Xi
Ponad 100 000 dostępnych
książek i gier planszowych
Najlepsze ceny
i liczne promocje
Tania, szybka
i bezpieczna wysyłka
14 dni na zwrot
produktu
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Liczba stron: 416
-36%

44,90 zł

28,63 zł

oszczędzasz 16,27 zł (36%)

Dostępność 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Kurier UPS 11,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Paczka w Ruchu 6,99 zł

Opis

"Ty będziesz następna" to genialny thriller o młodych ludziach, ich dorastaniu, popełnianych błędach i ich konsekwencjach.

Wszystko zaczyna się, kiedy szesnastoletnia Angela Wong, najpopularniejsza dziewczyna w szkole, znika bez śladu, a nikt z jej przyjaciół nie ma pojęcia, co się mogło stać – ani Georgina Shaw, jej najlepsza przyjaciółka, ani Kaiser Brody, który przyjaźnił się z obiema dziewczynami.

Czternaście lat później szczątki Angeli zostają znalezione w lesie za domem, w którym wychowywała się Geo. A Kaiser – teraz detektyw policji w Seattle – wreszcie poznaje prawdę: Angela była ofiarą Calvina Jamesa, nazywanego przez policję Dusicielem ze Sweetbay. Tego samego człowieka, który zamordował trzy inne kobiety.

Dla wymiaru sprawiedliwości Calvin jest seryjnym mordercą, lecz dla Georginy to ukochany mężczyzna. W czasach liceum był jej pierwszą miłością. Ich związek, burzliwy i pełen przemocy, graniczył z obsesją, od momentu gdy się spotkali, aż do nocy, w której Angela została brutalnie zabita. Przez czternaście lat Geo wiedziała, co stało się z Angelą, lecz nie powiedziała ani słowa. Trzymała to w tajemnicy aż do dnia, gdy została aresztowana i posłana do więzienia.

Gdy wszyscy sądzili, że wreszcie poznali prawdę, w ukryciu pozostało jeszcze wiele głęboko skrywanych sekretów. Wkrótce odnalezione zostają poćwiartowane ciała innych ofiar. Czy mordercą jest zbiegły z więzienia Calvin James, czy może w Seattle grasuje naśladowca słynnego Dusiciela ze Sweetbay? Prowadzący śledztwo policjanci zdają sobie sprawę, że to, co wydarzyło się tamtej strasznej nocy, było o wiele bardziej skomplikowane i mrożące krew w żyłach, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić...

Jak głęboko można pogrzebać tajemnice i ukrywać rozpacz? Jak długo można kłamać? Jak długo można z tym żyć? "Ty będziesz następna" nie daje prostych odpowiedzi na te pytania, ale pokazuje, z perspektywy, kilku osób, jak wpływają na nas wybory, których dokonujemy na każdym etapie naszego życia.

Książka została wydana nakładem Wydawnictwa Muza S.A. w tłumaczeniu Beaty Słamy.

Nie będziecie mogli się oderwać od tego rewelacyjnego thrillera aż do wstrząsającego końca - Lisa Garnder

Jennifer Hillier to urodzona w 1974 roku kanadyjska pisarka, spędziła osiem lat w Seatlle, gdzie rozgrywa się akcja jej książek. Specjalizuje się w pisaniu o mrocznych ludziach, którzy robią mroczne rzeczy, jest fanką Stephena Kinga.

Klienci, których interesował ten produkt, oglądali również:

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 2994992
Tytuł Ty będziesz następna
Autor Jennifer Hillier, Beata Słama
Wydawnictwo Wydawnictwo MUZA S.A.
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 416
Data premiery 2021-04-14
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 1320 x 2050 x 270
Okładka Miękka
Cena detaliczna 44,90 zł
Nasza cena 28,63 zł
Powiązane tematy: Nowości

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Katarzyna P.

