Szczęście w wielkim mieście (Katarzyna Olubińska) - tantis.pl
Xi

Szczęście w wielkim mieście

Katarzyna Olubińska

(okładka twarda)

5/5
Wydawnictwo: WAM
Liczba stron: 256

SUPER CENA

Cena detaliczna: 42,90 zł

25,39 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 25,38 zł

Opis

Odkryj swoją drogę do szczęścia

Myślisz, że twoje życie jest pozbawione blasku i radości. Czujesz, że straciłaś sens i nie żyjesz pełnią życia, że inaczej sobie to wszystko wyobrażałaś. Przestałaś wierzyć, że coś się zmieni. A może uwierzyłaś, że dla ciebie jest już za późno na szczęście.

Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o jakim życiu marzysz. Skąd wziąć siły, żeby zrobić ten pierwszy krok? W jaki sposób pokonać lęk przed zmianą i porażką? Co zrobić z czarnymi myślami i uwierzyć, że Bogu naprawdę nic się nie wymyka? Czy w dzisiejszym wielkim mieście wiara może być jeszcze kompasem?

Poznaj niezwykłe historie siedmiu kobiet, które zmieniły swoje życie, postanowiły zaufać, zawalczyć o siebie i wbrew przeciwnościom losu odnalazły drogę do szczęścia, zaczynając wszystko od nowa.

Szczęście w wielkim mieście to pełne pasji, optymizmu i wzruszeń rozmowy o byciu spełnioną kobietą i znalezieniu tego, czego każda z nas szuka najbardziej: swojej drogi do szczęścia.

Daj sobie i Bogu jeszcze jedną szansę!
Kasia niewątpliwie otrzymała od Boga dar odnajdywania osób, których nadzieja ? wbrew wszystkiemu ? jest silniejsza od rozpaczy [?]. Karolina, Ewa, Joasia, Monika, Agata, Sylwia i Dominika miały odwagę podzielić się swoimi osobistymi historiami, o których rzadko mówi się publicznie. Mówią w nich o swoich próbach, ale i o tej iskrze nadziei, której początek jest na dnie bezsilności.
Krzysztof Pałys OP

Katarzyna Olubińska ? dziennikarka porannego programu w Dzień Dobry TVN. Autorka popularnego bloga Bóg w wielkim mieście oraz bestsellerowych książek Bóg w wielkim mieście (2017), Kobieta w wielkim mieście (2020) i Bóg w moim domu (2021). Prywatnie - szczęśliwa żona Jacka i miłośniczka psów (ma psa Flip-Flopa). Fanka żeglarstwa i podróży do świętych miejsc.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3220384
Tytuł Szczęście w wielkim mieście
Autor Katarzyna Olubińska
Wydawnictwo WAM
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 256
Data premiery 2022-03-09
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 194 x 124
Okładka okładka twarda
Waga Produktu [kg] 0.26
Cena detaliczna 42,90 zł
Nasza cena 25,39 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Mommy_and_books

Klient niezweryfikowany

5/5
| 07-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Obecnie my katolicy obchodzimy Wielki Post. Wielkie oczekiwanie na Zmartwychwstanie Pańskie. W tym czasie powinniśmy skupić się na odbudowywaniu relacji z Bogiem. Nie oszukujmy się wielu z nas przestało w Niego wierzyć. Większość z nas zwraca się do niego jedynie w trudnych życiowych sytuacjach. Jak trwoga to do Boga. Pozostawiam pytanie czy szukaliście Pana Boga, gdy panował u was dobrobyt?
Autorka Katarzyna Olubińska w swoim dziele „Szczęście w wielkim mieście” pokazuje swoją drogę w odnalezieniu Boga zakończone prawdziwym cudem. Wiara czyni cuda. W tej książce znajdziecie również osobiste zwierzenia siedmiu pań: Dominiki, Agaty, Joanny, Moniki, Karoliny i Ewy. Autorka przeprowadziła z nimi wzruszające wywiady. O czym mówiły? Między innymi o swojej życiowej przemianie i o najlepszej ich zdaniem modlitwie, która towarzyszy im codziennie w życiu.
Jesteście ciekawe jak te wszystkie dziewczyny odnalazły swoje drogi do Boga? Zachęcam do przeczytania „Szczęście w wielkim mieście”.
Możecie przekonać się jak Bóg działa w życiu. Czasami pomaga nam przez innych ludzi. Bóg o nas nie zapomina – to my przed nim uciekamy. Może „zawiedliście” się na nim i nie macie ochoty o nim rozmawiać. A ja razem z panią Katarzyną mówimy wam: Dajcie sobie i Bogu jeszcze jedną szansę. Zobaczcie, jak On działa w waszym życiu.
Czytanie tej książki to była dla mnie czysta przyjemność. Tak bardzo mnie wciągnęła i zainteresowała, że przeczytałam ją w ciągu jednego dnia. Podobnie jak bohaterki tej książki ja również szukam drogi do Boga – bo niestety pogubiłam się. Wiem, że On na mnie czeka.
Książka „Szczęście w wielkim mieście” jest przepięknie wydana. Idealna okładka – miła dla oka i jej struktura jest cudowna w dotyku. Przecudowne różowe i czerwone wstawki. Po każdym rozdziale znajdziecie cytat z Pisma Świętego:
„Ja jestem światłością świata. Kto idzie ze Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia.” (J 8,12)
Dzieło Katarzyny Olubińskiej zachęciło mnie do głębokiej refleksji nad moim duchowym i fizycznym życiem.
Czy macie swoje ulubione modlitwy? Dla mnie przecudownymi modlitwami są: „Zdrowaś Maryjo” i ”Ojcze Nasz”. Jeżeli wyczerpują mi się siły do walki używam modlitw „Jezu, ufam Tobie” i „Jezu, Ty się tym zajmij”. Idealną modlitwą jest Różaniec.
Pamiętajcie, jeżeli modlicie się – to róbcie to z głową. Nadmiar modlitw nie służy dobremu, a jedynie zyskuje zło. Mówię wam to z autopsji.
W czasie czytania tej książki dowiecie się między innymi, która z pań zajmuje się ikonami, a która różańcami.
Ta książka powinna znaleźć się w każdym katolickim domu. Dziękuję autorce za wspaniały dar jaki dla nas stworzyła.
Katarzyna Olubińska daje nam nadzieję, że jeszcze może być lepiej – trzeba po prostu zacząć wszystko od nowa i zaufać na nowo Bogu. Oddajcie swoje życie Bogu, a zobaczycie jak wasze życie zacznie się zmieniać.
Czy w dzisiejszym materialnym świecie istnieje jeszcze wiara w Boga? Czy raczej stawiamy siebie na jego miejscu?
Zachęcam do przeczytania najnowszego dzieła Katarzyny Olubińskiej „Szczęście w wielkim mieście”. Pamiętajcie Bóg jest zarówno w wielkim mieście jak i małej wiosce. On działa przez innych ludzi. Nie zapominajcie o tym.
I tak na koniec – uwielbiam czytać książki religijne oraz rozmawiać o Bogu. To mnie duchowo buduje.

Eryka M.

Klient zweryfikowany

5/5
| 04-04-2022 | Recenzja zweryfikowana
Produkt godny polecenia! Pięknie wydana książka, bogate treści duchowe.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...