Stygmat. Helena Wolińska i Włodzimierz Brus
Prokuratorka, która stała się symbolem stalinowskich zbrodni i inspiracją postaci jednej z bohaterek oscarowej Idy, oraz genialny ekonomista wyklinany przez Gomułkę w marcu 1968 roku razem z Kołakowskim i Baumanem. A między nimi wielka miłość, dramaty i historia, która po wielekroć ich rozdzielała i łączyła.Ta książka opowiada, odkłamuje i obnaża. Opowiada rozdzierającą historię dwojga ludzi, kCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Agora
- Data premiery: 2026-02-25
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 848
- Wymiary: 244 x 169
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3715042
Tytuł
Stygmat. Helena Wolińska i Włodzimierz Brus
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
848
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2026-02-25
Rok wydania
2026
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
244 x 169
Waga
1.13 kg
Wysokość
169 mm
Długość
244 mm
Głębokość
60 mm
Szerokość
160 mm
Nasza cena
78,29 zł
Symbol produktu:
9788383803579
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Stygmat. Helena Wolińska i Włodzimierz Brus” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










