Trzy siostry
Obietnica bycia razem. Nierozerwalna więź. Miłość, nadzieja i oddanie. Autorka międzynarodowych bestsellerów Heather Morris opisuje zapierające dech w piersi zakończenie trylogii zapoczątkowanej Tatuażystą z Auschwitz. Kiedy są dziewczynkami, Cibi, Magda i Livi obiecują ojcu, że zostaną razem bez względu na wszystko. Wiele lat później, gdy trwa wojna, naziści wywożą szesnastoletnią Livi do AuschCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Marginesy
- Serie: Tatuażysta z Auschwitz
- Data premiery: 2021-11-10
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 430
- Wymiary: 204 x 143
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3490885
Tytuł
Trzy siostry
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
430
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2021-11-10
Rok wydania
2021
Wymiary
204 x 143
Wysokość
143 mm
Długość
204 mm
Nasza cena
33,49 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Trzy siostry” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









