Studio d. A2. Sprachtraining. Zeszyt ćwiczeń
Dodatkowy zeszyt ćwiczeń utrwalających i poszerzających materiał, doskonały do samodzielnej pracy w domu i na zajęciach, ułatwiający pracę z grupami zróżnicowanymi pod względem poziomu znajomości języka.Czytaj więcej
- Serie: Studio D
- Data premiery: 2007-05-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 96
- Wymiary: 300 x 210
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
225080
Tytuł
Studio d. A2. Sprachtraining. Zeszyt ćwiczeń
Serie:
Język
niemiecki
Język oryginału
niemiecki
Liczba stron
96
Typ okładki
miękka
Data premiery
2007-05-01
Rok wydania
2015
Wymiary
300 x 210
Waga
0.32 kg
Wysokość
210 mm
Długość
300 mm
Głębokość
300 mm
Nasza cena
114,69 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Studio d. A2. Sprachtraining. Zeszyt ćwiczeń” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