4/5
| 19-05-2021
Utrata najlepszej przyjaciółki to coś, czego nie chciałby przeżyć nikt z nas. To tak, jakby ktoś nagle odebrał Ci najważniejszą część Twojego życia...

Angela była najpopularniejszą dziewczyną w szkole - piękna, inteligentna, lubiana przez rówieśników. I nagle znika, a jej bliscy szaleją z rozpaczy. Georgina, jej przyjaciółka, nie wie, co mogło stać się z dziewczyną, choć były ze sobą blisko jak siostry.

Nie wie, albo nie chce powiedzieć.

Czternaście lat później policja prowadzona przez Kaisera, przyjaciela obu dziewczyn, odnajduje za domem Geo szczątki zaginionej dziewczyny. Angie padła bowiem ofiarą Calvina Jamesa, zwanego przez stróżów prawa Dusicielem ze Sweetbay. Problem w tym, iż sprawca w czasach liceum był pierwszą miłością Georginy, uwaga policji skupia się więc nie tylko na schwytanym mężczyźnie, ale też na niej. I tak w toku śledztwa wychodzi na jaw współudział bohaterki w ukryciu zwłok Angie Wong.

Po wyjściu z więzienia Geo wraca do swojego rodzinnego domu. Szkalowana przez sąsiadów, wciąż walcząca z poczuciem winy nie może znaleźć swojego miejsca w po-więziennej rzeczywistości. Jej milczenie wciąż zastanawia ludzi, szczególnie jej byłego przyjaciela Kaisera. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele sekretów pozostaje jeszcze w ukryciu...

A do tego dochodzi fakt, iż Calvin James uciekł z więzienia. Kaiser ma pewność, że morderca będzie próbował skontaktować się z Georginą. Schwytanie go jest o tyle ważne, że Dusiciel ze Sweetbay powrócił do swojego krwawego hobby, zostawiając za sobą ścieżkę krwi...

Opis tej książki brzmiał bardzo obiecująco. Dziewczyna, która przez czternaście lat ukrywała wiedzę o miejscu pogrzebania ciała przyjaciółki- wydawałoby się, że skoro na początku czytelnik dostaje wszystkie odpowiedzi na srebrnej tacy, to już nic nie może nas zaskoczyć. Błąd. Zarówno dawna sprawa zamordowania Angie i rola, jaką odegrała w tym Georgina, jak i prowadzone przez policję (z Kaiserem na czele) obecne śledztwo przyciąga do siebie czytelnika. Jesteśmy atakowani nowymi faktami z obu stron, przeszłość i teraźniejszość łączą się ze sobą nierozerwalnie.

Angie była tą najpopularniejszą z ich trzyosobowej paczki; jej uroda, wrodzony wdzięk przyciągały do siebie męskie spojrzenia. Owszem, Geo również należała do ładnych dziewczyn, ale jej urodę zawsze przyćmiewała przyjaciółka. Dlatego obie były zdziwione, gdy tego dnia Calvin ostentacyjnie zignorował pannę Wong, zwracając uwagę tylko na Georginę. To nie była zwyczajna pierwsza miłość- to było szaleństwo, obsesja, toksyczny związek, z którego Geo jednocześnie chciała się uwolnić, a z drugiej strony wiedziała, że nie da rady. Serce jej na to nie pozwoliło.

Po zakończeniu przygody z Ty będziesz następna do tej pory zastanawiam się nad główną bohaterką. Wszyscy zapewne zadajemy sobie pytanie, jak mogła tak długo ukrywać prawdę o zaginięciu przyjaciółki? Jak dawała sobie radę z tak ogromnym sekretem przez czternaście długich lat? I co więcej- czemu od razu nie poinformowała wszystkich o tym, co wie?
Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest bardziej złożona, niż mogłoby się nam początkowo wydawać. Cała społeczność Sweetbay wolała odrzucić ją za to, w czym brała udział, a i czytelnik na początku nie może zrozumieć, jak mogła do czegoś takiego dopuścić. Całkiem chętnie obrzucamy ją błotem, bo w naszym mniemaniu doskonale wiedziała, co robi. Podczas procesu aspekt jej związku został ledwo dotknięty, a i same strony nie bardzo chciały się zagłębiać w ów temat. I tak jej były chłopak poszedł do więzienia za morderstwo (zresztą nie jedno), a ona za współudział.

Nie wyobrażam sobie, jak Georgina musiała się czuć przez te wszystkie lata przed odkryciem zwłok Angie. Patrzyła w oczy rodziców przyjaciółki zapewniając, że nie ma pojęcia, co się z nią stało, jednocześnie doskonale znając prawdę. Czternaście długich lat- to nie są godziny, nawet nie tygodnie. To lata życia z sekretem, który z dnia na dzień ciąży coraz bardziej. Z poczuciem winy, że nie udało się jej ocalić.

Na tym jednak nie koniec. Nie byłoby całej historii, gdyby nie ucieczka Calvina z więzienia i kolejne ciała zamordowanych kobiet, jakie po sobie zostawia. Kaiser liczy, że dawna przyjaciółka pomoże mu w schwytaniu Dusiciela ze Sweetbay- w końcu kiedyś wiedziała o nim praktycznie wszystko. Detektyw nie wierzy, że James do tej pory nie próbował skontaktować się z dawną ukochaną. Przeczuwa, że tych dwoje nadal łączy jakaś specyficzna, nierozerwalna więź.

Polecam.

Anna

5/5
| 11-05-2021
JEDNA, ŹLE PODJĘTA DECYZJA

W życiu nieraz przychodzą takie doświadczenia i momenty, gdzie trzeba podjąć odpowiednią decyzję. Mówi się, że nie wszystko jest czarno-białe, lecz kiedy stajemy przed niemal niemożliwym wyborem, decyzja ta wydaje się tylko monochromatyczna. Żadnych szarości, o kolorach nie wspominając.
Przed takim właśnie wyborem, czternaście lat wcześniej, musiała stanąć Georgina Shaw. Dziś, kiedy jest już kobietą sukcesu, a nie nastolatką, w sądzie opowiada o tym, jak wspólnie ze swoim ówczesnym chłopakiem – miłością jej życia – poćwiartowała i pomogła pochować ciało swojej najlepszej przyjaciółki, Angeli Wong, w lesie, niedaleko swojego domu. Nie zabiła jej, ale jakie to ma znaczenie? Teraz, po tylu latach milczenia, wydaje się nie mieć żadnego.
Kaiser Brody, który przyjaźnił się z obiema dziewczynami, a w Geo był nawet zakochany, samodzielnie zakuł w kajdanki swoją byłą miłostkę i choć stara się o tym nie myśleć, jego serce wciąż rwie się do niej. Tak samo, jak tyle lat temu. Tak samo, jak jej serce rwało się do Calvina Jamesa, Dusiciela ze Sweetbay, który po tym, jak zabił Angelę, dokonał jeszcze kilku morderstw. Gdyby tylko Geo wszystko wtedy wyznała, do tych śmierci by nie doszło. Gdyby powiedziała, rodzice Angeli nie szaleliby z niepewności i cierpienia. Ale nie powiedziała. Nie zrobiła tego, bo zamiast tego wybrała własne życie. Z dala od przeszłości, z dala od ran, z dala od wspomnień… Jednak:
„Przeszłość pozostaje z nami na zawsze, niezależnie od tego, czy postanawiamy o niej myśleć, czy nie, bez względu na to, czy bierzemy za nią odpowiedzialność, czy nie”.
Fatalne zauroczenie to takie, które nie patrzy na nic. To takie, które wdziera się głęboko w serce ofiary, zawłaszcza je, niczym wróg nowo zdobytą ziemię i wyniszcza ją krok po kroku. A właściciel tej ziemi na to pozwala. Patrzy i cierpi. Widzi i czuje. Wie, że to złe, ale nic z tym nie robi. Nie może, bo… kocha osobę, która ją niszczy. Dokładnie tak czuła się Geo, będąc z Calvinem. Być może nawet czuła się tak, gdy już nie byli parą. Prawdopodobnie czuła się w ten sposób przez prawie całe życie.
„I, na Boga, wciąż go kochała. Uczucie do niego nie mogło wyparować w ciągu tych kilku dni, choćby nie wiadomo jak bardzo tego pragnęła, choćby nie wiadomo jak dobrze wiedziała, że nie powinna go kochać”.
Geo trafiła do więzienia na pięć lat. To niewielka kara za to, czego się dopuściła, jednak dobrze opłacony adwokat mógł jej to zagwarantować. Kobieta poznaje w Hazelwood dwie więźniarki, z którymi połączą ją różnego typu relacje. W przypadku Elli będą to interesy, a w przypadku Cat przyjaźń.
Calvin został skazany na dożywocie i powinien spędzić w więzieniu całe swoje życie. Jednak tak się nie dzieje. Dusiciel ze Sweetbay ucieka. Kaiser nie może go odszukać, a na domiar złego pojawiają się nowe ofiary, a sposób, w jaki zostały zabite, przywodzi na myśl metodę działania samego Calvina Jamesa.
Ta książka jest niesamowicie wciągająca. Nie umiałam się od niej oderwać. Przewracałam kartki, chcąc wiedzieć, co teraz nastąpi, jaki zwrot akcji tym razem zaserwuje mi autorka. Zarówno narracja Geo, jak i Kaisera, była niezwykle ciekawa. Oba te punkty widzenia, niezależnie od czasu, w jakim się pojawiają, bardzo dużo wnoszą i powoli wyjaśniają każdy aspekt w powieści. Oba są napisane mistrzowsko.
Bardzo podobała mi się relacja Geo zza więziennych krat. Chyba po raz pierwszy w ogóle czytałam książkę, w której główną bohaterką była więźniarka. Nie wiedziałam, czy mam z nią sympatyzować, współczuć, czy raczej znienawidzić za to, czego się dopuściła. Ponieważ podjęła tę jedną, bardzo złą decyzję, za którą w ekspresowym tempie przyszły skutki. Karma jest suką i Georgina Shaw na pewno doświadczyła jej na własnej skórze.
Nie umiem powiedzieć, czy zakończenie było dla mnie satysfakcjonujące, czy nie. No, cóż. Domyśliłam się. Rozwikłałam zagadkę. Jednak na pewno nie przewidziałam takiego finału, iście hollywoodzkiego. To nie jest wada, a jednak nie jestem do końca przekonana, czy jest on realny.
Po epilogu wciąż nie wiedziałam, jakie uczucia mam żywić wobec Geo. I wydaje mi się to ogromnym plusem. To nieszablonowa bohaterka i jeśli mam wobec niej mieszane uczucia, choć jestem już po lekturze „Ty będziesz następna”, to nie może być lepiej. W thrillerach raczej nie powinniśmy wszystkich kochać.
Polubiłam tę książkę, równie mocno, jak polubiłam styl Jennifer Hillier. Polecam ją wszystkim fanom thrillerów. Myślę, że się nie zawiodą.

Karolina

5/5
| 03-05-2021
Jennifer Hillier na polskim rynku pojawiła się dość niedawno za sprawą książki "Małe sekrety". Dobrze pamiętam blurb tej powieści i choć miałam ogromne chęci ją przeczytać, to do dziś tego nie zrobiłam. Jak zwykle brakuje czasu. Oczywiście przy kolejnej pozycji nie pozwoliłam już sobie na odłożenie jej na potem. Tym razem zdecydowałam, że albo od ręki, albo znów pójdzie na listę "chcę przeczytać" i nie doczeka się swojej kolejki, bo ten spis, zamiast się kurczyć, to wydłuża się i wydłuża. Gdy już miałam powieść w rękach i zaczęłam czytać, to stało się to, czego się bałam, a zarazem oczekiwałam... odpłynęłam.

Kiedy pewnego dnia nastoletnia Angela Wong, najpopularniejsza dziewczyna w szkole znika bez śladu, nikt nie ma pojęcia, co mogło się stać. Ani rodzice, ani Kaiser jej dobry kumpel, ani nawet Georgina jej najlepsza przyjaciółka. W grę wchodzi ucieczka, porwanie, wypadek... Jednak chyba nikt nie założył najgorszego.

Czternaście lat później ciało Angeli zostaje znalezione w lesie za domem Georginy. Kaiser, który w tej chwili jest policyjnym detektywem, nareszcie dowiaduje się, co tak naprawdę stało się tej koszmarnej nocy. Okazuje się, że szesnastolatka była ofiarą Dusiciela ze Sweetbay. Pod tym pseudonimem kryła się postać Calvina Jamesa, chłopaka i pierwszej wielkiej miłości Geo. Okazuje się, że ten mężczyzna na swoim koncie ma jeszcze trzy morderstwa innych kobiet. Dla wymiaru sprawiedliwości Calvin jest i będzie seryjnym mordercą, a jego ucieczka z więzienia wcale nie pomaga polepszyć o nim zdania.

Życie Georginy to same sukcesy. W wieku zaledwie trzydziestu lat została najmłodszym dyrektorem potężnej firmy, lada dzień ma brać ślub z bogatym narzeczonym, a dodatkowo jest niezwykle śliczną kobietą. Jednak wszystko się zmienia w ciągu kilku minut. Kiedy do jej pracy przychodzi policja z nakazem aresztowania, wie już wszystko. Wie, że to koniec z ukrywaniem koszmarnego sekretu sprzed lat.
Problem w tym, że Geo zostaje skazana ledwie na pięć lat więzienia! Tylko za pomoc w ukryciu się mordercy i mało kto akceptuje ten wyrok.

Dlaczego Georgina dostała tak mały wyrok? Czy zeznała przed sądem wszystko? Czy na pewno sekrety sprzed lat ujrzały światło dzienne? Kim tak naprawdę jest Calvin? Czy Geo naprawi krzywdy, jakie wyrządziła?

Muszę przyznać, że czytając tę powieść, przypomniała mi się czytana prawie siedem lat temu książka "Za młoda na śmierć", która opowiadała o bardzo podobnym morderstwie. Różnica była taka, że ona była na faktach. Jednak nie mogłam pozbyć się tego skojarzenia prawie do końca. Cieszył mnie fakt, że tu mam fikcję literacką i mogłam sobie wmawiać, że możemy wymyślić, co tylko nam się podoba. A jednak ta myśl, że do takich rzeczy dochodzi również w prawdziwym życiu, mnie dobijała. Przez te skojarzenia ciężko mi tę książkę ocenić. Byłam tak wciągnięta w historię, że nie byłam chyba do końca świadoma ewentualnych błędów (nie licząc faktu, że czytałam egzemplarz recenzencki przed korektą), nie złapałam się na tym, by coś w stylu autorki mi nie pasowało. Po prostu czytałam i mknęłam do przodu, by poznać tę historię do końca. Polecam Wam ten tytuł, a jeśli macie mocne nerwy to ten wspomniany opisujący historię na faktach również.

Anna J.

5/5
| 28-04-2021
"Każdy człowiek ma w życiu szczególny moment, coś, co popycha go nieodwracalnie w nowym kierunku, coś, co porusza do głębi, coś, co zmienia go na zawsze."

"Ty będziesz następna" to już druga powieść Jennifer Hillier, którą miałam okazję przeczytać.

I znowu przepadłam.

Historia przedstawiona w książce bardzo mnie wciągnęła, zaciekawiła, sprawiła, że nie mogłam się od niej oderwać. Gdybym mogła to przeczytałabym ją od razu od początku do końca!

