Xi
 » Gry  » Gry planszowe  » Kooperacyjne

UfoDron - pomóż wesołym kosmitom wrócić na ich ojczystą planetę!

Czy uratujesz pozaziemską ekspedycję? Gra zręcznościowa UfoDron oferuje wyjątkową rozgrywkę z prawdziwym latającym dronem, do którego gracze będą próbowali doprowadzić swoją załogę kosmitów, by mogła wyruszyć w podróż kosmiczną na ich planetę. Atrakcyjne wykonanie tej planszówki z pewnością przyciągnie uwagę małych miłośników eksploracji kosmosu! Dron dołączony do gry naprawdę lata, a dynamiczna rozgrywka z łatwością zainteresuje dzieci. To rewelacyjna planszówka, która zachwyci nawet osoby rzadko grające w gry planszowe!

Dla kogo przeznaczona jest gra UfoDron?

  • dla 2-4 graczy

  • dla graczy w wieku od 8 lat

Na czym polega gra UfoDron?

Załoga kosmicznych przybyszów utknęła na naszej planecie! Tylko gracze mogą pomóc im wrócić do domu. Jak jednak tego dokonać? Platforma startowa zawiera przygotowany do kosmicznej podróży pojazd, ale bohaterowie muszą się jeszcze do niego dostać. Niestety, inne załogi mają ten sam cel!

Gracz próbuje doprowadzić kosmitów ze swojej załogi do UfoDrona, by mogli wyruszyć w kosmos. Astronauta, któremu uda się wskoczyć do kosmicznego pojazdu, uruchamia procedurę startową. Uważaj jednak na inne załogi! Wszyscy gracze będą chcieli dotrzeć do statku. Zwycięży ten gracz, który wyśle w kosmos prowadzonych przez siebie przybyszów z obcej planety.

UfoDron - zawartość pudełka

  • prawdziwy latający dron z wyposażeniem

  • składana z 5 elementów plansza

  • 12 figurek kosmitów w różnych kolorach

Gra UfoDron - opinie

Gra UfoDron to rewelacyjnie wykonana planszówka, która zawiera tylko kilka elementów, ale bardzo interesujących dla dziecka. Latający pojazd pewnie spodoba się każdemu fanowi kosmicznych wypraw, a wykonane z trwałego materiału figurki kosmitów przetrwają niejedną ekspedycję. Ta świetna gra ćwiczy zręczność i spostrzegawczość oraz rozwija zainteresowanie nowoczesną technologią. Zasady są na tyle proste, że wystarczy chwila, by wyjaśnić je wszystkim graczom! Szybka rozgrywka w UfoDrona od producenta Lucrum będzie bardzo widowiskowa i niezwykle emocjonująca.

Pomóż załodze dotrzeć do statku kosmicznego! Czy będziesz tam wcześniej od innych graczy? Zbierz załogę, przygotuj sprzęt i ruszaj na pokład! Kosmici chcą wrócić na swoją planetę, jednak muszą skorzystać z nowego pojazdu. Zapowiada się wspaniała przygoda pełna kosmicznych wrażeń. Obcy uważają jednak na przeciwników, którzy również zamierzają przejąć maszynę. Spróbuj z podopiecznymi uruchomić procedurę startową, a następnie poleć w kosmos rewelacyjnym UfoDronem!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

3195665
Ładowanie...