Xi

"U Świętego Mikołaja. Świat maluszka. Książeczka z okienkami" to tematyczna książeczka z okienkami. Jest to najlepsza propozycja świąteczna dla maluchów, które jeszcze nie są zainteresowane treścią książki, a rodzicom zależy na tym, aby oswajać swoje pociechy z książkami, co zaowocuje w przyszłości.

Jest to gruba, wykonana z kartonu, niewielkiego formatu książka, która zawiera świąteczny motyw, dlatego sprawdzi się w tak wyjątkowym okresie jak Święta Bożego Narodzenia. Została napisana z myślą o najmłodszych dzieciach - na każdej kartce znajduje się jedno okienko dużego formatu, które dziecko może samodzielnie odkrywać i szukać tego, co znajduje się pod klapką.

"U Świętego Mikołaja. Świat maluszka. Książeczka z okienkami" to prosta, bogato zilustrowana książeczka edukacyjna, przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Dzięki prostym ilustracjom uczy i bawi, dzięki czemu pozwala poznać baśniowy świat Świętego Mikołaja - ulubieńca dzieci na całym świecie. Jednak to nie jest jej jedyna funkcja, nie mniej istotna okazuje się możliwość rozwijana koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki otwieralnym okienkom dziecko zachęcane jest do samodzielnego zaglądania pod klapki w książce.

Książeczka nie tylko rozwija poprzez próby samodzielnego otwierania okienek, ale także zachęca do nauki mowy. Poprzez łączenie zmysłu słuchu, wzroku i dotyku mały odbiorca zachęcany jest do powtarzania poszczególnych słów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. A barwne ilustracje sprawiają, że dziecięca wyobraźnie i poczucie estetyki są nieustannie pobudzane.

Poprzez prostą formę pobudzany jest dziecięcy umysł, wzrok i słuch. Samodzielne otwieranie okienek wzmacnia chęć wspólnego czytania oraz rozbudza dziecięcą ciekawość. "U Świętego Mikołaja. Świat maluszka. Książeczka z okienkami" to nie tylko seria edukacyjna, ale przede wszystkim sposób na zachęcenie najmłodszych dzieci do wspólnego czytania i przeżywania Świąt Bożego Narodzenia na swój własny, dziecięcy sposób.

"U Świętego Mikołaja. Świat maluszka. Książeczka z okienkami" to książka przeznaczona dla najmłodszych dzieci. Nie przekracza ich możliwości intelektualnych i jest doskonałą formą spędzenia wolnego, przedświątecznego i świątecznego czasu z dzieckiem.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

2932401
Ładowanie...