Taktyka walk na pustyni w czasie II wojny światowej
Niniejsza książka opisuje taktyczne wyzwania, jakie stały przed siłami Aliantów i Osi, szczególnie ich dywizjami pancernymi, podczas walk na północnoafrykańskiej pustyni w latach 1940-1943. Autor, uznany historyk zajmujący się taktyką, omawia tę używaną przez siły Sprzymierzonych na tym rozległym obszarze walk, jak również powolny jej rozwój. Wychodzi poza popularny obraz rozcinających szyki atakóCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Napoleon V
- Data premiery: 2017-09-12
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 68
- Wymiary: 250 x 185
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
732198
Tytuł
Taktyka walk na pustyni w czasie II wojny światowej
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
68
Typ okładki
miękka
Data premiery
2017-09-12
Rok wydania
2017
Wymiary
250 x 185
Waga
0.26 kg
Wysokość
184 mm
Długość
247 mm
Głębokość
184 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
185 mm
Nasza cena
26,89 zł
Opinie i recenzje książki Taktyka walk na pustyni w czasie II wojny światowej
5,0/5
1 recenzja
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









