Sugar high

  2 recenzje

Emilia przylatuje z Paryża na pogrzeb swojego byłego chłopaka, Eryka - toksycznego narcyza, o którym długo nie mogła zapomnieć. Podczas pobytu w Polsce spotyka dawnego kolegę - Aleksa, który z nieatrakcyjnego nerda zmienił się w przystojnego i zadbanego mężczyznę. Między tą dwójką iskrzy i gdy ta znajomość zaczyna się rozwijać w bardzo dobrym kierunku, niespodziewanie powraca stalker z przeszłościCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
  • Data premiery: 2024-06-27
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 284
  • Wymiary: 212 x 142
więcej parametrów

O książce

Emilia przylatuje z Paryża na pogrzeb swojego byłego chłopaka, Eryka - toksycznego narcyza, o którym długo nie mogła zapomnieć. Podczas pobytu w Polsce spotyka dawnego kolegę - Aleksa, który z nieatrakcyjnego nerda zmienił się w przystojnego i zadbanego mężczyznę. Między tą dwójką iskrzy i gdy ta znajomość zaczyna się rozwijać w bardzo dobrym kierunku, niespodziewanie powraca stalker z przeszłości Emilii. Sytuację dodatkowo komplikuje niejasna relacja Emilii z Osmanem Anwardem - mrocznym właścicielem hotelu, w którym pracuje. Nie bez znaczenia są także trzy kobiety w otoczeniu Emilii: Liwia, nieco nadopiekuńcza starsza siostra, Nadia, dawna przyjaciółka, i ekscentryczna Violet, kuzynka Eryka.

Czy dziewczyna znajdzie prawdziwą miłość w tych zawiłych relacjach?

Nie jest to przewidywalna, jednowymiarowa historia miłosna, ale złożona opowieść o trudnych relacjach i sile namiętności z sekretami w tle.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3515578
Tytuł
Sugar high
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
284
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2024-06-27
Rok wydania
2024
Wymiary
212 x 142
Waga
0.31 kg
Wysokość
142 mm
Długość
212 mm
Głębokość
23 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
31,79 zł
Symbol produktu:
9788383523224

Opinie i recenzje książki Sugar high

5,0/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Ewelina P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2024-08-04Recenzja zweryfikowana
    To niby historia na raz, ale powiem wam, że gdyby ją rozszerzyć byłaby z tego niezła seria. Wszystko przez to, że jest kilka ważnych postaci, których losy poznajemy od strony Emilii. To ona opowiada nam kto kim jest, jaki ma do tej osoby stosunek i co chciałaby, aby ta osoba robiła, bądź jak chciałaby żeby zniknęła. Każda postać jest tutaj inna, ma inną aparycję i w ogóle wszystko inne. Zdają się prześcigać w swojej ważności bez względu czy będą to osoby postronne w formie damskiej lub męskiej. Często w treści wracamy do wspomnień w których to właśnie dowiadujemy się jaka dana osoba była, by porównać ją z tym jaka jest obecnie. Dosyć sporo treści zajmują myśli bohaterki, które tak są skonstruowane jakby były jakimiś wydarzeniami, których ona się spodziewa. Bardzo dobrze mi się ją czytało, gdyż jest przejrzyście wydana, średni druk i co jakiś czas pojawiają się przeszkody w życiu bohaterki, więc nie można narzekać na nudę. Odnośnie moich przemyśleń, to byłam z niej dumna, bo potrafiła zauważyć, że tkwiła w relacji z toksycznym partnerem i tak jak potrafiła, chciała się od tej sytuacji odseparować. Wiele osób tego nie potrafi przez co niszczy sobie życie. W ogóle jak ją poznacie, to zobaczycie, że jest wielką obserwatorką. Zanim coś się dzieje, lub nawet gdy w oddali coś się wydarza, to nam o tym opowiada. Może i niezbyt idealnie się wysławia lub zachowuje, ale widać, że jest to zależne od tego, co w życiu przeszła. Obecnie przyjechała na pogrzeb swojego byłego toksyka i również poznajemy jej spostrzeżenia. Tam dochodzi do spotkania z dawnym znajomym, którego życie zmieniło na lepsze i widzimy, że coś się pomiędzy nimi wiąże. Niestety ponownie ktoś wkracza na jej teren psując to, co zdążyła sobie ułożyć i ponownie jesteśmy zaskoczeni rozwojem sytuacji. Jak sądzicie, czy autorka zesłała na nią więcej takich niespodzianek?
    Historia mi się podobała, bo pokazuje, że po każdej burzy można się podnieść w mniejszym bądź większym stopniu. Dobrze jest też pełnić rolę obserwatora, gdyż to oznacza, że nie robimy niczego mechanicznie, tylko zauważamy jacy są ludzie i jak czasami chcą nam zaszkodzić tylko dlatego, by szczycić się naszą porażką. To osoby, które nie mają swojego życia, ale nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Pamiętajcie, że zawsze należy patrzeć tylko na nasze dobro, bo to my mamy być szczęśliwi, a nie smutni. Świetna historia z przesłaniem, odrobiną romansu i spraw przyziemnych. Serdecznie polecam:-)
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2024-07-01Recenzja zweryfikowana
    Lubicie debiuty? Jeśli tak, to koniecznie sięgnijcie po „Sugar high”. Autorka zabiera czytelnika do przepięknego Paryża i Polski z której bohaterka ucieka, aby zamknąć przeszłość z wspomnieniami powodujące łzy. Na domiar złego pojawiający się stalker stał się powodem niezrozumienia, zazdrości i wydarzeń mających swe konsekwencje. Wielowątkowość fabuły wraz z postaciami drugoplanowymi powodują ogromne zainteresowanie czytaną lekturę. A to nie wszystko! Dodając do tego miłość „inaczej” bądź odkrywane tajemnic przeszłości wnoszą wiele trudnych i zaskakujących momentów. Oczekiwałam chwili ujawnienia twarzy stalkera-i ona jest wielkim szokiem. Tego nikt by się nie spodziewał! ?Postać Emilii potrafiła namieszać z niezrozumiałym jej zachowania. Dopiero poznanie ważnych chwil z jej życia jest zrozumienia i trzymania kciuki za znalezienia upragnionego szczęścia. Aleksy to chłopak zagadka. I jego odkrywanie wzbudza masę emocji. Historia jest nieszablonową opowieścią o dziewczynie z niezamkniętym rozdziałem przeszłości oraz radzeniem sobie z konsekwencjami przeszłości, która powraca. Czyta się ją rewelacyjnie, bo raz jesteśmy we Francji a za moment w Polsce. Dzięki temu jest ciekawiej i nieprzewidywalnie. ?Jest to debiut warty przeczytania. Ogromnie polecam i już czekam na kolejne historie autorki.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka