Terapia chronicznego wstydu. Perspektywa relacyjna i neurobiologiczna (Patricia A. DeYoung) - tantis.pl
Xi

Terapia chronicznego wstydu. Perspektywa relacyjna i neurobiologiczna

Patricia A. DeYoung

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Liczba stron: 320

SUPER CENA

Cena detaliczna: 72,45 zł

59,39 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 51,03 zł

Opis

"Terapia chronicznego wstydu. Perspektywa relacyjna i neurobiologiczna" to prawdziwy podręcznik skutecznej pomocy pacjentom, doświadczającym ciągłego poczucia wstydu. Wyniszczające odczucie prowadzi do wielu trudnych sytuacji, wpływających na codzienne życie człowieka. Bolesne doświadczenia sprawiają, że osoba dotknięta tym problemem nie może sama sobie z nim poradzić. Co więcej, nie pomaga tu nawet typowa terapia analityczna! Naprzeciw tej problematyce wychodzą nowoczesne badania naukowe, które Patricia DeYoung wyjaśnia w tej książce.

Najnowsze odkrycia neurologiczne i psychologiczne ukazują, z czym wiąże się poczucie wstydu oraz co na nie wpływa. Objawy są różne, co często utrudnia zastosowanie właściwego leczenia. Tymczasem ciągłe życie z tym uczuciem powoduje wiele problemów, wpływając na mózg człowieka i jego osobowość. Czy jednak nowoczesne teorie naukowe można w praktyczny sposób wykorzystać podczas zwykłych zajęć terapeutycznych? Patricia DeYoung udowadnia, że nie jest to trudne! Prowadzone przez wiele lat badania doprowadziły do wypracowania sposobów rozpoznawania wstydu, analizowania jego źródeł, a następnie wyszukiwania skutecznych rozwiązań terapeutycznych.

W "Terapii chronicznego wstydu" znajdziesz nie tylko wiele informacji na temat wstydu, ale także opisy poszczególnych przypadków i propozycji ich rozwiązania. Dzięki temu nawet początkujący psychoterapeuta może dobrze poznać omawianą problematykę oraz zapamiętać najważniejsze zagadnienia. Sprawia to, że zajęcia terapeutyczne stają się po prostu bardziej skuteczne! Książka wyjaśnia, dlaczego wstyd jest zjawiskiem neurologicznym i jak wpływa na relacje międzyludzkie. Leczenie nawet długotrwałego odczucia, towarzyszącego człowiekowi przez wiele lat, obecnie staje się możliwe. Ten wyjątkowy podręcznik warto polecić psychologom, psychiatrom oraz terapeutom.

Dr Patricia DeYoung jest psychoterapeutką z ogromnym doświadczeniem medycznym. Od 1996 r. prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dorosłych. Ponadto pisze książki i prowadzi wykłady wyjaśniające różne zagadnienia psychoterapeutyczne.

Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego od lat oferuje polskim studentom i naukowcom publikacje naukowe znane na całym świecie. Jego zadaniem jest również rozpowszechnianie polskich osiągnięć naukowych oraz prezentowanie odbiorcom z innych krajów najważniejszych kierunków badań polskich badaczy. Oferta zawiera również podręczniki akademickie, używane na różnych kierunkach studiów. Sprawdź również "Zaburzenia lękowe. Podręcznik z ćwiczeniami opartymi na terapii poznawczo-behawioralnej" tego wydawcy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 932820
Tytuł Terapia chronicznego wstydu. Perspektywa relacyjna i neurobiologiczna
Autor Patricia A. DeYoung
Wydawnictwo Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 320
Data premiery 2019-10-21
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 23
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.49
Cena detaliczna 72,45 zł
Nasza cena 59,39 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Terapeutyczny Z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 15-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Jak zawsze z tego wydawnictwa profesjonalna, konkretnie podana dawka wiedzy.

Asia O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
Terapia chronicznego wstydu. Perspektywa relacyjna i neurobiologiczna  to pozycja którą kupiłam za sprawą wszystkich dobrych opinii, jakie krążą w sieci, druga sprawa, że ma po prostu bardzo intrygujący tytuł. Książka bardzo mnie zainteresowała, może na samym początku ciężko mi było wyczuć styl pisarski autora, ale i dalej tym było lepiej. Dużo wartościowej wiedzy przekazanej w ciekawy sposób. Polecam każdemu bez dwóch zdań. Generalnie jedna z lepszych pozycji jaką miałam w rękach w tym toku.

Adriana P.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 04-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobra i bardzo wartościowa książka. Dobrze napisana i z mnóstwem teorii z mnóstwem przykładów. Autor fajnie wszystko wyjaśnia, fantastycznym językiem. Mam nawet pozaznaczane najważniejsze ze swojego punku widzenia fragmenty. Szczerze polecam i jednocześnie dołączam do jakże szerokiego grona zadowolonych czytelników.

Joanna O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 04-08-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książkę „Terapia chronicznego wstydu. Perspektywa relacyjna i neurobiologiczna” poleciła mi koleżanka z pracy. Jesteśmy psycholożkami, więc taka dawka wiedzy była nam na pewno bardzo przydatna. Dużo ciekawych informacji z niej wyniosłam. Autor pisze rzeczowo, kuroczo trzyma się tematu, nie ma tu zbędnego lania wody. Generalnie jestem bardzo zadowolona i mocno polecam. Oby więcej takich książek na rynku.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
23. marca, czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...