Xi

The Burning Shadow. Magiczny pył

KIEDY EVELYN DASHER NATKNĘŁA SIĘ NA LUCA, ZOSTAŁA WRZUCONA DO ŚWIATA LUKSJAN, PRZY CZYM ODKRYŁA, ŻE WIĄŻE JĄ Z NIM ZNACZNIE WIĘCEJ, NIŻ WCZEŚNIEJ ZAKŁADAŁA.  Kosmici nie są jedynymi, których przeszłość została ukryta. Evie ma lukę w pamięci, brakuje w niej wielu miesięcy jej życia. Dziewczyna ma jednak przeczucie, że stało się coś, czego nie może sobie przypomnieć, a nikt nie chce jej o tym poCzytaj więcej

KIEDY EVELYN DASHER NATKNĘŁA SIĘ NA LUCA, ZOSTAŁA WRZUCONA DO ŚWIATA LUKSJAN, PRZY CZYM ODKRYŁA, ŻE WIĄŻE JĄ Z NIM ZNACZNIE WIĘCEJ, NIŻ WCZEŚNIEJ ZAKŁADAŁA.

 

Kosmici nie są jedynymi, których przeszłość została ukryta. Evie ma lukę w pamięci, brakuje w niej wielu miesięcy jej życia. Dziewczyna ma jednak przeczucie, że stało się coś, czego nie może sobie przypomnieć, a nikt nie chce jej o tym powiedzieć. Musi odkryć, kim rzeczywiście jest, a także to, kim niegdyś była. Każda odpowiedź niesie ze sobą coraz więcej pytań.

Poszukiwania prawdy zbliżają ją do Luca – origina będącego w centrum całego zamieszania. To potężny, arogancki, nieludzko piękny i niebezpieczny chłopak, który prawdopodobnie… jest w niej zakochany. Choć wpadł Evie w oko, dziewczyna mimowolnie zastanawia się, czy te emocje pochodzą od niej, czy może od dziewczyny, która już nie istnieje.

Pojawia się również nowe zagrożenie – raporty donoszą o śmiertelnym, podobnym do grypy wirusie, którego według władz roznoszą Luksjanie. Przerażająca choroba zmienia każdego, kogo dotknie, wywołując w całym kraju panikę.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3354341
Tytuł
The Burning Shadow. Magiczny pył
Wydawnictwo
Okładka
miękka
Nasza cena
33,49 zł
Powiązane tematy:
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
8 recenzji
 • 5
  8
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Kamila Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-04-25
  Witajcie kochane mole książkowe. Dziś przychodzę z recenzją książki, która intrygowała mnie odkąd tylko przeczytałam o jej premierze. Wszystko za sprawą mojego uwielbienia dla twórczości Jennifer L. Armentrout i wszystkich jej książek jakie tylko miałam okazję przeczytać. Tym razem ponownie przenosimy się do świata wykreowanego przez autorkę w serii Lux. Na Ziemi oprócz ludzi mieszkają Luksjanie -przybysze z kosmosu, Arumianie -ich zaciekli wrogowie oraz Orgini i hybrydy łączące w sobie moce różnych ras. Główna bohaterka powieści Evie Dasher nie potrafi przywołać wspomnień z wielu miesięcy swojego życia, a ilekroć próbuje uzyskać jakiekolwiek odpowiedzi napotyka na mur milczenia ze strony otaczających dziewczynę osób. Evelyn ma teraz jeden nadrzędny cel. Musi odkryć prawdę o swojej tożsamości, zarówno obecnej jak i tej, którą znała wcześniej. Jej poszukiwania prowadzą ją do Lucasa-zabójczo przystojnego orgina o niezwykłych zdolnościach , który jak się wydaje może być w niej zakochany. Młoda kobieta jest wyraźnie zagubiona i zdezorientowana, lecz jednocześnie próbuje zrozumieć czy emocje jakie wywołuje w niej chłopak są tymi należącymi do niej czy może są odbiciem uczyć tej, która była niegdyś. Jakby te problemy nie były wystarczająco absorbujące w wiadomościach pojawią się doniesienia o tajemniczym roznoszonym przez kosmitów wirusie nieodwracalnie zmieniający geny zainfekowanych ludzi. Jak to się skończy? Czy Evelyn odnajdzie zagubioną cząstkę siebie a miłość jej i Luke'a okaże się dość silna by pokonać wszystkie piętrzące się przed nią przeciwności losu? Muszę Wam przede wszystkim powiedzieć, że The burning Shadow-Magiczny pył-jest drugim po The Darkest star tomem serii Orgin- nie przeszkadza to w przeczytaniu tej części-ale lepiej zapoznać się z nimi we właściwej kolejności. Bardzo szybko polubiłam główną bohaterkę tego cyklu , a zdecydowanie zbyt rzadko zdarzają się takie sytuacji. Evie jest zdecydowana, wie czego chce, a przy tym co ważne najpierw analizuje sytuację, a dopiero potem działa. Lucas również zaskarbił sobie moją sympatię, wielokrotnie dostawałam ataku śmiechu przez zabawne teksty, które wygłaszał. Sama intryga zaś jest utkana niezwykle starannie z dbałością o detale. Istotny jest każdy szczegół, a wartka akcja jest doprawdy porywająca i nie pozwala się nudzić ani przez sekundę.. tajemnice i kolejne zagadki , a także rosnące pomiędzy dwojgiem głównych bohaterów uczucie sprawiają ,że całość jest naprawdę cudowna i nie można się oderwać, a tych prawie sześćset stron znika w mgnieniu oka. Zakończenie tej historii zaś pozostawiło po sobie duży niedosyt i spowodowało że z niecierpliwością czekam na dalsze przygody Lucasa i jego ukochanej. Polecam z całego serca
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 5. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 5. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 5. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 5. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 5. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 5. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 5. czerwca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 5. czerwca, środa
0,00 zł

O Autorze


3354341
Ładowanie...