Transmetropolitan. Tom 1
Pierwszy z pięciu tomów cyberpunkowej, transhumanistycznej serii autorstwa Warrena Ellisa z rysunkami Daricka Robertsona. Akcja dzieje się prawdopodobnie w XXIII wieku w mieście przyszłości. Główny bohater, Pająk Jeruzalem, niegdyś słynny dziennikarz, wraca po kilku latach spędzonych na dobrowolnym wygnaniu w górach, by wywiązać się z umowy ze swoim wydawcą. Trafia do świata, z którego wygCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Egmont
- Data premiery: 2018-04-18
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 288
- Wymiary: 260 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
764934
Tytuł
Transmetropolitan. Tom 1
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
288
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2018-04-18
Rok wydania
2018
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
260 x 170
Waga
1.04 kg
Wysokość
23 mm
Długość
267 mm
Głębokość
178 mm
Wiek od (lata)
18+
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
267 mm
Nasza cena
72,19 zł
Opinie i recenzje książki Transmetropolitan. Tom 1
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Michał L. Klient niezweryfikowany2018-04-20Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









