Xi

Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem, wydanie 2

Twoje dziecko zainteresowało się astronomią? Wciąż zadaje pytania dotyczące kosmosu? A może nawet chce zostać astronautą? "Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem, wydanie 2" Dominica Wallimana i Bena Newmana to rewelacyjna książka popularnonaukowa dla dzieci, dzięki której poznacie pobliskie planety oraz dowiecie się, jakie tajemnice skrywa najbliższa ludzkości przestrzeń kosmiczna. Słońce, WenusCzytaj więcej

Twoje dziecko zainteresowało się astronomią? Wciąż zadaje pytania dotyczące kosmosu? A może nawet chce zostać astronautą? "Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem, wydanie 2" Dominica Wallimana i Bena Newmana to rewelacyjna książka popularnonaukowa dla dzieci, dzięki której poznacie pobliskie planety oraz dowiecie się, jakie tajemnice skrywa najbliższa ludzkości przestrzeń kosmiczna. Słońce, Wenus, Mars lub Jowisz regularnie dostarczają naukowcom wiele zdumiewających odkryć, a każde badanie przybliża człowieka do zrozumienia praw natury. Dzięki tej wypełnionej ciekawostkami książce poznacie zadziwiające fakty o kosmosie!

O czym jest "Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem, wydanie 2"?

Profesor Astrokot wyrusza na wspaniałą kosmiczną wyprawę i zaprasza do udziału w niej wszystkie dzieci. Pięknie ilustrowana przygoda tego bohatera ułatwia dziecku zrozumienie, jakie miejsce zajmuje ludzkość w kosmosie oraz jak wygląda jej najbliższe otoczenie. Słońce i otaczające je planety tworzą skomplikowany układ, który wciąż zdumiewa ludzi. Jednak z Astrokotem wszystko staje się jasne! Czytelnik dzięki tej książce sprawdzi, jakie warunki panują na poszczególnych planetach oraz w jaki sposób kosmiczne obiekty wpływają na siebie.

Misja badawcza słynnego Astrokota właśnie się rozpoczyna. Zapnijcie pasy i bądźcie gotowi na start! Mali odkrywcy planet znajdą w tej książce barwne ilustracje, znakomicie rozbudzające wyobraźnię, a także wiele niesamowitych ciekawostek o kosmosie. Poznacie podstawowe informacje o planetach naszego układu, a także odkryjecie, w jaki sposób naukowcy badają przestrzeń kosmiczną.

"Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem, wydanie 2" - opinie

Profesor Astrokot wraz z drużyną astronautów zaprasza na kolejną przygodę w kosmosie. Jak zawsze to świetny sposób na przekazanie dziecku podstawowej wiedzy o przestrzeni kosmicznej. Dzięki prostym ilustracjom mały czytelnik zrozumie, jak wyglądają i działają różne zjawiska kosmiczne oraz prawa fizyki. Razem z Astrokotem dzieci już w najmłodszym wieku mogą poznawać podstawy astrofizyki w przyjazny sposób, a zdobyta wiedza z pewnością przyda się w szkole. Co więcej, ta książeczka popularnonaukowa zachęci dziecko do rozwoju zainteresowań naukowych!

"Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem, wydanie 2" to edukacyjna książeczka dla przedszkolaków, która powstała dzięki współpracy dwóch znakomitych autorów i wielkich miłośników nauki. Dominic Walliman jest fizykiem, pisarzem oraz youtuberem. Dzięki filmom Domain of Science dzieli się z widzami wiedzą z różnych dziedzin naukowych. Obecnie uczestniczy również w projektach rozwijających możliwości komputerów.

Natomiast Ben Newman to znakomity ilustrator, znany zwłaszcza z książek popularnonaukowych dla dzieci. Wyjątkowy styl jego ilustracji wyróżnia Astrokota wśród innych bohaterów literatury dziecięcej. Artysta współpracował również z Tate Modern, Google, Apple i Nokią. Ponadto prowadzi wykłady o sztuce ilustratorskiej, wygłaszane na wielu europejskich uniwersytetach.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3251489
Tytuł
Układ Słoneczny z profesorem Astrokotem, wydanie 2
Producent
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
34
Data premiery
2019-12-12
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
355 x 248
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.34
Długość
247
Głębokość
253
Wysokość
9
Nasza cena
27,19 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
1 recenzja
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Katarzyna M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-07-17
  Fantastyczna i prosta opowiesc o naszym Ukladzie Slonecznym. Pięknie wydana. Mój czterolatek zachwycony. Polecam całą serię.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3251489
Ładowanie...