Xi

Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne

Poznaj niezwykłą postać Fulli Horak - wizjonerki i mistyczki, która, mimo, że jej życie było naznaczone cierpieniem, nie tylko nie straciła wiary w Boga, ale również dodawała otuchy innym. Lektura "Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne" stanowi zapis mistycznych spotkań i objawień, jakich Polka doznawała w swoim życiu.Stefania Fulla Horak urodziła się w roku 1909 w Tarnopolu. Sporą część swojeCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
 • Data premiery: 2019-11-29
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 336
 • Wymiary: 20

Poznaj niezwykłą postać Fulli Horak - wizjonerki i mistyczki, która, mimo, że jej życie było naznaczone cierpieniem, nie tylko nie straciła wiary w Boga, ale również dodawała otuchy innym. Lektura "Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne" stanowi zapis mistycznych spotkań i objawień, jakich Polka doznawała w swoim życiu.

Stefania Fulla Horak urodziła się w roku 1909 w Tarnopolu. Sporą część swojego życia spędziła we Lwowie, gdzie ukończyła konserwatorium, studiowała filozofię i pracowała jako nauczycielka muzyki. Wychowała się w rodzinie katolickiej, ale w młodości oddaliła się od wiary. Jednakże nawet w tym czasie nie zapomniała o Bogu i modliła się do Niego słowami: "Boże, jeśli jesteś daj mi światło".

W sierpniu 1935 doznała ona pierwszego objawienia. Początkowo Fulla Horak nie wiedziała, kto się jej ukazał, ale niedługo potem okazało się, że była to zmarła w roku 1865 Magdalena Zofia Barat, założycielka zgromadzenia Sacre Coeur. Jednakże nie była to ostatnia wizyta postaci z zaświatów. Lwowska wizjonerka przeżyła jeszcze kilka spotkań ze świętymi i błogosławionymi, takimi, jak: Katarzyna Emmerich, Pierre Giorgio Frassati, Jan Vianney, Joanna d'Arc, Teresa od Dzieciątka Jezus, Jan Bosko, kardynał Mercier, January, Sylwester, Stefan i Mikołaj. Wszystko objawienia zostały spisane w brulionach.

Fulla Horak w czasie swoich niezwykłych przeżyć duchowych wsłuchiwała się w orędzia i pouczenia swoich gości, a także zapoznawała się z rzeczywistością piekła, czyśćca i nieba. O szczegółach wizji przeczytamy w lekturze "Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne".

W trudnych czasach drugiej wojny światowej mistyczka pracowała jako łączniczka Armii Krajowej. Przemycała ona więźniom Komunię Świętą ze swojego domowego tabernakulum. Lwowianka została aresztowana przez radzieckich komunistów i skazana na dziesięć lat łagru. Przeżyła, choć jej najtrudniejszym doświadczeniem było poddanie się operacji wycięcia żołądka i dwunastnicy bez znieczulenia.

Na szczęście bohaterce udało się powrócić do Polski. Ostatnie lata swojego życia spędziła ona w Zakopanem, gdzie mieszkała wraz ze swoją siostrą Zofią. Nadal odznaczała się głęboką pobożnością, dając świadectwo miejscowej ludności i stając się dla nich przykładem. Zmarła w roku 1993.

Publikacja "Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne" to nie tylko opowieść o niezwykłej kobiecie, która stała się wizjonerką, ale również zbiór orędzi i pouczeń wielu ważnych świętych katolickich.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2845951
Tytuł
Święta Pani. Objawienia i wizje mistyczne
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
336
Data premiery
2019-11-29
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
20
Okładka
okładka miękka
Długość
200
Głębokość
140
Nasza cena
35,97 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,9/5
34 recenzji
 • 5
  31
 • 4
  3
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Marzena G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-01-20
  Bardzo polecam tą książkę kupiłam ją bo zainspirował mnie film który był nagrany na jej podstawie. Książka okazała się bardzo ciekawa i zawiera dużo więcej niż film a nawet jest podana dokładna lokalizacja, gdzie pochowana jest autorka więc zachęca do ciekawej wycieczki.
 • Eliza W. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-07-19
  Książka, która powinien przeczytać każdy człowiek, bo każdy żyjący musi umrzeć I każdy powinien chcieć spędzić wieczność w Niebie, ze swoim Stworca, Zbawicielem I Pocieszycielem, z Matka Najświętsza w nieskończonej miłości i szczęściu. Ja sprezentuje ja także moim braciom, a może jeszcze komuś.
 • Jolanta Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-02
  Bardzo dobre wydanie, zachęcające do kupna pod względem wizualnym jak i treścią.
 • Gabriela N. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-24
  Polecam książkę Fulli Horak. Jest bardzo wciągająca i interesująca. W sposób przystępny przybliża Niebo, Piekło i Czyściec. Jej spotkania ze Świętymi są świetnym dialogiem między Ziemią, a Niebem. Polecam jeszcze raz.
 • Joanna S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-25
  Nie sposób oderwać się od tej książki. Jest bardzo interesująca, a zawarte w niej słowa świętych skłaniają do refleksji. Postać Fulli intryguje. Polecam całym sercem tę lekturę.
 • Kamila M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-07-29
  tematyka religijna - dla mnie bardzo ciekawa, nie słyszałam do tej pory o Fulli; warto przeczytać.
 • Justyna Ż. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-06-08
  Warto zapoznać się z tą pozycją. Nieznana postać Fulli Horak, która pouczana przez swoją świętą opiekunkę pozwala pogłębić wiarę i inaczej spojrzeć na otaczający nas świat. Polecam zdecydowanie
 • Krzysztof K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-26
  Niesamowita zawartość warto kupić i przeczytać. Polecam.
 • AGNIESZKA S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-05-25
  Bardzo dobra książka. Zawiera opis nieba, czyśćca i piekła. Pouczająca, poszerzająca naszą wiarę i wiedzę na temat życia po śmierci. Polecam.
 • jacek b. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-03-23
  Produkt dobrze wykonany. Bardzo dobra lektura uzupełniająca dla osób, pragnących się rozwijać duchowo między innymi w oparciu o doświadczenia mistyczne osób. Wiele stycznych z Dzienniczkami św. Faustyny.
 • Kamila Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-03-10
  Książka idealna dla wątpiących i niewierzących . Pozwala szerzej spojrzeć na to co nas otacza. Bardzo do mnie trafiła i pozwoliła na nowo cieszyć się wiarą i życiem.
 • Bartłomiej K. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2020-12-19
  Książka ogólnie bardzo ciekawa. Spodziewałem się jednak licznych objawień dusz czyśćcowych, tego tam zabrakło. Nie porównywalna z książkami Marii Simmy. "Święta Pani" bardziej relacjonuje rozwój duchowy Fulli Horak niż opowiada o jej doświadczeniu z Czyśćcem. Podobnie dialogi z osobami świętymi, które do Fulli przychodziły dość ubogie.
  Tak, czy inaczej książka warta przeczytania.
 • Norbert K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-24
  Zdumiewająca książka. Zdecydowanie bardziej warta uwagi niż film bo odkrywa znacznie więcej tajemnicy. Gorąco polecam zwłaszcza tym, którzy wciąż mają wątpliwości!
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


2845951
Ładowanie...