Na kartach powieści poznajemy historię kobiety sukcesu, Georginy, która ma wszystko - bogatego narzeczonego, dobre stanowisko w świetnie prosperującej firmie kosmetycznej, za kilkadziesiąt dni ma wyjść za mąż, jej życie potoczyło się dobrze.

Ale...

Coś co wydarzyło się czternaście lat temu powraca. Powraca w najmniej odpowiednim momencie i sprawia, że życie Geo wywraca się do góry nogami.

Co się wydarzyło przed czternastoma laty?

Angela, Georgina i Kaiser byli najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego dnia szesnastoletnia Angela Wong zaginęła bez śladu. Nikt nie wiedział, co się z nią stało. Nawet najbliżsi przyjaciele - Georigina Shaw i Kaiser Brody.

Czternaście lat później zwłoki Angeli zostają znalezione w lesie, w pobliżu domu, w którym wychowywała się Geo. Kaiser, który został detektywem, odkrył, że Angela została ofiarą Calvina Jamesa. Mężczyzna oprócz morderstwa Angeli ma na koncie również 3 inne zabójstwa. Calvin to Dusiciel ze Sweetbay.

Geo o wszystkim wiedziała. Czternaście lat nie pisnęła nikomu ani słówkiem. Nie wydała Calvina...

Calvin James to pierwsza miłość Geo. Poznali się, kiedy Geo miała szesnaście lat. Ich związek był burzliwy, toksyczny, pełen przemocy, można nawet powiedzieć, że był to związek "chory". Jednak była to pierwsza miłość Geo. I chyba dlatego dziewczyna była aż tak zaślepiona, że nie dostrzegała najbardziej oczywistych rzeczy.

Czternaście lat milczenia, ułożenie sobie spokojnego i pięknego życia... Nagle wszystko wychodzi na jaw i Geo zostaje aresztowana. Trafia do więzienia na pięć lat.

Mogłoby się wydawać, że wszystkie tajemnice zostały wypowiedziane, wszystkie sekrety odkryte. Jednak nie... Wiele spraw nie ujrzało światła dziennego i będzie to miało swoje konsekwencje, kiedy Geo wyjdzie na wolność.

Po pięciu latach pojawiają się kolejne ofiary, które zostały zamordowane w taki sam sposób jak Angela. Czy ponownie Calvin, który uciekł z więzienia, zaczął zabijać? A może ma on swojego naśladowcę? Jakie tajemnice skrywa Geo? Czy po wyjściu z więzienia będzie mogła prowadzić spokojne życie?

Jesteście ciekawi? Zachęcam do lektury!

"Ty będziesz następna" to książka, którą warto przeczytać. To rewelacyjnie skonstruowany thriller, od którego ciężko się oderwać. Trzyma w napięciu, zaskakuje, jest pełna emocji, sprawia, że nie możemy przestać o nim myśleć... Ta książka jest genialna! Bardzo podobała mi się od samego początku do ostatniej strony. Szczerze polecam przeczytać! Na pewno nie pożałujecie! ?

Małgorzata B.

