Podczas zabawy zestawem Kształty i Kolory dziecko nakłada plansze z wycięciami na kolorowe plansze i dopasowuje je do odpowiednich kartonowych figur lub zakleszcza figury w planszach z wycięciami. Zabawka oferuje wiele ćwiczeń służących poznawaniu kształtów i kolorów poprzez obserwacje i eksperymenty manualne.
Wymiary 20,3 x 27,6 x 3,7cm
Wiek 2-5 lat
Klient zweryfikowany Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
Klient niezweryfikowany Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
Recenzja Zweryfikowana Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.