Xi

Superpamięć dla dzieci

Czy pamięć można wytrenować? W jaki sposób tego dokonać? Istnieje jakiś program zajęć, który w tym pomaga? Z pomocą przychodzi wesoły Móżdżek, wyjaśniający w tej książce tajemnice zapamiętywania! Dobrze jest pamiętać o wielu rzeczach. Wiadomo, że w szkole może to być bardzo przydatne i po prostu zapewniać dobre oceny.W domu oraz w towarzystwie przyjaciół będzie to jednak równie ważne! Ludzie lubiąCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Sensus
 • Data premiery: 2022-11-23
 • Okładka: zintegrowana
 • Liczba stron: 128
 • Wymiary: 236 x 156

Czy pamięć można wytrenować? W jaki sposób tego dokonać? Istnieje jakiś program zajęć, który w tym pomaga? Z pomocą przychodzi wesoły Móżdżek, wyjaśniający w tej książce tajemnice zapamiętywania! Dobrze jest pamiętać o wielu rzeczach. Wiadomo, że w szkole może to być bardzo przydatne i po prostu zapewniać dobre oceny.

W domu oraz w towarzystwie przyjaciół będzie to jednak równie ważne! Ludzie lubią osoby pamiętające o życzeniach, dobrze poinformowane oraz szybko zapamiętujące imię właśnie poznanego człowieka. Współczesny świat po prostu wymaga, by wiele rzeczy dobrze zapamiętać! Na szczęście można to wytrenować. Tak samo jak na siłowni ćwiczy się różne mięśnie. To zbiór zadań przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą mieć świetną pamięć. Też masz problemy z zapamiętywaniem informacji? Teraz możesz to zmienić!

W środku "Superpamięci dla dzieci" znajdziesz ćwiczenia, umożliwiające sprawne zapamiętywanie różnych rzeczy. Ponadto będziesz rozwijać spostrzegawczość i utrzymanie uwagi na wykonywanym zadaniu. Twój wesoły towarzysz podpowie, jak należy rozwiązywać zadania. Móżdżek lubi opowiadać, więc chętnie podzieli się zapamiętanymi historiami. Dzięki wielu z nim łatwo zapamiętasz nowe informacje. W książce znajdziesz ponad sto różnych zadań, do których przygotowano zestaw odpowiedzi. Powtórz najciekawsze lub wróć do początkowych, gdy już przejdziesz przez wszystkie. Trening nigdy się nie kończy, ale zawsze pomaga! Może później będziesz mieć pomysł na podobne ćwiczenia? Ćwicz z Móżdżkiem oraz wzmacniaj swoją pamięć!

"Superpamięć dla dzieci" powstała dzięki współpracy dwóch wyjątkowych autorek. Paulina Mechło zajmuje się psychologią i neurokognitywistyką. Prowadzi profesjonalne zajęcia grupowe pomagające w usprawnianiu funkcji poznawczych u osób w różnym wieku. Pomaga ludziom ćwiczyć pamięć oraz wyobraźnię. Roksana Kosmala zajmuje się psychologią, neurokognitywistyką, logopedią, a także pedagogiką. Prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dotyczące problemów rozwojowych. Założyła przedszkole i poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3315860
Tytuł
Superpamięć dla dzieci
Producent
Liczba stron
128
Data premiery
2022-11-23
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
236 x 156
Okładka
zintegrowana
Waga Produktu [kg]
0.21
Długość
236
Głębokość
236
Wysokość
156
Nasza cena
24,39 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Superpamięć dla dzieci” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 18. czerwca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 18. czerwca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3315860
Ładowanie...