Xi
 » Podręczniki szkolne  » Szkoła podstawowa  » Klasa 1  » Podręczniki do religii

Najczęściej kupowane razem

Tak! Jezus mnie kocha. 6 lat. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego
5/5
18,69 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
191,27 zł

"Tak. Jezus mnie kocha. 6 lat. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego" to publikacja, która w przejrzysty sposób przekazuje najmłodszym uczniom podstawową wiedzę o chrześcijaństwie. Dzięki temu dziecko może żyć bliżej wiary i dobrze rozumieć najważniejsze przesłanie religii. W książce znajdziesz 60 tematów oraz zbiór ćwiczeń. To świetna propozycja dla nauczyciela, który chce w uporządkowany sposób prowadzić lekcje i skutecznie zachęcać dzieci do nauki. Dzięki przejrzystemu podziałowi tematycznemu łatwo znajdziesz potrzebne zagadnienie oraz dobrze wprowadzisz je podczas lekcji!

Podręcznik zawiera radosne ilustracje, które dodatkowo zachęcają dzieci do zapoznania się z tematem rozdziału. Opracowanie graficzne przygotowano z myślą o możliwościach poznawczych sześciolatka. Każda ilustracja została wykonana w przejrzystym stylu, by była łatwa do zrozumienia dla małego dziecka. Co więcej, autorzy opracowali specjalne ikonki, które pomagają w wyborze zadań. Znajdziesz tu również wzór Dyplomu Ukończenia Katechezy Przedszkolnej.

"Tak. Jezus mnie kocha. 6 lat. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego" to książka wypełniona zróżnicowanymi zadaniami, dodatkowo przekazującymi wiedzę i rozwijającymi wiele umiejętności. Co ważne, dziecko może samo wykonywać poszczególne polecenia. Autorzy przygotowali wycinanki, zadania z kolorowaniem oraz uzupełnianie rysunków. Celem tych ćwiczeń jest nie tylko utrwalanie informacji o religii, ale także rozwój motoryki małej, wyobraźni lub logicznego myślenia. Możesz tu również znaleźć ciekawe ćwiczenia, sprawdzające się podczas zajęć grupowych. Dzięki temu podręcznikowi ubarwisz prowadzone lekcje i wprowadzisz na nich różne zadania, dodatkowo przyciągające uwagę dziecka.

Dzięki temu podręcznikowi wyjaśnisz małym dzieciom podstawowe założenia religii i opowiesz o najważniejszych wydarzeniach biblijnych. Kolorowy podręcznik z ciekawymi ćwiczeniami to również świetny sposób na dodatkowe zainteresowanie dziecka tematyką wiary, zachęcający do rozpoczęcia własnych poszukiwań wiedzy w domu. Podręcznik ułatwia udzielanie odpowiedzi na wiele pytań o tematy związane z religią, jakie często zadają małe dzieci. Ponadto zapewnia znakomite przygotowanie na wyzwania szkolne!

Podręcznik autorstwa Elżbiety Kondrak i Krzysztofa Mielnickiego to świetny sposób na ciekawą lekcję religii. Autorzy od lat przygotowują publikacje dla najmłodszych uczniów, wyjaśniające zagadnienia związane z religią. Podręczniki, ćwiczenia oraz dodatkowe materiały edukacyjne ułatwiają dzieciom zrozumienie opowieści biblijnych i wyciągnięcie z nich wartościowych wniosków. Bogato ilustrowane publikacje opisują religię w sposób przyjazny dla dziecka, uczą empatii oraz zrozumienia potrzeb innych ludzi i wyjaśniają znaczenie prawdziwej wspólnoty. Autorzy tworzą również podręczniki oraz ćwiczenia przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

Nr dopuszczenia: AZ-04-01/20-KI-1/20, AZ-0-01/20

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Barbara F.

Klient zweryfikowany

5/5
| 29-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Podręcznik super! Ładna grafika. Zadania interesujące dla dzieci.

Dorota Z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 20-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Dobrze wykonany produkt, brak zastrzeżen, dziecko zadowolone.

Ewa Ł.

Klient zweryfikowany

5/5
| 14-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Według mnie książka jest ok , okładka miękka. Fajne jest to ,że książka nie jest duża.

Danuta K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 06-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Polecam wydanie, ciekawie przygotowany materiał dla najmłodszych.

Dorota K.

Klient zweryfikowany

5/5
| 03-09-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka przystępna na sześciolatki, obrazkowo przedstawiona . Polecam.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

Produkty od Autora:

2851774
Ładowanie...