Twoje ciało mówi: pokochaj siebie (Lise Bourbeau) - tantis.pl
Xi

Twoje ciało mówi: pokochaj siebie

Lise Bourbeau

(okładka miękka)

4/5
Wydawnictwo: Kos
Liczba stron: 408

SUPER CENA

Cena detaliczna: 64,00 zł

38,19 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 34,36 zł

Opis

Człowiek składa się z ciała i duszy - prawda stara jak świat. Jednak bardzo często zapomina się, że te dwa fundamentalne składniki ludzkiego jestestwa nie działają w odosobnieniu, ale stanowią zintegrowaną całość, w której kluczową rolę odgrywa równowaga. Zdrowie fizyczne jest czymś, do czego dąży spora część społeczeństwa - zbilansowana dieta, odpowiednia dawka ruchu, regularne wizyty u lekarza - czy to wszystko, co możemy zrobić, aby uniknąć choroby? Okazuje się, że nie do końca, ponieważ pomijany jest jeden z ważnych czynników - zatroszczenie się o spokojny umysł.

"W zdrowym ciele, zdrowy duch" - głosi popularne porzekadło. Nie można się z nim nie zgodzić, jednak warto zwrócić uwagę na pewną istotną kwestię - ta zasada działa w obie strony. Zdrowy duch może mieć leczniczy wpływ na osłabione ciało i odwrotnie. Lise Bourbeau w swojej najnowszej publikacji "Twoje ciało mówi: Pokochaj siebie" potwierdza tę tezę, wskazując szereg przykładów na to jak ważna jest odpowiednio zachowana równowaga pomiędzy zdrowiem fizycznym i psychicznym. Nie można zbudować dobrego życia, karmiąc się negatywnymi myślami.

"Twoje ciało mówi: Pokochaj siebie" stanowi poradnik, rozwijający świadomość na temat psychologicznego podłoża wielu dolegliwości fizycznych, którym można zapobiec. Okazuje się, że wiele chorób zaczyna się w głowie - tłumione emocje i kumulowany stres dają się we znaki i szukają ujścia, sprawiając, że ból psychiczny uzewnętrznia się w ciele. Autorka zwraca uwagę na to jak ważną rolę odgrywa odpowiednie zdiagnozowanie - dojście do jego źródła na poziomie metafizycznym. Tylko w ten sposób można trwale rozwiązać problem. Ludzki organizm potrzebuje harmonii, która jest pierwotnym stanem i prowadzi do zdrowia. Inne rozwiązania są jedynie krótkotrwałe. Dlatego leczeniu chorób fizycznych, zawsze powinna towarzyszyć terapia, która uzdrowi również umysł.

Lise Bourbeau od ponad dwudziestu lat dzieli się ze światem swoimi duchowymi poszukiwaniami i zyskała sobie miano ekspertki w dziedzinie metafizyki. Pochodzi z Kanady. Od rozpoczęcia swojej misji w roku 1982 spotkała się z tysiącami ludzi, którym wskazywała drogę do poszukiwania życiowej równowagi między ciałem i duchem. Blisko 15000 ludzi uczestniczyło w organizowanych przez nią szkoleniach, a wielu z nich dzięki niej znalazło prawdziwą przyczynę swoich dolegliwości i odzyskało zdrowie. Jest autorką wielu cenionych publikacji, na uwagę zasługuje chociażby "Bądź sobą. Wylecz swoje 5 ran" oraz bestseller "Wsłuchaj się w swoje ciało".

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 814986
Tytuł Twoje ciało mówi: pokochaj siebie
Autor Lise Bourbeau
Wydawnictwo Kos
Język wydania polski
Język oryginału francuski
Liczba stron 408
Data premiery 2009-06-04
Rok wydania 2009
Wymiary produktu [mm] 205 x 145 x 21
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.5
Cena detaliczna 64,00 zł
Nasza cena 38,19 zł

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Justyna K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 09-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Książka spełniła moje oczekiwania.

Iza G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 24-05-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka ta jest tak jakby słownikiem, "biblią", czy tez pozycją od której należy zacząć pracę nad sobą. Jeżeli tylko mamy otwarty umysł i pozwalamy sobie na obserwacje swojego ciała zauważymy, że z książki można wyciągnąć bardzo wiele dobrego. Przeżywanie wszystkiego co daje nam życie, niezależnie od tego czy jest to dobre czy złe sprawia, że zaczynamy wyciągać wnioski i zmieniamy się na lepsze. Bardzo podoba mi się część z pytaniami, które pozwalają określić przyczynę i dolegliwości.

Ewa

Klient zweryfikowany

4/5
| 10-04-2021 | Recenzja zweryfikowana
W pierwszej chwili byłam nieco rozczarowana formą tej książki - mamy tu listę różnorodnych dolegliwości i ich krótki opis z perspektywy metafizyki chorób, np. Cellulitis wynika z blokady kreatywności, braku zaufania do samego siebie, powstrzymywania własnego działania. Opisy są krótkie, na stronę czy dwie, zatem publikacja przypomina nieco specyficzną "Księgę zdrowia", gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, ale nie potrzebuje wielu punktów z jej treści. Postanowiłam przejrzeć książkę pod kątem własnych odczuć w ciele, strona po stronie, i wnioski były dla mnie całkiem niezłą wskazówką jakich zachowań unikać, a jakie wspierać. Nie każdy w to uwierzy, jednak o ciele ludzkim wiemy niewiele, a o mózgu pewnie tyle co o kosmosie, dlatego ta perspektywa spojrzenia na człowieka wydaje mi się interesująca.

Anna W.

Klient zweryfikowany

1/5
| 07-03-2019 | Recenzja zweryfikowana
Nie polecam. Książka o niczym. Wróżenie z fusów. Ta książka polecana jest przez wiele osób, tymczasem autorka robi sobie zgaduj zgadulę, co ból danego ciała może (ale przecież nikt tego nie wie) mówić o naszym stanie ducha/umysłu i tak w kółko o tym samym. Niczego nie odkryłam, niczego się o sobie nie dowiedziałam.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
29. marca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...