The Prosecutor
  The true story of a Jewish lawyer who returned to Germany after WWII to prosecute war crimes, only to find himself pitted against a nation determined to bury the past. At the end of the Nuremberg trial in 1946, some of the greatest war criminals in history were sentenced to death, but hundreds of thousands of Nazi murderers and collaborators remained at large. The Allies were ready toCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Ebury Press
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 482
- Wymiary: 197 x 128 x 31
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3722303
Tytuł
The Prosecutor
Autor
Wydawnictwo
Liczba stron
482
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2026
Wymiary
197 x 128 x 31
Waga
0.35 kg
Wysokość
128 mm
Długość
197 mm
Głębokość
31 mm
Szerokość
128 mm
Nasza cena
49,79 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “The Prosecutor” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









