Xi
Polecamy podobne produkty

Ten wyjątkowy zestaw ćwiczeń pomaga szybko poznać podstawowe zasady mnożenia. Ułatwia ich zapamiętanie, a potem zastosowanie w praktyce, sprawnie przygotowując do szkolnych lekcji. Książka zawiera karty pracy, które łatwo wyrwiesz, by następnie rozdać je dzieciom.

Zbiór zadań może też bardzo dobrze sprawdzić się w domu, zapewniając szansę dodatkowego przećwiczenia umiejętności związanych z matematyką. Zawarte w nim porady ułatwiają dziecku wykonywanie zadania. Dzięki temu pokonywanie matematycznych wyzwań będzie bardziej przystępne dla dzieci, a także przestanie być udręką rodziców. Wyrywaj jedną kartkę dziennie, podawaj ją dziecku do rozwiązania i w łatwy sposób ucz je matematyki!

Kilkadziesiąt kart zostało tak przygotowanych, by można było po nich pisać lub rysować. Kolorowe materiały sprawnie wprowadzają nową wiedzę, nie zarzucając dziecka od razu wszystkimi informacjami, ale raczej przekazując je stopniowo. "Tabliczka mnożenia. Karty pracy w szkole i w domu" zawiera dodatkowo krótki quiz, umożliwiający uporządkowanie poznanych wiadomości oraz sprawdzenie, ile z nich się zapamiętało. Udowodnijcie dziecku, że matematyka również może być ciekawa!

Zadania zostały przedstawione w atrakcyjnej dla dzieci formie, próbując zainteresować je wieloma ciekawymi elementami. Karty ozdobiono nie tylko kolorowymi ilustracjami, ale także wierszykami, pomagającymi w zapamiętywaniu informacji. Dziecko może używać "Tabliczki mnożenia. Kart pracy w szkole i w domu" na wiele sposobów, rozwiązując różne zadania, rysując lub malując. To zbiór ćwiczeń, który po prostu świetnie sprawdza się w warunkach domowych! Jeżeli chcecie zainteresować dziecko matematyką, wypróbujcie te kolorowe karty, przekazujące wiedzę w sposób pełen radości.

Wydawnictwo Greg oferuje edukacyjne książki dla dzieci i młodzieży, które trafiają do szkół w całej Polsce. Słynie z serii lektur szkolnych wyposażonych w praktyczne opracowania, a także słowników oraz encyklopedii. Od lat ułatwia uczniom przygotowanie się do ważnych egzaminów i zwyczajnych sprawdzianów. Nowocześnie wydane książki to nie tylko szansa, by dokładnie przyswoić wiedzę, ale także okazja do rozwijania zainteresowania nauką już od najmłodszych lat.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


2852412
Ładowanie...