Xi

Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgu 9. Ćwiczenia przygotowujące do nauki matematyki

"Stymulacja Prawej i Lewej Półkuli Mózgu" to seria ćwiczeń, przeznaczona dla dzieci zagrożonych dysleksją, ze skrzyżowaną lateralizacją i takich z trudnościami w nauce języka. Zeszyty ćwiczeń będą przydatne w terapii logopedycznej, reedukacyjnej, w trakcie codziennej pracy z dzieckiem, w przedszkolu i w szkole. Seria polecana jest przez profesor Jagodę Cieszyńską - polską psycholog i logopedkę, twCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Arson
 • Data premiery: 2021-10-19
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 56
 • Wymiary: 299 x 210

"Stymulacja Prawej i Lewej Półkuli Mózgu" to seria ćwiczeń, przeznaczona dla dzieci zagrożonych dysleksją, ze skrzyżowaną lateralizacją i takich z trudnościami w nauce języka. Zeszyty ćwiczeń będą przydatne w terapii logopedycznej, reedukacyjnej, w trakcie codziennej pracy z dzieckiem, w przedszkolu i w szkole. Seria polecana jest przez profesor Jagodę Cieszyńską - polską psycholog i logopedkę, twórczynię metody krakowskiej, systemowej neurobiologicznej terapii funkcji poznawczych u dzieci charakteryzujących się zaburzeniami rozwoju.

"Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgu 9. Ćwiczenia przygotowujące do nauki matematyki" to zeszyt ćwiczeń, zawierający podstawowe pojęcia matematyczne, które dorosły wprowadza lub utrwala z dzieckiem.

W instrukcji opisane są przykładowe zadania, które należy analogicznie ćwiczyć w oparciu o podany materiał. Z ćwiczeń można korzystać zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i grupowych korekcyjno- kompensacyjnych. Zawiera wiele oryginalnych zadań, które rozwijają umiejętności wzrokowe, motoryczne, sekwencyjne, pamięć oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

W książeczkach z ćwiczeniami zawarte są zadania, które uczą dzieci dostrzegania szczegółów obrazka, a następnie analizowania elementów narysowanego schematu rysunku oraz samodzielnego tworzenia ilustracji tematycznych. Proste rysunki, które tworzą dzieci, pozwalają im rysować nowe obrazki za każdym razem, ponieważ do podanego wzoru dorysowują różne elementy, zarówno na podstawie ilustracji, zawartych w zeszycie ćwiczeń, jak i wykorzystanych w ćwiczeniach sekwencjach słuchowo-ruchowych, kiedy dorosły rysuje wzór podstawowy i wyjaśnia dziecku, który obrazek będzie ono rysować dorysowując elementy do podstawowego wzoru.

Zeszyt ćwiczeń "Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgu 9. Ćwiczenia przygotowujące do nauki matematyki" składa się ze 114 stron, perforowanych, czarnobiałych.

Autorką zestawu jest Agnieszka Bala, logopedka, specjalistka surdologopedii, pedagożka specjalna, terapeutka zaburzeń rozwojowych, nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, specjalistka Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauki Czytania.

Seria "Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgu" opublikowana została nakładem Wydawnictwa Arson, które od 2007 roku działa na rynku oferując szeroki wybór pomocy dydaktycznych i logopedycznych, by wspierać prawidłowy rozwój dziecka. Produkty wydawnictwa są najwyższej jakości technologicznej i merytorycznej.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
530248
Tytuł
Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgu 9. Ćwiczenia przygotowujące do nauki matematyki
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
56
Data premiery
2021-10-19
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
299 x 210
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.31
Długość
295
Głębokość
205
Wysokość
210
Nasza cena
20,59 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
5 recenzji
 • 5
  4
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Magda T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-05-14
  Produkt przydatny do pracy w terapii w domu jak i w szkole.
 • Milena T. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-07
  Każda z części kompletu skupia się na innym etapie rozwoju dziecka. Tutaj mamy szereg ciekawych ćwiczeń matematycznych. Dzieciaki uwielbiają tego typu zabawy.
 • Roksana M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-07
  Bardzo fajne wydanie, które zadziwia prostotą. Każde z zadań można wyrwać i łatwo skserować, by ułatwić powielanie do ćwiczeń na zajęciach. Każdy z zeszytów skupia sie na innym problemie, jednocześnie wszystkie starają się angażować prawą i lewą półkulę mózgu.
 • Diana H. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-03
  Stymulacja prawej i lewej półkuli mózgowej jest niezwykle ważna. Bardzo się cieszę, że w moje ręce wpadło wszystkie 10 zeszytów ćwiczeń, bo całkowicie zmieniają one moje spojrzenie na dzieci i ich umiejętności. W tym zeszycie mamy ogrom przykładów i zadań które pozwalają rozwijać dziecko i za pomocą prostych ćwiczeń ułatwić mu start w pierwszych latach szkoły. Super wydanie, proste i przejrzyste ćwiczenia. Polecam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. kwietnia, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


530248
Ładowanie...