Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Świnka Peppa maskotki

 (11 produktów)

Świnka Peppa Balerina. Maskotka 25cm

33,79 44,49 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa. Maskotka pluszowa Peppa 33cm

5/5
63,29 78,42 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa - Pieczątki w walizce

42,79 76,51 zł −44%
Wysyłka 2 dni robocze

Świnka Peppa z przyjacielem. Maskotka 35 cm

5/5
47,89 62,99 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

George. Maskotka 35,5cm.

47,89 62,99 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa Maskotka pluszowa George Dino 28cm

57,79 69,69 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa. Maskotka. 61 cm

5/5
150,49 197,99 zł −24%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa. Maskotka George 31cm

57,79 69,69 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa. Maskotka pluszowa Mama 35cm

80,99 94,58 zł −14%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa Maskotka pluszowa Peppa Syrena 30 cm

57,79 69,69 zł −17%
Wysyłka 24 godziny

Świnka Peppa

"Świnka Peppa" to niezwykle popularny, brytyjski serial animowany, który opowiada o codziennych przygodach przypominającej człowieka świnki Peppy. Serial skierowany głównie do dzieci w wieku przedszkolnym, polski widz może znać postać z różnych kanałów, na których była nadawana bajka. Świnka zdobyła serca widzów na całym świecie, bo chociaż przybrała postać zwierzątka, jej każdy dzień wygląda podobnie do codziennego życia dzieci na całym globie. Jej rodzice zachowują się jak typowi rodzice, jej przyjaciele również odwzorowują konkretne zachowania, co pozwala łączyć ich z prawdziwymi ludźmi. Sama bajka jest niezwykle ciepła, pogoda i radosna, nie dziwi więc fakt, że główna bohaterka zdobyła miliony fanów wśród widzów.

Maskotki Świnka Peppa

Szeroki asortyment sklepu obejmuje szereg maskotek, które stanowią podobizny świnki. Kilka różnych marek słynących z wytrzymałych i solidnych maskotek oferuje postać Peppy pośród swoich produktów, w tym: TM Toys, Simba oraz Ty Inc. Dzięki sporemu wyborowi maskotek dedykowanych temu serialowi, można wybrać pluszaka o różnym rozmiarze, strukturze, ubiorze oraz cenie. Najmniejsze dostępne zabawki mają długość około 25 cm, natomiast największe około 65 cm. Jest to dosyć duża rozpiętość, należy jednak podkreślić, że bez względu na rozmiary, producenci zadbali, aby zabawki każdym detalem oddawały oryginalny wygląd Peppy, tak dobrze znany najmłodszym widzom z bajek. Świnka Peppa stała się postacią tak popularną, że aktualnie niemalże każdy maluch przechodzi fazę totalnego oddania bohaterce. Wychodząc naprzeciw tej fascynacji, oferta sklepu obejmuje całą serię tematycznych gadżetów związanych z tą sympatyczną postacią - Peppa Pig, pośród nich, poza maskotkami, znajdują się także książeczki, puzzle, zabawki, klocki, gry edukacyjne, figurki, zeszyty ćwiczeń, instrumenty muzyczne i wiele innych.

Pluszaki Świnka Peppa

Najliczniejszą grupą dostępnych maskotek są te, które przedstawiają samą główną bohaterkę czyli Peppę. Świnka ubrana jest w swoją charakterystyczną czerwoną sukienkę, a sam kolor maskotki, bez względu na markę jest zawsze taki sam i jest to odcień różu najbardziej zbliżony do oryginalnego, który znamy z animowanego serialu. Peppa dostępna jest w kilku wariantach: standardowym - najbardziej rozpowszechnionym, w roli baletnicy i z przyjacielem. Peppa baletnica na swoją typową sukienkę posiada dodatkowo nałożone tutu czyli spódniczkę charakterystyczną dla baletnic. Natomiast maskotka Peppy z przyjacielem trzyma w słoniach malutką maskotkę psa świetnie znaną także z bajki. Poza samą Peppą oferta sklepu obejmuje także maskotki odwzorowujące inne postaci znane z telewizji. Dostępne są także pluszowa Mama, Tata oraz kilka wersji Georga. Dzięki różnorodnym modelom można stworzyć pokaźną kolekcję ulubionych postaci z bajki, a przy tym całą rodzinę Peppy. Maskotki wzorowane na Georgu także będą dostępne w kilku opcjach, między innymi Georga pirata, Georga superbohatera oraz Georga z maskotką małego krokodyla. Producenci z ogromną dbałością odtworzyli postać młodszego brata popularnej świnki. Wszystkie maskotki wykonano z najwyższą starannością, z materiałów bezpiecznych dla maluchów, przy zachowaniu niezbędnych norm i wytycznych.

Ładowanie...