Terminus T.46 Aesthetica i anaesthetica
Co przychodzi po postmodernie? Ja sądzę, że moderna. Formuła postmoderna jest hasłem albo antymodernistycznym, albo pluralistycznym. Jako hasło antymodernistyczne byłoby niebezpieczną iluzją: odrzucenie świata nowoczesnego nie jest przecież czymś pożądanym. Czytaj więcej
- Wydawnictwo: Oficyna Naukowa
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 252
- Wymiary: 210 x 131
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3271156
Tytuł
Terminus T.46 Aesthetica i anaesthetica
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
252
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Rok wydania
2007
Wymiary
210 x 131
Waga
0.32 kg
Wysokość
131 mm
Długość
210 mm
Głębokość
210 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
26,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Terminus T.46 Aesthetica i anaesthetica” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









