Xi

UMIEM TO ZROBIĆ 46 RZECZY KTÓRYCH DZIECI UCZĄ SIĘ KAŻDEGO DNIA

Moore-Mallinos Jennifer

(okładka twarda)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Papilon
Liczba stron: 96

Kup w zestawie:

3 produkty
wartość produktów w zestawie:
114,70 zł
81,90 zł
oszczędzasz 32,80 zł (29%)

34,90 zł

34,02 zł

Dostępność 3 dni robocze
Paczka w Ruchu 7,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Paczkomaty 9,99 zł
Kurier 11,99 zł

Opis

Ta niezwykła książka przyda się wszystkim dzieciom, które lubią odważnie zdobywać nowe umiejętności! Została opracowana jednak również w taki sposób, by zwracać uwagę na zachowanie zasad bezpieczeństwa. Stara się przede wszystkim budować w dzieciach potrzebę aktywności z pozytywnym nastawieniem i otwartością, które wpływają na rozwijanie ich osobowości. Każde dziecko codziennie staje przed nowymi wyzwaniami, wymagającymi od niego zaangażowania oraz podejmowania odpowiednich decyzji.

Poznawanie świata to również wiele problemów i zagadek, które muszą zostać w jakiś sposób rozwiązane. Każda nowa umiejętność powiązana jest też z dorastaniem oraz usamodzielnianiem się. Te bardzo ważne chwile wpływają na rozwijanie charakteru i upodobań dzieci. Nie jest to jednak wcale prosta sprawa. Rzeczy, które dziecko codziennie poznaje, jest przecież naprawdę dużo! Ta książka pomoże dzieciom w poznawaniu nowych przyjaciół oraz nawiązywaniu poprawnych relacji z innymi ludźmi, wyjaśni potrzebę badań lekarskich, a także przedstawi zasady, jakich trzeba przestrzegać, by wypoczynek był bezpieczny. Przeprowadzi je przez zawiłości ponad czterdziestu zadań. To książka ucząca dzieci radzenia sobie z problemami, ale także cierpliwości.

Wydawnictwo Papilon powstało w 2006 r. w Poznaniu, starając się docierać głównie do dzieci i pomagać im w odkrywaniu świata. Każda książka to niesamowita przygoda, która rozwija ciekawość, a także mnóstwo przydatnych umiejętności. Dzięki odpowiednio ułożonym tekstom dzieci uczą się sprawnie czytać. Niektórzy autorzy skupiają się jednak bardziej na rozwoju sprawności ruchowej. Inni postawili na naukę podstaw języków obcych. Oferta wydawnictwa jest wzbogacona również o różne kolorowanki, wycinanki oraz bajki. Barwne opowieści z fantastycznymi elementami pobudzają dziecięcą wyobraźnię, ale także poruszają ważne tematy związane z dojrzałym życiem. Wydawnictwo otrzymało za swoją działalność wiele nagród. Warto wymienić tutaj Edukację, Superprodukt, a także wyróżnienie przyznane przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Nadrzędnym zadaniem wydawnictwa jest dbanie o rozwój dzieci i pokazywanie im piękna otaczającego je świata.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 1351406
Tytuł UMIEM TO ZROBIĆ 46 RZECZY KTÓRYCH DZIECI UCZĄ SIĘ KAŻDEGO DNIA
Autor Moore-Mallinos Jennifer
Wydawnictwo Papilon
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 96
Data premiery 2020-03-11
Rok wydania 2020
Wymiary produktu [mm] 210 x 240
Okładka Twarda
Cena detaliczna 34,90 zł
Nasza cena 34,02 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Lidia E.

5/5
| 21-10-2020
Niezła jest ta książka, naprawdę. Ciekawa i dobrze wydana. To tak naprawdę jedna z niewielu pozycji jakie chciał czytać mój syn i jakie przejrzał w całości. No i na pewno coś z tego wyniósł bo książka wypełniona jest ważnymi rzeczami, przede wszystkimi takimi, które dotyczą kwestii bezpieczeństwa. Rodzicu, nie zastanawiaj się tylko kupuje – szczerze polecam.

Barbara B.

5/5
| 14-10-2020
Książka „Umiem to zrobić! 46 rzeczy, których dzieci uczą się każdego dnia” to moje najnowsze odkrycie. Uważam, że książka nie dość, że stanowi fantastyczną rozrywkę dla każdego maluszka, to jeszcze uczy. Przede wszystkim jest tu sporo mowy o bezpieczeństwie, np. podczas kąpieli autorzy piszą jakich zasad trzeba przestrzegać, żeby podczas kąpieli nad jeziorem nic się złego nie stało. Wszystko wyjaśnione w fajny, dziecięcy, ciekawy sposób. Szata graficzna także super, taka trochę w starym stylu, ale w zasadzie dziecku się podoba więc to najważniejsze. Reasumując bardzo polecam.

Hanna H.

5/5
| 10-10-2020
Ta książka to idealna pozycja na prezent dla każdego maluszka. Nie dość, że bawi to jeszcze uczy. Autor sporo lektury poświęcił kwestiom bezpieczeństwa. Różne ważne rzeczy zostały przekazane w przyjemny sposób. Ponadto na uwagę zasługuje szata graficzna, bardzo przyjemna, niezbyt pstrokata. Nawiązująca trochę do książeczek z moich czasów. Mi się bardzo podoba, dziecku też. Nie pozostaje nam nic innego jak polecić.

Marcelina L.

5/5
| 08-10-2020
Przyznam szczerze, że jestem bardzo oczarowana książeczka. No ale dobra, nie o mnie tu chodzi, a o dziecko. No więc, syn także ją lubi. Każdego dnia czytamy sobie po jednym „rozdziale”, wczoraj np. było o sznurowaniu bucików. Książka niby taka banalna, ale wykonanie na medal. I szata graficzna i czcionka, której użyli autorzy. Wszystko jest tu dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować i polecić.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
29 Październik, Czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
28 Październik, Środa
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...