a oni sami dorastali na oczach czytelników, nie dane im było zaznać pełni szczęścia. Czy w czwartym tomie otrzymają taką szansę?

O tym musicie przekonać się sami! Jak zwykle w twórczości tej pisarki i tutaj nie brakuje zwrotów akcji, momentów, które zatrzymają bicie serca i chwil, które sprawią, że chociaż na moment odetchniemy z ulgą. Choć powieść możemy zaliczyć do romansów nie zabraknie tu wątków kryminalnych, świetnych, niekiedy bawiących do rozpuku dialogów oraz bohaterów przedstawionych tak naturalnie i realnie, że więzi czytelników z nimi tylko się zacieśnią.

Nie czekajcie ani chwili i sami sprawdźcie, czy bohaterowie i czytelnicy otrzymali zakończenie, na które zasłużyli...

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3413815
Ładowanie...