Xi

Sylaby i rzeczowniki 1. Słucham i uczę się mówić

To zestawienie ćwiczeń słuchowych przeznaczone jest dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy. Nagrania zostały profesjonalnie zmontowane i przetworzone elektronicznie w taki sposób, aby długość trwania spółgłosek i samogłosek była taka sama. Zestaw tworzą płyta oraz ilustrowana książeczka. Połączenie tych dwóch elementów będzie stanowiło okazję do ćwiczeniaCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Arson
 • Data premiery: 2021-10-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 44
 • Wymiary: 210 x 147

To zestawienie ćwiczeń słuchowych przeznaczone jest dla dzieci z autyzmem, afazją, alalią, jąkaniem oraz niezakończonym rozwojem mowy. Nagrania zostały profesjonalnie zmontowane i przetworzone elektronicznie w taki sposób, aby długość trwania spółgłosek i samogłosek była taka sama. Zestaw tworzą płyta oraz ilustrowana książeczka. Połączenie tych dwóch elementów będzie stanowiło okazję do ćwiczenia uwagi, koncentracji, analizy/syntezy wzrokowej oraz pozwoli przeprowadzić wczesną symultaniczno-sekwencyjną naukę czytania. Najlepszym sposobem na przeprowadzenie nauki za pośrednictwem tego zestawu jest codzienne słuchanie nagrań 2x10 minut (z wykorzystaniem słuchawek).

Zestaw "Słucham i uczę się mówić" to ilustrowana książka i dołączona do niej płyta z nagraniami o wysokiej jakości wykonania. Został opracowany głównie z myślą o zajęciach terapeutycznych oraz o ćwiczeniach prowadzonych w domu. Rozwój mowy u dzieci często podlega wielu zaburzeniom, które wymagają konsultacji logopedycznej. W porozumieniu z logopedą można jednak ćwiczyć również w warunkach domowych, wykorzystując ten zbiór zadań. Wybierz odpowiednią część, a następnie przy pomocy nagranych poleceń rozwijaj umiejętności swojego dziecka. Tę praktyczną książkę opracowała Elżbieta Wianecka, zajmująca się logopedią i należąca do Centrum Metody Krakowskiej.

Nagrania "Słucham i uczę się mówić" wykonano w profesjonalnych warunkach studyjnych, zapewniając wysoką jakość dźwięku. Wesołe i pełne kolorów ilustracje dodatkowo zachęcają dziecko do ćwiczeń, a proste polecenia sprawiają, że każde zadanie może szybko zrozumieć. To wspaniały zestaw zwłaszcza dla dzieci z problemami rozwojowymi, które niechętnie korzystają z zajęć terapeutycznych. Dzięki wyborowi odpowiedniej książki będą spokojnie ćwiczyć w domu. Możecie zacząć od pierwszej części, a potem wypróbować zadania zamieszczone w drugiej części "Słucham i uczę się mówić". Wybierzcie odpowiedni zestaw, zapytajcie logopedę o propozycję najlepszych ćwiczeń, a potem ćwiczcie dalej, tym razem w warunkach domowych!

