Xi

Theta Healing. Wprowadzenie do Nadzwyczajnej...

Vianna Stibal

(okładka miękka)

Wydawnictwo: P&G Editors
Liczba stron: 350
-43%

47,90 zł

27,40 zł

oszczędzasz 20,50 zł (43%)

Niedostępny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

W 1995 roku u Vianny Stibal, mamy trójki małych dzieci, zdiagnozowano raka, który w szybkim tempie niszczył jej kość udową. Wszystko, czego próbowała - począwszy od medycyny konwencjonalnej, a na alternatywnej skończywszy - zawiodło. I wtedy postanowiła wypróbować prostą technikę, którą stosowała w trakcie mediumicznych odczytów. Zafascynowana tym, że była w stanie natychmiastowo siebie uzdrowić, Vianna włączyła tę technikę do swoich sesji z klientami i okazało się, że jeden po drugim zostają oni uzdrowieni.

Vianna uzdrowiła tysiące osób, a swojej metody uczy na warsztatach od ponad 10 lat. Teraz i Ty możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która porusza wszystko na tym świecie.

O Autorce

Vianna Stibal jest babcią, artystką i pisarką. Gdy tylko została nauczona, w jaki sposób uzyskać połączenie ze Stwórcą oraz współtworzyć i dokonywać zmian w unikalnym procesie zwanym metodą ThetaHealing, wiedziała, że musi się nią podzielić z tak dużą grupą ludzi, jak to tylko możliwe. To właśnie miłość i uwielbienie dla Stwórcy i całej ludzkości pozwoliło jej na rozwój swoich zdolności i umożliwiło spojrzenie w ludzkie ciało oraz zostanie świadkiem wielu przypadków natychmiastowego uleczenia.

Jej encyklopedyczna wiedza o różnych układach naszego organizmu, głębokie zrozumienie ludzkiej duszy oraz własne doświadczenie i wiedza otrzymana od Stwórcy czyni z Vianny doskonałego praktyka tej zadziwiającej metody. Vianna odnosiła wiele sukcesów pracując m.in. nad takimi wyzwaniami, jak żółtaczka typu C, wirus Epsteina-Barr, AIDS, opryszczka, guzy i wszelkiego rodzaju zmiany nowotworowe oraz szeregiem innych dolegliwości i chorób, w tym wad genetycznych.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 268494
Tytuł Theta Healing. Wprowadzenie do Nadzwyczajnej...
Autor Vianna Stibal
Wydawnictwo P&G Editors
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 350
Data premiery 2011-09-27
Wymiary produktu [mm] 234 x 21 x 157
Okładka Miękka
Cena detaliczna 47,90 zł
Nasza cena 27,40 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Włodzimierz D.

5/5
| 06-09-2019
Książka jako wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią jak najbardziej jest zrozumiałą lecz na odpowiednim poziomie "tajemnej wiedzy". Czytając wiele publikacji przypomina mi się pewien cytat „Metodami radiestezyjnymi można dokonać i odkryć bardzo wiele, nie może tego jednak dokonać każdy i nie wszystko może odkryć” z pracy zbiorowej Zbigniewa Królickiego. Myślę , że i w tym przypadku nie każdy tego może dokonać. Autorka opisując swój stan, opisuje metody jakimi się posługiwała - żeby siebie uzdrowić przekazując te informacje czytelnikowi. Dla mnie informacje są wartościowe które wykorzystam w swojej działalności.

Andrzej B.

5/5
| 10-04-2019
Polecam tą i inne książki z których czerpię wiedzę, którą mogę wykorzystać w życiu. Bo uważam, że wiedza, to największy majątek człowieka, którego nikt ci nie odbierze. Również uważam, że wiedza jest najlepszym drogowskazem. Pozdrawiam

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
21 Lipiec, Wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Paczka w Ruchu
czas dostawy
22 Lipiec, Środa
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
22 Lipiec, Środa
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
22 Lipiec, Środa
przedpłata
8,99 zł
pobranie
11,99 zł
Paczkomaty
czas dostawy
21 Lipiec, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
21 Lipiec, Wtorek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
13,99 zł

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

  • Książki dla dzieci
  • Poradniki i albumy
  • Książki naukowe i popularnonaukowe
  • Literatura piękna
  • Podręczniki do szkół podst. i średnich
  • Komiksy
  • Ładowanie...