Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 6-8  » Literatura dziecięca 6-8 lat

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji poznać zwariowanych przygód taty Oli, to teraz macie na to świetną szansę! Tym razem nasz bohater odkrywa barwny świat mediów społecznościowych. Po pewnym czasie postanawia nawet... zostać prawdziwym jutuberem! Co wyniknie z tego zamieszania? Żeby zdobyć fanów, organizuje pranki i czelendże. Filmiki zaczynają jednak być dość kłopotliwe dla całej rodziny. Do czego doprowadzą desperackie próby zdobycia sławy? Czy zostanie jutuberem to na pewno dobry plan? Zobacz, jak potoczy się ta historia!

"Tata Oli zostaje jutuberem" to kolejna przygoda bohaterów lubianych przez dzieci z całego świata. Siłą tych opowieści z pewnością jest to, że nawiązują do tematów dobrze znanych współczesnemu dziecku. Dzięki temu książki o tacie Oli zdobyły ogromną popularność. Wciąż wychodzą nowe odsłony tych przygód. Thomas Brunstrøm i Thorbjørn Christoffersen potrafią bardzo dobrze nawiązywać do zainteresowań małych czytelników oraz świata, który ich otacza. Książki tych duńskich autorów mają już wielu fanów w Polsce.

Autorzy tej książki mieszkali obok siebie w Kopenhadze. Podczas jednego ze spotkań doszli do wniosku, że te książki, które miały ich dzieci, były naprawdę nudne. Dlatego postanowili razem napisać coś nowego. Wkrótce okazało się, że ich pomysły rzeczywiście wyglądały wystarczająco ciekawie, by mogli o nich usłyszeć czytelnicy z całego świata! Współpraca tych dwóch świetnych twórców przyniosła cały szereg przygód opowieści o tacie Oli, wciąż zachowujących swoją popularność. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w domu sympatycznej rodziny, zmagającej się z nietypowymi pomysłami ojca!

Książki o Tacie Oli opowiadają o relacjach rodzinnych i codziennych sytuacjach, przypominając przy tym dzieciom o wielu uniwersalnych wartościach. Przygody sympatycznych postaci wywołują uśmiech na twarzy dziecka, a przy tym przekazują mądrą treść czytelnikom. Uczą radzenia sobie z emocjami oraz pomagają w tworzeniu dobrych relacji z innymi ludźmi. Szukasz książek dla najmłodszych odbiorców, które są wartościowe? Sprawdź przygody taty Oli! "Tata Oli zostaje jutuberem" z pewnością zachwyci wielu czytelników.

Thomas Brunstrøm jest duńskim pisarzem, dziennikarzem i autorem podcastów. W 2015 r. postawił również na twórczość dla dzieci. Ponadto często pisze recenzje filmów.

Thorbjørn Christoffersen to świetny ilustrator i autor filmów dla całej rodziny. W Danii za swoją twórczość otrzymał nagrodę Robert, a międzynarodowy rozgłos przyniósł mu również "Roman Barbarzyńca".

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3275496
Ładowanie...