Xi
 » Książki  » Nauki społeczne i humanistyczne  » Pedagogika i resocjalizacja

Najczęściej kupowane razem

Test do badań przesiewowych mowy dla dzieci
5/5
74,79 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
146,27 zł

Test do badań mowy może zostać wykonany nie tylko przez logopedę, ale także przez nauczyciela, pedagoga, psychologa, lekarza lub pielęgniarkę. Został przygotowany w tak uniwersalny sposób, że można dopasować go do wiedzy i umiejętności specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki tym prostym materiałom możesz łatwo przekonać się, czy dziecko w wieku przedszkolnym ma problemy z mową. Wczesne ich zdiagnozowanie może być kluczowe dla dalszego rozwoju dzieci.

Sięgając po te materiały odbiorca ma pewność, że zostały przygotowane przez wydawnictwo cenione oraz znane w środowisku naukowym. Książkę opracowano w przystępnej formie, która ułatwia dokładne wykonanie testu. Odpowiednio przygotowane treści umożliwiają sprawdzenie prawidłowego rozwoju dzieci. W książce znajduje się przewodnik dla diagnosty, ułatwiający zrozumienie, na czym polega badanie i jak należy je przeprowadzić. Dodatkowo zamieszczony został również kwestionariusz zdjęciowy dla dziecka. Test wykonuje badanie wstępne rozumienia, wymowy oraz sprawności narządów mowy. Pomaga w początkowym określeniu, czy dziecko będzie potrzebowało bardziej specjalistycznej pomocy.

Wydawnictwo Unikat2 zostało założone w 1997 r., od tego czasu zdobywając szerokie doświadczenie w opracowywaniu głównie materiałów naukowych. Skupiając się mocno na nauce, nie zapomina również o wykładowcach i nauczycielach. Jest wyspecjalizowane w opracowywaniu pomocy dydaktycznych. Dzięki temu umożliwia podniesienie kwalifikacji pedagogicznych, a także praktyczne pozyskiwanie nowej wiedzy. Wspiera autorów popularnonaukowych, ale również sięga po twórczość artystyczną. Stara się podchodzić do swojej oferty w bardzo uniwersalny sposób, oferując również materiały przeznaczone dla dzieci.

Unikat2 to jednak wydawnictwo stawiające przede wszystkim na rozwój nauki. Współpracuje z wieloma naukowcami, próbując podnosić wartość merytoryczną swojej oferty. Stara się wspierać tych, którzy dopiero zaczynają pracę naukową, ale również publikuje książki naukowców z wieloletnim doświadczeniem. Wydawnictwo Unikat2 oferuje publikacje z różnych dziedzin wiedzy.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Anna M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 13-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Test jest podzielony na wiek, dostosowany do możliwości dzieci. Jest bardzo pomocny w pracy. Czytelny opis. Polecam.

Adrianna M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 14-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Kupiłam tą pozycję za sprawą koleżanki z pracy. Jestem logopedą i szukałam skutecznego materiału, by sprawdzić w łatwy sposób ewentualne wady mowy u większej grupy dzieci. Ta książeczka sprawdziła się idealnie. Jest ciekawa, autorzy użyli ładnej czcionki, no i jest kolorowo, z mnóstwem ilustracji – tak jak najmłodsi czytelnicy lubią. Polecam więc bardzo mocno.

Julita H.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 13-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Test do badań przesiewowych mowy dla dzieci to książka, którą kupiłam za radą naszej przedszkolanki. Chciałam sprawdzić czy mój syn ma jakieś wady wymowy i udać się na ew wizytę do logopedy. Książka byłą szalenie pomocna w ustaleniu problemu. Polecam.

Jadwiga M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 12-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Za każdym razem gdy poznaję jakiegoś logopedę lub generalnie osobę, która na co dzień w pracy ma styczność z małymi dziećmi, to polecam tą pozycję. Uważam, ze książka ta jest niezastąpiona w weryfikacji czy dany maluch ma problem z wymową czy też nie. Dzięki atrakcyjnej szacie graficznej dzieci chętnie po nią sięgają i angażują się w czytanie. Polecam.

Gabriela D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 03-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo sympatyczna książeczka, która mi jako logopedzie bardzo pomogła. Generalnie na rynku jest tego naprawdę sporo, jednak rzadko która pozycja zasługuje na większą uwagę i jest naprawdę wartościowa. Ta jest totalnie godna polecenia. Dzieci chętnie czytają tekst w książeczce, autorzy dołożyli wszelkich starań żeby wszystko było atrakcyjne w odbiorze. Polecam.

Hanna M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 02-11-2020 | Recenzja zweryfikowana
Książkę „Test do badań przesiewowych mowy dla dzieci” odkryłam w zasadzie przypadkiem. Nie spodziewałam się po niej za wiele, bo nie kosztuje kroci, jednak ku mojemu zaskoczeniu jest szalenie profesjonalna. Moi mali pacjenci chętnie czytają historyjki, a ja dzięki temu jestem w stanie zweryfikować czy mają jakieś wady wymowy. Polecam.

Sara M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 31-10-2020 | Recenzja zweryfikowana
Test do badań przesiewowych mowy dla dzieci to pozycja obowiązkowa dla każdego logopedy, czy wychowawcy w przedszkolu. Dzięki tej kolorowej, atrakcyjnej książeczce jesteśmy w stanie sprawdzić, czy maluszek ma jakieś wady wymowy. Dzieci chętnie zaglądają do tej książeczki, polecam.

Wiktoria C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 24-10-2020 | Recenzja zweryfikowana
Świetna pomoc dla każdego logopedy. Książka jest solidnie wykonana, porządna i do tego ma piękna szatę graficzną. Szczerze mówiąc to nie znam dziecka któremu by nie przypadłą do gustu. Polecam.

Karolina E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 24-10-2020 | Recenzja zweryfikowana
Musze przyznać, że bardzo chwytliwa nazwa tej książki. Test do badań przesiewowych mowy dla dzieci wydaje się niepozorną pozycją, ale za to jest full profeska. Autorzy takie stworzyli te historyjki, ze dorosła osoba, czy to logopeda czy to wychowawca w przedszkolu jest w stanie sprawdzić jakie wady wymowy ma maluch. Super sprawa. Polecam.

Wiktoria S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-10-2020 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo fajna książeczka, dzięki której można zweryfikować ewentualne wady wymowy u dzieci. Książka skonstruowana jest w taki sposób aby przyciągnąć uwagę dziecka. Ładna czcionka, mnóstwo ilustracji, generalnie jest bardzo kolorowo. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Iwona W.

Klient zweryfikowany

5/5
| 04-07-2019 | Recenzja zweryfikowana
Polecam. Format bardzo poręczny, ilustracje wyraźne i czytelne. Pięknie wydany.

Dostawa

438689
Ładowanie...