Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Szachy tradycyjne

 (12 produktów)
?

Chess. Szachy klasyczne

162,99 
Wysyłka 24 godziny

Szachy

33,19 
Wysyłka 24 godziny

Szachy, warcaby 2w1 drewniane

64,99 
Wysyłka 24 godziny

Szachy drewniane

(okładka pudełko)

53,99 
Wysyłka 24 godziny

Szachy drewniane

(okładka folia)

65,99 
Wysyłka 24 godziny

Szachy

138,69 
Wysyłka 24 godziny

Szachy drewniane klasyczne 31 cm

(okładka folia)

114,69 
Wysyłka 24 godziny

Szachy magnetyczne MAGIERA

137,29 
Wysyłka 2 dni robocze

Wooden Classic - Szachy

37,19 
Wysyłka 2 dni robocze

Szachy Ojca Mateusza

62,69 
Wysyłka 2 dni robocze

Szachy w metalowej puszce

(okładka twarda)

87,29 
Wysyłka 2 dni robocze

Szachy drewniane tradycyjne

Wróć do klasycznej gry strategicznej dzięki pięknie zaprojektowanym produktom! Znajdziesz tu szachy renomowanych producentów, wykonane z wytrzymałego drewna z dbałością o szczegóły. Tradycyjna stylistyka spodoba się zwłaszcza miłośnikom minimalizmu i klasyki. Drewniane szachy to produkt wykonany w minimalistycznym stylu. Dzięki temu nie odciąga od rozgrywki oraz nie rozprasza podczas planowania strategii. Drewniana plansza jest jednocześnie pudełkiem, w którym wygodnie pomieścisz elementy gry. Spód z miękkim materiałem zabezpiecza przed uszkodzeniem drewnianej zawartości. Dzięki niemu plansza dobrze trzyma się podłoża. Szczegółowe wykonanie tych szachów wprost zachęca do kolejnej rozgrywki! Natomiast dla miłośników bardziej wyszukanej estetyki przygotowano chociażby "Chess. Szachy klasyczne". W eleganckim pudełku umieszczono akrylową planszę i drewniane figury szachowe. Nietypowa kolorystyka sprawia, że produkt pięknie prezentuje się jako ozdoba pokoju szachisty.

Szachy tradycyjne z ciekawymi dodatkami

Szachy to z pewnością jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Królewska gra strategiczna przeżywa teraz ponowny rozkwit, a niesłabnąca popularność sprawia, że każdego dnia tysiące graczy siadają przed szachownicą, by toczyć pojedynki na intelekt i dobre planowanie. Warto wybrać szachy z dodatkami, ułatwiającymi przechowywanie gry. Praktyczne pudełka wykonane z trwałych materiałów dobrze zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniami. Dzięki nim będziesz cieszyć się z pięknie zaprojektowanych elementów przez długi czas! Można również wybrać specjalny zestaw szacho-warcabów, opracowany z myślą o miłośnikach obu gier. Do niektórych produktów dołączono także krótkie instrukcje z poradami.

Szachy podróżne

Kategoria zawiera również szachy przeznaczone zwłaszcza dla osób, które często podróżują. Wielcy miłośnicy szachów z pewnością chętnie siądą do rozgrywki nawet podczas podróży! Niewielka plansza i figury szachowe zostały wykonane w taki sposób, by nie zajmowały zbyt dużo miejsca w bagażu, ale jednocześnie komfortowo można było je przestawiać. Drewniane szachy w metalowej puszce są dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniami, a przy okazji na tyle nieduże, że bez problemu mieszczą się w torbie. Dzięki temu możesz zabrać je ze sobą, gdy wyruszasz na wycieczkę w góry. Po całodniowej wędrówce wielu fanów z chęcią zasiądzie wieczorem przed planszą, by stoczyć wspaniały pojedynek!

Klasyczna gra strategiczna

Szachy to absolutna klasyka gier strategicznych, znana od starożytności. Chociaż przez wieki trochę zmieniły się jej niektóre zasady, jednak większość w zaskakujący sposób pozostała taka sama. Ta wspaniała gra inspirowała królów i największych myślicieli. Grali w nią odkrywcy oraz wybitny naukowcy. Była lubiana przez szlachtę i zwykłych obywateli. Dzisiaj to nawet olimpijski sport, a rozgrywki najlepszych zawodników przyciągają uwagę całego świata. Warto wracać do tej niesamowitej gry, rozwijającej umysł oraz uczącej strategicznego myślenia. Wykonanie w klasycznym stylu wręcz idealnie oddaje charakter tej uniwersalnej gry strategicznej, której wyjątkowe zasady są naprawdę ponadczasowe!

Ładowanie...