5/5
| 26-04-2021
„Widzisz,co chcesz zobaczyć, a nie to, co jest”.
Jak bardzo grzechy przeszłości mogą zaważyć na naszej przyszłości? Czy można w nieskończoność ukrywać tajemnicę, którą wiele osób chciałoby poznać, a niektórzy za wszelką cenę starają się odkryć? Ból i trauma sprzed lat same dają o sobie znać i nie pozwalają spokojnie patrzeć w oczy bliskich …
Angela, Georgina i Kaiser stanowili grupkę przyjaciół. Kaiser kochał się w Geo, ale to Angela była bardziej odważna i przebojowa. Pewnego dnia zniknęła, ślad po niej zaginął. Nikt nie wiedział, co się z nią dzieje, nawet jej przyjaciółka, Geo. Czternaście lat później zostają w lesie za domem znalezione jej szczątki, wszystko wskazuje na to, że ciało zostało poćwiartowane. Okazuje się, że dziewczyna była ofiarą Calvina Jamesa, nazywanego przez policję Dusicielem ze Sweetbay. Nie jedyną ofiarą seryjnego mordercy. Ale Calvin był też chłopakiem Georginy. Był starszy od niej, ich związek był burzliwy i pełen namiętności, agresji i brutalności. Dla nie był ukochanym, do czasu, aż pewnej nocy przyszły do niego z Angelą. Ta noc zaważyła na ich życiu, wzajemnych relacjach …
Mijały lata, Geo pogodziła się ze śmiercią przyjaciółki. Ustabilizowała się zawodowo, awansowała i prowadziła życie na wysokim poziomie, wkrótce miała poślubić bogatego mężczyznę. Domek z kart nagle się zburzył, w chwili gdy do firmy zapukała policja z nakazem aresztowania kobiety … Wszystko, na co pracowała przez lata, nagle staje jej przed oczami, nagle może wszystko stracić jak za dotknięciem tajemniczej różdżki. Czy Geo miała coś wspólnego ze zniknięciem Angeli? Przecież były przyjaciółkami i nic nie stało na przeszkodzie ich przyjaźni? Czy możliwe, że pokłóciły się o mężczyznę? Wkrótce giną młode kobiety, w podobny sposób jak Angela. Podejrzenie oczywiście pada na Calvina. Czy to możliwe, że bestia ponownie się w nim obudziła? Powrócił do swoich starych zwyczajów? Jednak małe różnice między zbrodniami stawiają pod znakiem zapytania jego sprawstwo … Czy jednak on się uaktywnił czy być może ma już następcę, o tym przekonaj się sam ...
Ty będziesz następna to zatrważający thriller psychologiczny, od którego nie można się oderwać. Zachłanność powoduje, że możliwe jest jego odłożenie tylko wtedy, gdy przeczytamy ostatni jego wers. Ależ emocji mi dostarczyła ta lektura, niesamowicie brutalny świat, bez skrupułów i sentymentów. Świat pełen obłudy i kłamstwa, kłamstwa niewyobrażalnego i okrutnego, niszczycielskiego. Po tej lekturze ciśnie się na usta pytanie, jak długo można w sobie pielęgnować kłamstwo, ile można z nim żyć? Jak widać, bardzo długo … za długo ...
Ta powieść skłania do refleksji, czy i jak dobrze znamy swoich przyjaciół? Czy ufamy im bezgranicznie? Czy jesteśmy pewni, że nic nam nie grozi z ich strony? Zagadnienie warte głębszych przemyśleń.
Ty będziesz następna wyraźnie wskazuje, że przeszłość, wcześniej czy później się w nas obudzi. Jej głos będzie chciał być słyszalny, będzie się dopominał o uwagę. Niezależnie od tego, jakie są nasze oczekiwania, ona zawsze będzie z nami, jej nie da się wymazać ani uśpić. Będzie zawsze do nas wracała, zawsze wtedy, gdy chcemy o niej na zawsze zapomnieć.
„Przeszłość pozostaje z nami n zawsze niezależnie od tego, czy postanawiamy o niej myśleć, czy nie, bez względu na to, czy bierzemy za nią odpowiedzialność, czy nie”.
Fascynujący, ekscytujący do granic wytrzymałości thriller, z gatunku nieodkładalnych. Budzący uśpione emocje i igrający z nimi niebezpiecznie i bez opamiętania.
Uwielbiam to uczucie, gdy szkoda mi czasu na sen, bo kryminał sam się nie przeczyta, morderca sam nie ujmie. To jedna z takich książek, które czyta się zachłannie i z wielką satysfakcją. Genialny!

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
28 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
29 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier UPS
czas dostawy
28 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Poczta Polska
czas dostawy
29 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
29 Czerwiec, Wtorek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
28 Czerwiec, Poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

Ładowanie...