Turkologia, etymologia i ja. Wspomnienia wybrane
Początkowo myślałem o nadaniu tym wspomnieniom tytułu Marzenia o życiu nudnym, bo faktycznie nie lubię przygód i niespodzianek (pod tym względem mam naturę naszego labradorka Wezyra). Ale ostatecznie uznałem, że taki tytuł jest zbyt mało informatywny.Podtytuł Wspomnienia wybrane ma swoje uzasadnienie. Opuszczam mianowicie niektóre fragmenty Dzienników, jeśli wydaje mi się, że jest na razie za wczeCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 484
- Wymiary: 214 x 156
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3706541
Tytuł
Turkologia, etymologia i ja. Wspomnienia wybrane
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
484
Typ okładki
twarda
Rok wydania
2025
Wymiary
214 x 156
Wysokość
156 mm
Długość
214 mm
Nasza cena
49,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Turkologia, etymologia i ja. Wspomnienia wybrane” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









