Tsatsiki i mamuśka
Tsatsiki mieszka w Sztokholmie, ma siedem lat i właśnie rozpoczął pierwszą klasę. A to oznacza, że w jego życiu pojawiają się przyjaźń, miłość, ale też wielki wróg. Poza tym musi coś wymyślić, żeby zalecający się do Mamuśki kolega z zespołu nie został przypadkiem jego nowym tatusiem! Pierwsza z książek o Tsatsikim - przetłumaczonych na kilkanaście języków i wielokrotnie nagradzanych, m. in. pCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Zakamarki
- Data premiery: 2009-09-03
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 156
- Wymiary: 208 x 156
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
795193
Tytuł
Tsatsiki i mamuśka
Autor
Producent
Język
polski
Język oryginału
szwedzki
Liczba stron
156
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2009-09-03
Rok wydania
2009
Wymiary
208 x 156
Waga
0.3 kg
Wysokość
15 mm
Długość
207 mm
Głębokość
155 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
155 mm
Nasza cena
26,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Tsatsiki i mamuśka” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









