Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17

"Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17" Roberto Santiago to kolejna przygoda szkolnej drużyny piłkarskiej, która jak zawsze prezentuje prawdziwe piękno piłki nożnej, a także udowadnia, że w codziennych sytuacjach również ważna jest gra zespołowa. Mali piłkarze z klubu FC Soto Alto biorą udział w rewelacyjnych meczach, a przy tym lubią rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice lokalnejCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Finebooks
 • Serie: Najfutbolniejsi
 • Data premiery: 2022-12-05
 • Okładka: zintegrowana
 • Liczba stron: 328
 • Wymiary: 224 x 156

"Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17" Roberto Santiago to kolejna przygoda szkolnej drużyny piłkarskiej, która jak zawsze prezentuje prawdziwe piękno piłki nożnej, a także udowadnia, że w codziennych sytuacjach również ważna jest gra zespołowa. Mali piłkarze z klubu FC Soto Alto biorą udział w rewelacyjnych meczach, a przy tym lubią rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice lokalnej społeczności. Zobacz, co tym razem spotka sympatycznych bohaterów!

"Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17" - o czym jest książka?

Do Sewilki przyjeżdża Fernangol, który chce podarować niezwykłe buty piłkarzowi ze swojej dawnej drużyny. To w nich ten słynny piłkarz strzelił aż 500 bramek. Co więcej, zawodnik uważa, że sukces zawdzięcza właśnie tym magicznym butom! Czy nowy właściciel również będzie przekonany o ich niezwykłych właściwościach? Tymczasem zbliża się zakończenie ligi, a FC Soto Alto może zdobyć mistrzostwo. To świetna okazja, by przetestować niesamowite buty! Najfutbolniejsi postanawiają odkryć tajemnicę Fernangola. Czy rzeczywiście działa tu jakaś nadnaturalna moc?

"Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17" - opinie

"Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17" to opowieść o przyjaźni, współpracy i sporcie, która świetnie zachęca dzieci do aktywności fizycznej, a przy tym uczy szacunku do innych osób. Roberto Santiago sprawnie łączy w przygodach drużyny piłkarskiej elementy opowieści detektywistycznej z niesamowitymi emocjami, jakie daje piłka nożna. Bogato ilustrowane książki tego autora zachwyciły czytelników z całego świata, a kilkanaście części historii FC Soto Alto udowodniło, że to świetna propozycja dla najmłodszych czytelników.

"Najfutbolniejsi" opowiadają również o przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. Opowieść przypomina o wartości przyjaźni, a także udowadnia, jak piękny jest sport. Dzięki twórczości Roberto Santiago możesz łatwo zachęcić małego piłkarza do treningu, a przy tym rozwijać w nim zamiłowanie do literatury już od najmłodszych lat.

Roberto Santiago to pisarz i scenarzysta z Hiszpanii. Słynie głównie z twórczości przeznaczonej dla młodych czytelników. Autor chciał w dzieciństwie zostać piłkarzem. Wreszcie zamiłowanie do piłki nożnej znalazło swoje miejsce również w jego książkach. Ten wspaniały pisarz był finalistą konkursu Barco de Vapor Prize oraz zdobył nagrodę Edebé Prize. Przygody "Najfutbolniejszych" należą do najchętniej czytanych książek dla dzieci i młodzieży w całej Hiszpanii.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3319751
Tytuł
Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17
Producent
Liczba stron
328
Data premiery
2022-12-05
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
224 x 156
Okładka
okładka zintegrowana
Waga Produktu [kg]
0.6
Długość
154
Głębokość
221
Wysokość
156
Cena detaliczna
69,90 zł
Nasza cena
47,29 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Tajemnica magicznych butów. Najfutbolniejsi. Tom 17 ” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 1. marca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 1. marca, piątek
0,00 zł

O Autorze


3319751
Ładowanie...