Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza (Kim Scott) - tantis.pl
Xi

Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza

Kim Scott, Marcin Kowalczyk

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: MT Biznes
Liczba stron: 358

SUPER CENA

Cena detaliczna: 49,90 zł

45,09 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać w piątek
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 39,12 zł

Opis

Autorka książki „Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza” Kim Scott zdobyła uznanie jako odnoszący sukcesy menadżer w Google, a następnie w Apple, gdzie pracowała nad kursem szkoleniowym poświęconym optymalnym zarządzaniem ludźmi, która miał pomóc w staniu się jak najlepszym szefem. W ostatnich latach zyskała sławę dzięki nowatorskiemu podejściu do skutecznego zarządzania w metodzie „radykalnej szczerości” – swoistego złotego środka dla każdego szefa, który z jednej strony okrutnie agresywny, a z drugiej niesamowicie szczery. W podejściu tym chodzi o skuteczne udzielanie wskazówek, które muszą obejmować zarówno pochwały, jak i krytykę – w celu uzyskania lepszych wyników i pomocy pracownikom w ich osiąganiu.

 

Według Kim Scott istnieją trzy proste zasady potrzebne do zbudowania dobrych relacji ze swoimi pracownikami – osobiste zaangażowanie, skuteczność i zrozumienie znaczenia. Kluczem jest też szczerość w bezpośredniej konfrontacji, która ma pomóc każdemu zespołowi w osiąganiu rezultatów. „Szef wymagający i wyrozumiały” to kompetentny i porywający przewodnik, który pokazuje jak wykorzystywać te narzędzia – a tym samym doskonała pozycja dla każdego, kto jest szefem lub ma nad sobą szefa.

 

Autorka czerpie ze swojego bogatego doświadczenia, by opowiedzieć czytelnikom o takich kwestiach, jak przekazywanie i odbieranie feedbacku, podejmowanie dobrych decyzji, dążeniu zawsze do przodu. Dzięki wnikliwym obserwacjom i inteligentnej analizie przykładów prosto z życia, Kim Scott oferuje szczere i precyzyjne wskazówki na temat zagadnień związanych z przywództwem.

 

„Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza” pokazuje nowe, przełomowe podejście do skutecznego zarządzania, które zapewnia sukces i inspiruje szefów i pracowników do dobrej współpracy przez prowadzenie zaciekłych, bezlitośnie szczerych rozmów między sobą. Wieloletnie doświadczenie z pierwszej ręki umożliwia autorce obiektywizm i autorytet.

 

Kim Scott rzuca całkowicie nowe, odświeżające spojrzenie na takie kwestie, jak motywacja, zaangażowanie i skuteczność. Jej książka to idealny podręcznik dla wszystkich, którzy chcą na nowo znaleźć sens w swojej pracy i tworzyć warunki, w których ludzie kochają to, co robią oraz swoich współpracowników – i są zmotywowani do dążenia do coraz większego sukcesu.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 884617
Tytuł Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza
Autor Kim Scott, Marcin Kowalczyk
Wydawnictwo MT Biznes
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 358
Data premiery 2019-06-05
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 218 x 141 x 18
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.47
Cena detaliczna 49,90 zł
Nasza cena 45,09 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Elzbieta Z.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 23-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Pozycja „Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza” to moje najnowsze odkrycie i książka, która umiliła mi kilka minionych wieczorów. Dobre źródło wiedzy dla każdego zarządzającego firmą. Porady i wskazówki są takie praktycznie, z życia wzięte, realne, a  nie wyssane z palce. Autor pisze jasno i rzeczowo, nie owija w bawełnę, nie leje wody, co bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Polecam po stokroć z całego serca.

Daria E.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 22-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza to pozycja obowiązkowa dla każdego właściciela firmy, dla każdego szefa. Wiem, bo sama nią jestem i nigdy nie byłam dobrym szefem do momentu przeczytania tej książki. Dzięki niej spojrzałam nieco inaczej na zarządzanie. Jest fajnie napisana, fajnym, przystępnym językiem, zawiera wiele porad i wskazówek i od groma przykładów z życia wziętych. Do tego bardzo atrakcyjna cena Nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Amelia S.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 17-01-2021 | Recenzja zweryfikowana
Nie dziwię się, ze to bestseller. Bez wahania kupiłam ta książkę za sprawa pozytywnych opinii i przeczytałam już dwa razy. Mam nawet pozaznaczane najbardziej interesujące mnie fragmenty. Super styl autora sprawia, ze czyta się lekko i przyjemnie a cała wiedza sama wpada do głowy. Oczywiście nie do wszystkich tych porad i wskazówek jestem w stanie się dostosować, ale do większości na pewno. Tymczasem polecam, polecam i jeszcze raz polecam

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
9. czerwca, piątek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...