Wydawnictwo Arson oferuje książki i materiały edukacyjne, pomagające dziecku w rozwoju różnych umiejętności. Odpowiadająca na wymagania współczesnych szkół oferta powstaje dzięki współpracy z profesjonalnymi terapeutkami oraz nauczycielami. Oferowane produkty pomagają w rozwoju mowy, wyobraźni, pamięci i logicznego myślenia. Ćwiczenia, podręczniki, gry planszowe oraz karty z obrazkami przygotowano zwłaszcza dla dzieci z problemami rozwojowymi.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
554696
Tytuł
Sylaby i rzeczowniki 1. Słucham i uczę się mówić
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
44
Data premiery
2021-10-19
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
210 x 147
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.07
Długość
205
Głębokość
145
Wysokość
147
Nasza cena
26,19 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
18 recenzji
 • 5
  17
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Kas B. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2022-12-22
  Rozumiem zamysł, rozumiem regułę, mam nadzieję, że przyniesie efekty. Jednak sposób wydania (płyty CD w dzisiejszych czasach..., obrazki jak z podręczników sprzed 30 lat) i ilość zeszytów, a jednocześnie ilość materiału w jednym zeszycie w zestawieniu z ceną załamują.
 • ANNA O. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-04
  Przystępnie przygotowany materiał do prze spieszenia rozwoju mowy. Miły głos lektora, synek chętnie słucha i powtarza. Czekamy na efekty pracy, polecam.
 • Asia T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-09-19
  Zestaw „Sylaby i rzeczowniki 1. Słucham i uczę się mówić” to nasze najnowsze odkrycie. Mamy tu książeczkę i płytę cd z nagraniami. Codzienne ćwiczenia pozwolą Waszemu dziecku udoskonalić mowę, zlikwidują jąkanie się. Moja córka zrobiła naprawdę duże postępy a ćwiczymy dopiero z 2 tygodnie. Myślę, ze niebawem dojdziemy do perfekcji. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
 • Emilia H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-09-18
  Książka jest bardzo pomocna. Szczególnie dla wszystkich dzieci, które mają problemy z nauką mówienia, czy nie potrafią skupić uwagi na słuchanym tekście. My ćwiczymy sobie codziennie po 10 minut. Najlepiej byłoby nawet 2 razy dziennie, ale wiadomo, problem z wolnym czasem jest, a dziecko dobrze jest nadzorować podczas ćwiczenia. Książeczka ładnie wydana, kolorowa, nagrania wyraźne. Nie mam zastrzeżeń. Polecam.
 • Eliza T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-09-12
  Sylaby i rzeczowniki 1. Słucham i uczę się mówić to książka dzięki której wasze dziecko po ćwiczy nieco wymowę. Polecam maluchom, które nie tylko mają jakieś wady wymowy, polecam wszystkim dzieciom. Ćwiczenia są ciekawe, córka chętnie je wykonuje. Ponadto książeczka jest pięknie zaprojektowana, bardzo profesjonalnie. Polecam po stokroć z całego serca.
 • Dagmara N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-09-05
  Jedna z lepszych książek do ćwiczeń wszelkich wady wymowy jaka powstała. A uwierzcie mi już trochę tego przerobiliśmy z synem. Nie dość, ze jest ładnie wydana, nagrania brzmią super, to jeszcze nie kosztuję kroci. Jeśli więc szukasz jakiejś pomocy dla swojego dziecka w kwestii korekcji wady wymowy, w rozsądnej cenie, to bardzo polecam ten zestaw.
 • Barbara N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-09-04
  Bardzo fajna książeczka stworzona przede wszystkim z myślą o dzieciach, które jąkają się cz mają jakiekolwiek inne problemy z mową. Przy regularnym ćwiczeniu z tą pozycją gwarantuję że problem powinien zniknąć. A mówię to wam ja – doświadczony logopeda. Na rynku jest naprawdę od groma podobnych pozycji, ale mało która przygotowana jest przez specjalistów. Ta zasługuje na uwagę.
 • Irena K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-05-10
  ok, dobra propozycja do ćwiczenia z dziecmi z problemami wymowy
 • Łucja E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-28
  Cała seria książeczek pomocna również dla dzieci dwujęzycznych.
 • Marlena S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-17
  Książka z płytą może być bardzo pomocna dla dzieci z problemami logopedycznymi.
 • Hanna E. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-04-04
  Dobry materiał do słuchania i do pracy nad wymową.
 • Marta L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-03-23
  Bardzo dobra pomoc dydaktyczna. Ćwiczenia logopedyczne bardzo ciekawe dla dziecka. Mój syn lubił tę
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł

Produkty od autora:


554696
Ładowanie...